616 Shares 4341 views

Petersburg State University, Department of Psychology: recenzje, egzamin wstępny, partytury mijania, adres

Stworzony przez dekret Petra Velikogo, Petersburg State University od 1724 roku zajmuje w historii rosyjskiej psychologii szczególne miejsce, ponieważ jest tu były pierwsze wykłady na ten temat w świeckich instytucjach edukacyjnych Rosji. To tutaj, w Petersburgu State University, Department of Psychology zaczął uczyć tej nauki. Znacznie później ukończyłem tej uczelni i tam pracować słynny IP Pavlov i IM Sechenov, bardziej niż jakikolwiek inny wpływ na rozwój zarówno psychologii krajowym i światowym. Chociaż jako niezależna część struktury Departamentu University Petersburg State studentów Psychologii tylko spełnione pierwszy w 1966 roku, chwała akademickiej nauki rosyjskiego blared przez około sto lat.

stając

Nowoczesna psychologia w Rosji rozpoczęła się wraz z utworzeniem dziedzinie psychologii stosowanej oraz rozwój wszystkich dziedzin sektorowych. Po pierwsze, w Zakładzie Psychologii State University Petersburgu studiował inżynierię, a potem psychologię społeczną. Centra psychologii akademickiej szybko znalazła swoje praktyczne utrzymania, który pomógł uniwersytet zabłysnąć w badaniach naukowych i przygotowanie wspaniałych zdjęć.

Potencjał naukowy szybko zgromadzonego środowiska zewnętrznego, jest dojrzałe do rozszerzania zakresu problemów zawodowych, problemy psychologiczne w społeczeństwie i rozmnożył. W ciągu nauki są zróżnicowane i często osobne nowe tematy i obszary, które odzwierciedlają procesy życia społecznego w przygotowaniu specjalistów, które są zaprojektowane w celu usunięcia tych problemów. Istnieje nowy dział i specjalizacji, które w Petersburg State University Department of Psychology może kontynuować chlubne tradycje uczelni macierzystej.

obecny

Psychologia jako nauka na zewnątrz do nowych dziedzin ludzkiej wiedzy. W praktyce, co znajduje odzwierciedlenie w fakcie, że w Departamencie Wsparcia Psychologicznego prof. Działania i Wydział Psychologii Politycznej, zostały otwarte na początku lat 90. XX wieku.

Oprócz tych wszystkich, nowych dziedzin nauki, a było wiele innych: na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Petersburg State i otrzymuje informacje zwrotne dotyczące przeszkolonych specjalistów w adaptacji społecznej i indywidualnej korekcji i psychofizjologii. Badamy tutaj, a taka zmiana ludzkiej duszy jako nieprawidłowości behawioralne, kryzysy psychologiczne Ontopsikhologiya.

osiągnięcia

Teraz tutaj to nie jest po prostu Wydziału Psychologii Petersburg State University. Ten ośrodek edukacyjno-badawczy, którego zadania obejmują szereg warunków. Potrzeba szkolenia podstawowego wysoko wykwalifikowanych psychologów do nauczania, badań i praktycznej pracy. Obowiązek ustawicznego kształcenia, szkolenia i przekwalifikowania pracowników na badania naukowe we wszystkich głównych obszarach krajowego psychologii.

I, oczywiście, koordynacja badań edukacyjnych psychologii profilu wśród uniwersytetów w kraju. W pracy bierze pod uwagę nie tylko doświadczenie domowych, lecz również szeroko stosowany informacji o osiągnięciach w dziedzinie psychologii na uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych, Anglii i Niemiec.

student

Aktywność Wykształcenie łączy praktyczne i badania. Zakres psychologii objawia się w instytucjach i opieki zdrowotnej i edukacji, w strukturach biznesowych, organizacji publicznych i społecznych, władz publicznych, firm konsultingowych i badania, a częściej – w praktyce prywatnej. Absolwenci otrzymają stopień (kwalifikacje) stopień, opanowane odpowiedni program i zapewnia jakość departamentu edukacji psychologii Petersburg State University.

Przechodzący wynik dopuszczenia do programów studiów (jak zresztą i szkolenie specjalistów) nie jest zainstalowany, więc upewnij się, że zwolnienie może tylko pomyślnie przeszły konkurencji. Na podstawie wyniku egzaminu składa ranzhirny listę wnioskodawców oraz o dopuszczenie wnioskodawcy, który chce wziąć udział w konkursie muszą być zainstalowane przynajmniej z każdego przedmiotu minimalna punktacja. Licencjackie na tym wydziale ma dwa profile: psychologię i zarządzanie konfliktami, w formie szkolenia tylko w pełnym wymiarze godzin, cztery lata.

minimalne wyniki

Przez profil psychologii w 2016 zestawu planowana jest w wysokości pięćdziesięciu plus dwadzieścia pięć zostaną podjęte do specjalnego kontyngentu. Minimalne dziesiątki przyszłych psychologów: biologia – 55 Mathematics – 50, rosyjski język – 65. Przyszłość Conflict: wiedza o społeczeństwie – 65 Story – 65, język rosyjski – 65. pomyślnie przeszły uczestnicy konkursu będą czekać na Wydziale Psychologii Uniwersytetu State St. Petersburg. Egzaminy wstępne są takie same, ale ich podanie tylko niektóre kategorie wnioskodawców – wszystko na piśmie, a te badania są prowadzone przez Uniwersytet niezależnie.

Niezwykle wysoki poziom profesjonalizmu kadry pedagogicznej dla tych szczęśliwców przybył: dwadzieścia dziewięć profesorowie i jeden akademicki, adiunkt dziewięćdziesiąt cztery. Zapoznanie studentów z wykorzystaniem najnowszych technologii edukacyjnych: Gry biznesowych, szkoleń, metody przypadków. Nauczyciele i uczniowie ściśle, konferencji naukowych, szkół, warsztatów. Jest to program wymiany studentów. Widzowie są doskonale wyposażone w instalacje multimedialne i komputer mają videoklass.

wyniki

Uczniowie są w trakcie studiowania teoretyczną wiedzę na temat metod badania i opisu wzorców rozwoju i funkcjonowania psychiki, kategorie psychologiczne i zjawiska głównych programów i podejść do interwencji psychologicznych na poziomie wspólnotowym, grup i jednostek. Pozytywne opinie na temat prac absolwentów i pracodawców, aby przyjść i od klientów wdzięczny.

Wykwalifikowani psychologowie nauczyć firma zasady szkolenia i procesu edukacyjnego, dowiedzieć się o podstawowych zasadach i standardach instrumentów diagnostycznych, ich konstrukcji i zastosowaniu. Wydaje czysto praktycznych umiejętności: charakterystykę procesu psychicznego dla różnych działań, diagnozy psychologicznej i poradnictwa, korekty stanu psychicznego, zapobieganie i wielu innych.

dyscyplin i praktyki edukacyjne

Informacje zwrotne od uczniów z wdzięcznością wymienia nazwiska profesorów, łatwe i przyjemne zmusiły zawodnicy czują subtelności psychologicznych. Oprócz psychologii ogólnej, badania studentów i doświadczalnych i społecznych, klinicznych, a oprócz ciekawych zajęć poświęconych diagnostyce psychologicznej, poradnictwa, psychologii rozwojowej i edukacji. Ogółem w programie ponad dwudziestu elementów odnoszących się tylko do psychologii.

Studenci praktykują są również interesujące, były w ciągu czterech lat nauki są trojakiego rodzaju: edukacyjnych, przemysłowych, edukacyjnych i zaznajomienia się. To działa na podstawie takich firm jak „Gazprom”, ZSA „VTB 24”, Muzeum Katedra św Izaaka, Pavlov Instytut Fizjologii Agencją „St. Petersburg nieruchomości” i wiele innych atrakcji czeka psychologów stażystą. W St. Petersburg State University Department of Psychology na adres do zapamiętania każdego uczestnika, jest w stanie odsetki – opracowania, protetycy – praca i absolwentów – zatrudnienia. Tak, adres: miasto Petersburgu, numer domu 6 na nabrzeżu Makarova, jednego z najpiękniejszych miejsc w mieście nad Newą.

umieszczenie

Możliwości wyboru pracy, każdy absolwent jest dość wyjątkowa, gdzie najszybszy miejsce profesjonalny samorealizacja i rozwój kariery. Dla psychologa idealnie pasuje na każdą sferę działalności – gdzie istnieje związek pomiędzy ludźmi i ludzi, nie musi być aktywnym obserwatorem procesu rozwoju stosunków. Kto nie jest psychologiem, bardziej nadaje się do tego celu?

To byli studenci Petersburski Uniwersytet Państwowy w PR i agencji reklamowych w strukturach władzy (FSIN, Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych, MSW, FSB), oczywiście – w zakresie zdrowia, edukacji na wszystkich poziomach, w publikacji, w dużych firmach handlowych, takich jak „Coca-Cola "" Megafon "" Ford Motor Company „i wiele, wiele innych.

Sądownictwa

W St. Departamentu University Petersburg State of Clinical Psychology brakuje, ale wydział psychologiczny mieć taką specjalizację – szeroką strukturę, która rozwiązuje problem diagnozowania chorób, ich profilaktyki, ryzykownych zachowań, problemy ze zdrowiem psychicznym społeczne i indywidualne pomóc nawet zdrowych ludzi, którzy są w kryzysie, harmonizację rozwoju dzieci równowaga psychiczna.

Specjaliści tego profilu są zaangażowani w badania, psychodiagnostyczne, poradnictwa, psychoterapii, ekspert, nauczanie. Studia magisterskie trwają od dwóch lat. Wraz z bakalavraturoy włącza sześć lat. Są zatrudnieni w instytucjach Zdrowia i Badań Medycznych, doradztwo, ośrodkach rehabilitacyjnych i kryzys, resortowych FSIN usługi psychologiczne, FSB, Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych, spraw wewnętrznych, drużyn sportowych i klubów na różnych poziomach i w usługach społecznych.