659 Shares 3232 views

Grupa "Umaturman". Jaki jest sekret ich popularności?

piosenki zespołu „Umaturman” podbił serca wielu słuchaczy. Ale nie każdy zna historię jego powstania oraz datę bazową. Kwestia ta zostanie omówiona w tym artykule. Ponadto, będziesz wiedzieć, kto jest członkiem grupy, które są dostępne nagrody i albumy i jaki jest sekret jego popularności.

Historia grupy „Umaturman”

Braci Siergiej i Vladimir Kristovskie przez długi czas owocnie pracował w różnych grupach muzycznych w Niżnym Nowogrodzie. Pewnego dnia postanowili stworzyć wspólny projekt. Pewna liczba utworów już dostępnych. Pozostaje tylko wymyślić oryginalny i chwytliwej nazwy. Ich wybór był nazw nazwa i ulubionej aktorki, który jest Uma Thurman.

W ten sposób narodziła się nazwa popularnego zespołu od teraz.

Założona i albumy

Data założycielem grupy jest rok 2003. Pod koniec tego roku bracia Kristovskie wykonał piosenkę „Praskovya koncert” Zemfira w jednym z klubów w Moskwie – „16 ton”.

Wiosną 2004 roku, muzyczny kompozycję nakręcony. Po wyglądał filmy z piosenek „prostych” i „Uma Thurman”. Na prośbę słynnego reżysera Timur Bekmambetov grupy „Umaturman” stworzył ścieżkę dźwiękową do filmu „Night Watch”. Wszystkie utwory zawarte na płycie, zatytułowanej „W mieście N”.

Album „Może to sen” został wydany w 2005 roku. Koncert prezentacja kolekcji odbyła się w SC „Olympic”. Na terenie stolicy było około 15 tysięcy gości.

W 2008 roku grupa „Umaturman” ukazał się ich trzeci album zatytułowany „Między piekłem a niebem”.

2011 oznaczone wydanie płyty po lekkim z intrygującym tytułem „W tym mieście wszystko szalony.”

Nagrody i grupa

Grupa „Umaturman” jest zwycięzcą trzykrotny popularnego nagrody „Muz-TV”. Ponadto, zespół brał udział w festiwalach takich jak „Maksidrom” „Megadrive”, „Megahaus”, „Invasion”.

Kompozycja z grupy obejmującej:

  • Vladimir Kristovskiy (wokalista, gitarzysta).
  • Sergey Kristovskiy (wokal, chórki, gitara basowa).
  • Alexander Abramov (saksofonista).
  • Aleksey Kaplun (pianista).
  • Sergey Solodkin (młot).
  • Yuri Terletskii (gitara solowa).

Sekretem sukcesu i popularności Kristovsky braci

Vladimir i Siergiej Kristovskie bardzo utalentowany. Ich piosenki umiejętnie syntetyzowane atrakcyjne melodie i teksty ironiczny. Jest to niezwykle chwytliwy i aktywuje uwaga widowni podnosi ich na duchu. Ich utwory są nieodłączne w wyjątkowym i indywidualnym stylu, przepojone specjalnym liryzmu.

Vladimir (Jr) to wytrawny twórca znakomitych tekstów i muzyki inspirujące. Sergei udaje się stworzyć niepowtarzalne aranżacje. Jest również odpowiedzialny za mieszanie muzyki i całego trudnego procesu nagrywania.

Grupa "Umaturman". Utwory. lista

  • Album "Night Watch" (2004): "Hush-a-bye", "Daj mi szansę", "Dlaczego", "A moje serce będzie włączyć", "Ktoś w mieście", "Night Watch", "Poveda" Praskovya „” prosty „” Hej, tłuszcz „” czekałem na ciebie”i inni.
  • Album „W mieście N” (2005): „Piekło”, „Cześć, kochanie”, „Daj”, „bez udziału żadnych letniska”, „Powiedz mi”, „Po prostu”, „Ranny w głowę”, „Ty jesteś daleko "" Jesteś gone "" Uma Thurman „i inne.
  • Album "Może to sen" (2006): "Wszystko jest jak zwykle", "Wszystko będzie dobrze", "In My Head D", "Dlaczego", "Kołysanka", "Someone in the city", „On będzie „” List do umysłu «» Bird of szczęścia „” Powiedz „” Tennis „” Jesteś daleko „i inni.

Co jest opowiedziana w wywiadzie dla Siergieja Kristovskiy?

28 kwietnia 2009 Artem Shishkin (menedżer "The World of Music") przekazane z muzyk Siergiej Kristovskis (grupa "Umaturman"). Mówił o sobie i swoim życiu wiele interesujących szczegółów. Wielu nie natychmiast poświęcił się muzyce. Przez długi czas był zainteresowany hokej i pływania. I na hokeju Sergey ma teraz czasu. W szkole muzycznej, był utalentowanym dzieckiem, nauczyciel podziwiał jego umiejętności. Pracował jako DJ, grając w różnych zespołach muzycznych. Prawdziwe objawienie było uznanie Siergieja w dekadzie uzależnienia od alkoholu. Od zła i nałóg pomógł pozbyć rodziny pojawił. Po 2-3 latach, tworzy wraz z bratem Władimirem wspólnej grupy z niezwykłą nazwą „Umaturman”.

Tak więc, „Umaturman” – grupa (zdjęcie w załączeniu), której założycielami są bracia Kristovskie – w krótkim czasie stał się znany i popularny. Ich utwory były wielokrotnie na szczycie list przebojów. Wiele piosenek są Twoje ulubione utwory na dużej liczby odbiorców. Ich koncerty do tej pory zebrano ogromną liczbę ludzi.