808 Shares 2139 views

Szablon luka – skuteczna metoda oddziaływania na świadomość

Badania struktury doświadczenie tworzy technik i metod NLP do modelowania w celu poprawy. Powstałe obrazy są następnie przekazywane do innych ludzi. W przeciwnym razie, można powiedzieć, że jeśli pierwsza osoba może coś zrobić, aby to samo, a druga puszka. Konieczne jest jedynie, aby określić kolejność działań pierwszego i uczyć sekund.

NLP Modele umiejętności

Analizując obrazy cudzych zachowań, neurolingwistyczne programowanie z nich strzępy użytecznych, potrzebnych umiejętności, którego wzór jest prawidłowo utworzone dla różnych sytuacjach skutecznego zachowania.

W przeciwieństwie do klasycznej psychologii, NLP specjalista nie rozwiąże umysł pacjenta i umieszcza gotowego udaną wzór zachowania do niego.

hipnoza NLP

Techniki programowanie neurolingwistyczne są w dużej mierze opiera się na zasadach terapii hipnotyczny Erickson. Jednak ta metoda skupia się bardziej bezpośrednio hipnoza i stan transu, podczas NLP bada ludzkie struktury kwalifikacji, modelowanie umiejętności i ucząc je innym.

Hipnotyczny wpływ na programowanie neurolingwistyczne oparta jest na technikach konwersacyjnej hipnozy. Technika ta polega na słownych sztuczek, działając na przeciwnika i pozwala nam na osiągnięcie pożądanego rezultatu we wszystkich obszarach działalności. W większości przypadków jako narzędzie oddziaływania wykonuje Box „luki”.

Sektor ten Eksperci wierzą, że aby osiągnąć sukces bez względu na to, gdzie to nie było konieczne, aby wypełnić stożki trzeba tylko nauczyć się skopiować skutecznego modelu zachowania.

Pierwsza metoda jest manipulowanie świadomością „kotwicy”

Jak wspomniano powyżej, stosując ludzi NLP może skutecznie wpływać na umysły nie tylko zagranicznych, ale również jego własne, aby uporać się ze swoimi lękami i osiągnąć pożądane rezultaty w danej działalności. Istnieją dwie metody, które są stosowane do tego celu – „kotwicy” i „wzór luka”.

„Kotwica” – pozytywne emocje, dobra pamięć, dobre uczucie. montaż kotwy nie jest trudne. Na przykład, po jakości wykonywanej pracy może być stosowany jako przyjemne uczucie jakiegoś materiału lub niematerialne nagród. Uważa się, że pacjenci z ustanowionym „kotwicy” będzie zmotywowany, by osiągnąć sukces.

Drugi sposób manipulacji świadomości

Innym sposobem wpływania na świadomość, która oferuje NLP – „wzór Break”. Uznawanej za typowe zachowanie lub sekwencja działań w danej sytuacji. Niezależnie od jego pragnienie człowieka ostatecznie wyszło coś automatyzm. Wzorów zachowań ułatwić pracę świadomości, uwalniając go od monotonnych obowiązków każdej chwili podjąć taką samą decyzję.

wzór szczelina – to nieoczekiwane wyrażenie lub nietypowych działanie odbywa się w normalnych warunkach. Szablony złamać, aby osiągnąć wewnętrzną wolność, nowe idee, fobie studyjne.

Techniki takie jak „kotwicy” i „wzór Break”, psychologia w swojej klasycznej manifestacji nie rozpoznaje. Jednak praktyka pokazuje, że pomimo tego, leczenie przynosi pozytywne rezultaty.

wzór luka: przykłady i sytuacja

Typowymi przykładami zachowań generycznych są:

  • handshake odpowiedź. Mężczyzna wyciągnął rękę do ciebie, a ty ją uścisnął to bardzo sekundy.
  • Ty zadzwonił i natychmiast udał się, aby go otworzyć.
  • Na pytanie, jak to zrobić, nie wahał się odpowiedzieć, że dobrze.
  • Gdy telefon dzwoni, należy podnieść słuchawkę.
  • Jeśli ktoś krzyczy na ciebie, albo jesteś obrażony lub podnosić głos w odpowiedzi.

Wystarczy zniszczyć szablon. Wybierz model zachowania, który zamierzasz zmienić, i działać wbrew lub w inny sposób nieoczekiwany sposób. Jako przykład takiej sytuacji:

  • Po kłótni, nie dalej iść w głąb ciemnej dialogu wewnętrznego, i śpiewa wesołą piosenkę lub skakać na jednej nodze.
  • Jeśli masz w zwyczaju chodzić do pracy iz powrotem do domu tą samą drogą, zmień go. Iść w drugą stronę lub jeździć na innym autobusie.
  • Zacząć robić coś nigdy przedtem. Na przykład: usunąć śmieci przed jego drzwiami. Po tym wszystkim, nikt nie zwraca na niego uwagi. Lub pomóc pierwszy równiarka, aby przejść na drugą stronę ulicy wcześnie rano, kiedy wszyscy w pośpiechu do pracy, i do każdego, kto troszczy się.
  • Na przykład, są przyzwyczajeni do stale posiłki w domu? Zmienić przyzwyczajenia. Idź na obiad w kawiarni.

Techniki i metody luki szablonu

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak będzie zachowywać się osoby, którą złożył dłoń na powitanie, ale wyprostowała połowy? Lub pytanie, jak to zrobić, można rozpocząć gruntowną i szczegółową relację, jak rzeczy robisz?

Oczywiście, ludzie wpadają w błąd. Jest to rodzaj transu, w którym dzwoniący będzie w krótkim okresie czasu.

Osoba może wpaść takiego chwilowego transu tylko wtedy, gdy wystąpi przerwa na wzór swojej inicjatywy. Trance nie jest celem, tylko środkiem do osiągnięcia tego celu.

Twoje zadanie – aby wpływać na zachowanie rozmówcy, tak aby korzystanie z niego. manipulacja Sekret tkwi w tym, że w samym środku zamieszania wpływających zapytałem jego pytanie, wniosek, umieścić konkretną propozycję. Podczas gdy w transie, osoba będzie gotowy do wykonania każdego zadania z sugestią do niego. Jest to technika neurolingwistyczne. wzór przerwa powinna nastąpić natychmiast, w przeciwnym razie nie będzie uzyskać pożądany efekt.