447 Shares 1280 views

Powiedz nam, jak zrobić zroszony kwiat

Frezowanie – porywający i ekscytujące doświadczenie, co pozwala na stworzenie unikalnych produktów – broszki, kolczyki, naszyjniki, figurki zwierząt, drzew, kwiatów. Jeśli zaczniesz się uczyć podstaw produkcji różnych rękodzieła wykonane z koralików szklanych paciorków i koralików, to ten artykuł – dla Ciebie. W nim, pokażemy, jak zrobić kwiat koralikami – Forget-me. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że produkcja tego wykwintne rzemiosła wymaga wysokiego poziomu umiejętności, ale w rzeczywistości jest to moc każdego z robótki, tylko trzeba być cierpliwym.

Jak zrobić zroszony kwiat: krok po kroku

Aby wykonać to piękne rzemiosła Potrzebne będą:

  • Kulki (№10), niebieski, zielony, żółty – do wytwarzania płatków i liści rośliny;
  • Drut miedziany 0.2 mm;
  • grubość drutu macierzystych;
  • silne gwint do mocowania szczegóły konstrukcji oraz gwint kolor zielony;
  • wazon lub kosz.

Jak zrobić zroszony kwiatów: Forget-me-technologii produkcji

Pierwszym etapem prac będzie tkać pojedyncze kwiaty. Wziąć cienki drut miedziany o długości 20 cm. Wykonać kwiat koralik, system działa w następujący sposób. Sznurka jej niebieskie paciorki – 6 szt. – i umieścić go na jednym końcu przewodu z marginesu brzegowego 5 cm Teraz drugi koniec jest nagwintowany w kierunku przeciwnym przez ostatni kulki (a drugi koniec przewodu) .. Otrzymujemy pętlę 5 koralików. Przy tej samej zasadzie wykonać kolejną pętlę, zbierając 6 perełek na długim końcu przewodu i przepuszczenie go przez pierwsze pasmo z sześciu w przeciwnym kierunku. Push up drugą zakładkę bliżej pierwszego i dokręcić. Ta sama zasada produkować również 3 pętle, i ustawić je blisko siebie. Teraz roboczym końcu przewodu za pośrednictwem gwintowanego w kierunku środka, w wałku, która jest na bazie pierwszej pętli. Więc połączyć wszystkie płatków kwiatu. Teraz trzeba wykonać rdzeń Forget-me: umieścić na końcu żółtego drutówki (1 szt.) I przekazuje je przez koralik, który znajduje się u podstawy pętli №4 i prowadzenia drutu od centrum produkcie. Ciągnąc za przewód i przekręcić dwa końce razem. Wszystko, teraz wiesz jak zrobić kwiat koralikami – Forget-me-konserwator. Korzystanie z tej prostej techniki, produkcji dużo kwiatów, aby uzyskać wspaniały bukiet. Za każdy kwiat potrzebuje 21 fragment.

Kwiaty z koralików dla początkujących: bukiet nezabudok

Teraz musimy wyciągnąć niezapominajki macierzystych. W tym celu używamy zielone nici, zwoje drutu. Zadekorirovat potrzebne do długości łodygi około 3 cm. Teraz zwracamy się do produkcji ulotek z wykorzystaniem równoległego tkania. Przyjąć przewód (długość 45 cm) oraz typu kulki jak następuje:

Numer serii

Ilość perełek, kawałki.

1

1

2

2

3

3

4

4

5

5

6

6

7

7

8

7

9

7

10

7

11

6

12

5

13

4

14

3

15

2

Wszystko jedno skrzydło jest gotowy, pozostaje tylko nawijanie drutu pod spodem zielonej gwintu (wykonana z drutu około 4 cm). Dla jednego biednymi będzie potrzebował 3 liści. Po produkcji liści może rozpocząć montaż produktu.

Jak zrobić zroszony kwiat: końcowy etap prac

Aby zebrać wszystkie części, pierwsza jest skręcony kwiaty trzy kawałki razem, pozostawiając odcinki długości trzpienia z każdej pozycji poniżej 1,5 cm. Każdy Niezapominajka zrobiliśmy na 21 części, więc okazuje się 7 kwiatostanów. Teraz zielony gwint legalizacji trzpień pod każdym z siedmiu kwiatostanów (3 cm). Kwiatka użyciu grubości drutu miedzianego, zamocowanymi na nich owinięty pojedynczą kwiatostan łodyg zielonych wątku. Potem z kolei dołączony do głównego pnia wszystkich pozostałych 6 kwiatostanów, próbując ułożyć je w kółko, trochę niższej niż drugi. Nie zapomnij, aby ukryć przewód z zielonym wątku. Po zamocowaniu wszystkie liście i kwiatostany dodać pełny zwój. To wszystko, teraz wiesz jak zrobić kwiat z koralików. Ta sama zasada jest jeszcze bardziej nezabudok i tworzą bujne, piękny bukiet.