553 Shares 5535 views

Tworzenie płyty DVD dla kolekcji domu

Pamiętaj kot Matroskin „trzy z maślanki” postać z kreskówki, mówiąc: „Pod koniec dziedzińca 20. wieku i mamy parę butów dla dwojga”? Oczywiście, wiele w tym stwierdzeniu rozpoznają siebie. Oczywiście, w sensie przenośnym.

We współczesnej telewizji zawiera procesor postprocessing obrazu, która dość skutecznie poradzić sobie z zadaniem odtwarzanie strumieni MP4, DVD i niektórych innych. Dla właścicieli tego cudu techniki, to oznacza jedno: nadszedł czas, aby wysłać do kosza służył wiernie i odtwarzacz DVD. Jednak proces zastępowania telewizji nie jest jeszcze zakończona, a wiele z nich jest zmuszony do oglądania filmów staroświecki sposób – za pośrednictwem odtwarzacza. Jeśli obsługuje MP4, to jest dobre, w przeciwnym razie istnieje jeden sposób – jak stworzyć płytę DVD.

Grać klasyczny DVD-film może każdy gracz, nadal ma standard standard. Dlaczego potrzebujemy takiej konwersji? Specjalnie dla starszego pokolenia graczy, chip, który nie może dekodować strumień MP4. W tym przypadku, tworzenie DVD pojawia się tylko okazję obejrzeć ten film. Oczywiście, musi być również zapisane na płycie CD. I jak z rozwojem Internetu, można pobrać dowolny film utworzyć płytę DVD z AVI nie jest sztuczka.

Jeśli wszystkie nowoczesne odtwarzacze MP4 łatwo grać i jego pochodne, format mkv gniazdowania lalki w większości dopóki problem: kodek nie jest znana, w leczeniu natężenia przepływu nie wystarcza. To było wtedy, i przychodzi zrozumienie, że trzeba opanować tworzenie DVD. Po konwersji, gracz szczęśliwie „pick up” znajomy formatu, zapraszając wszystkich do przejrzenia.

Aplikacje, które wykonują konwersję (przekształcenie) wideo do standardowego formatu DVD-Video, sporo, ale dzisiaj będziemy patrzeć na utworzenie płyty DVD z wykorzystaniem VSO ConvertXtoDVD 4. Dlaczego przez nią, ani w jakikolwiek inny? Powód jest oczywisty – program do tworzenia DVD Video działa. Niewielka wadą jest to, że deweloperzy są zapłacić za ich pracę. Korzystanie z aplikacji bez konieczności zakupu klucza może, ale w ostatnim filmie, zaprezentuje logo, które nie jest bardzo dobra. Zakupów, szukać klucza do Internetu lub oglądania wideo z logo – to zależy od użytkownika.

Uruchomienie programu, można uzyskać dostęp do menu ustawień. Byli tu przez trzy linie kart, który jest dość dużo. Paragraf „Kodowanie” wybierz rozmiar dysku (4 lub 9 GB) dla zapisu i opcją podwójnego DVD towarzysza poprawia jakość filmu, jednak przez zwiększenie czasu konwersji.

W zakładce „Przetwarzanie wideo” jest ważnym rozwiązaniem, aby wybrać liczbę aktywnych rdzeni. Pamiętaj, aby ustawić maksymalną liczbę (przekraczającą nadal nie będzie działać) – będzie to przyspieszyć konwersję. Sposób zmiany rozmiaru obrazu pozwala określić program pożądanego wyniku (proporcjonalnie rozciąganie, przycinanie, dodanie pasków) – dla ekranu o współczynniku kształtu 4: 3 ma duże znaczenie. Proporcje ściśle określone w specyfikacji DVD. Zakładka „REC” pozwala skonfigurować program tak, że wynikowy plik wideo bezpośrednio na płycie CD-ROM. Tutaj można wybrać napęd, prędkość pisania i kilka innych parametrów.

W ustawieniach dźwięku pozwala korzystać z Format kompresji audio track (najniższy objętość zajmuje MPEG). Konwersja do AC-3 zawierają zalecane tylko dla problemów przepływowych odtwarzania DTS od użytego odtwarzacza DVD. Poziom dźwięku – bardzo przydatna opcja, może przyczynić się do zwiększenia dźwięk jest zbyt cichy lub zbyt głośny słabnąć.

W zakładce «Menu DVD” wybierz żądany wzorzec napędu. Wdrożył komfortowe przeglądanie miniatur szablonów bezpośrednio w oknie programu.

Ostateczna rekomendacja dla właścicieli starych graczy: dla najlepszej kompatybilności nagrać film potrzebny jest CD-ROM standard DVD-R.