642 Shares 9288 views

Szminka „Faberlic”, „Nawilżanie w kolorze”: opinie, Swatch

W 2015 roku, już wiadomo, że władców „światło w kolorze” i „Lights szlachetny” dodano nową szminkę „Faberlic” – „Hydration w kolorze” Odpowiedzi o tym i będziemy analizować w tym artykule. Szminka należący do linii „Skyline”. Przed przystąpieniem do analizy odpowiedzi, zobaczmy, co obiecuje nam producent? Przede wszystkim intensywne nawilżenie. Jak wskazano w katalogu „Faberlic”, efekt trwa przez osiem godzin. Czy to możliwe? Zobaczmy. A producent obiecuje, że szminka doda objętości warg, dzięki czemu wizualnie bardziej pulchna. Unikalna faktura, powiedzmy, pokrywać całą powierzchnię równomiernie, doskonale podkreślają kontur. Specjalne pigmenty zapewniają bogaty połysk i bogaty kolor. Lip Care zapewnia ekstrakt z dzikiego mango. Jest to roślina bogata w kwasy tłuszczowe, które odżywiają, nawilżają i regenerują skórę warg. Tak więc, nie tylko maskuje szminka pęknięcia i chropowatości jamy ustnej, ale także skutecznie je leczy.

projekt

Jak dobrze oprawione Lipstick "Hydration w kolorze" ( "Faberlic")? Opinie mówią, że jego konstrukcja jest zarówno prosty i elegancki. Bez zbędnych łuków i ćwiekami, którzy po prostu trzymać się ścian kosmetyków, co prowadzi do przypadku samopoznania. Szczególnie zadowoleni z użytkownikami, Stick jest wygrawerowana nazwa firmy „Faberlic”. Przypadek szminka wygląda bardzo imponująco. Ma czarną plastikową dno i złota metalicznego szczyt. Cap całkowicie przejrzyste. Ponieważ sprawa ma skośne górę, trudno jest umieścić na. Musimy poczekać do zatrzaśnięcia w celu zapewnienia, że szminka zamknięte. Ale jasne pokrywa pozwala zobaczyć cień kija. Nie ma potrzeby otwierania obudowy. Farbowanie Kij ma specyficzny „fondant” zapach. Ale na ustach nie jest odczuwalne. Smak jest obecny, ale jest również bardzo słabe.

Różnorodność „Skyline” zakres

Firma „Faberlic” nadąża za duchem czasu i starannie oddaje lotnych trendy w modzie. Jej linia dobrze pigmentowym szminki podzielić na trzy serie. „Precious” Lights sukienki usta w szalonych perły. Więc nie ma potrzeby, aby umieścić na górze połysk szminka. «Światło w kolorze” wygląda na ustach jak uroczym lekkiej satyny. Jest on równy kolor pokrywa skórę doskonale pigmentowy, dobrze utrzymane ścieżki. Trzecia seria jest nawilżająca pomadka „Hydration w kolorze” ( „Faberlik”). Recenzje nazwać to kosmetyki dekoracyjnych, które również zajmuje się usta. Nie ma potrzeby kupowania Pomadki, gdy istnieje „Hydration w kolorze.” Zakres ten jest przeznaczony dla kobiet, które nie lubią wszelkich „sverkalok” na ustach. Stick nie jest odblaskowe pigmenty i inne cekiny. Ale szminka daje sprawne i spokojny kolor. Nie połysk, ale również nie mają zwężenie, jak w starym modelu szminki. Usta wyglądają naturalnie i nawilżone.

Paleta kolorów

Obaczcież zróżnicowane „Hydration koloru” odcienie szminki palecie ( „Faberlic”). Opinie, Swatch, a nawet katalogu producenta sugeruje, że każda kobieta może wybrać odpowiedni odcień dla siebie. Oto makijaż szminka w stylu „nagie”, w dniu, na wieczór. Dziewczyny wszystkich „sezonów” z dowolnym tsvetotip skóry można znaleźć pożądany odcień. Ogromna różnorodność kolorów daje „Faberlic” szminka „dyspergowania w kolorze.” Recenzje "Volcanic Róż" (4610 ton) oraz "Beige Veil" (4618) nazywa uniwersalne odcienie. Bardzo popularny jako „Spicy cynamonem” i „Lights Miedź”. Prezentowane w serii i klasycznej czerwieni – „Coral szał” 4615. Na lżejszym tonie jego W serii „Hydration w kolorze„ma duży wybór różowe szminki z odejściem w liliowy tonem. Ten "Berry pokusa", "Bright Peony", "Neon", "Sen", "Juicy Cherry", "Fashion Różowy". Członkowie pamiętać, że kolory w katalogu nie wyglądają dokładnie tak, jak na ustach. Stwarza to trudności przy zamawianiu szminki.

Łatwość aplikacji

Producent twierdzi, że to wystarczy, aby spędzać czas na usta Stick, aby zakończyć swój makijaż. Cóż, jak mówią sami użytkownicy? Szminka koloru „nawodnienie” SS ( „Faberlic”) – opinie są podzielone w tej kwestii – jest bardzo łatwy w użyciu. Trzymać na tyle cienki, zasiada również w przypadku, nie słabnąć. Nie potrzeba żadnego rękę trzymać szminki gdzie trzeba. Kij ma kremową konsystencję. Szminka leży na ustach gładkie i miękkie. Rzeczywiście, tylko jeden wniosek, aby uzyskać nasycony kolor. Szminka usta czułem się bardzo ładnym śmietaną. To naprawdę daje nawilżenie skóry. Nie wyjść z pętli i tworzy wizualny efekt wypukłego usta, ale bez zbędnego połysku. Kolor gładki, spokojny, idealnie pokrywa i ukrywa wszelkie pęknięcia i łuszczenie.

jak noszone

Jest odporny szminka „Faberlic”, „Nawilżanie w kolorze”? Opinie twierdzą, że drobne pigmenty barwią skórę warg. Kolor pozostaje taka sama przez długi czas. Ale trzy godziny później, zaczyna zanikać jakby blaknięcie. Dlatego w ciągu dnia powinny dotykać się makijaż. Również szminka „nawodnienie kolor” nie wstać przekąski i pełne posiłki nawet więcej. Ale to nie psuje rzeczy i, co najważniejsze, nie ma żółte zęby. Na ustach, nie czuje dyskomfortu nie dostarcza. pigmenty stopniowo schodzić bez uderzające pomarańczowy lub niebieski odcień. Łysienie typu szminka nie, nie płynie do brzegów, nie wspinać się pęknięć. Wręcz przeciwnie, jest to bardzo opłacalne podkreśla kontur, tworząc efekt wypukłości. Łatwo usunąć, zwykłe środki do mycia.

efekt opiekuńczy

Producent twierdzi, że seria ta szminka nawilża usta. A efekt ten jest podobno trwa do ośmiu godzin od chwili złożenia wniosku. Więc to oznacza i czy firma „Faberlic” przeciw prawdzie nie zgrzeszył? Szminka „Hydratacji w kolorze” (i opinie na ten temat są jednomyślni) naprawdę daje ustach przyjemne uczucie. To nie jest zapach – to jest jak powitanie z czasów sowieckich. Ale jej usta są nawilżone. Z częstego użytkowania znikają szczeliny i złuszczanie. Ale na suche usta stosowania szminki w jeden dzień nie wystarczy. Godzinę później ponownie czuł obierania. W tym przypadku, trzeba podciąć makijażu. Ale szminka naprawdę żywi. Producent podaje obecność w ekstrakcie dzikiego mango. Jest bogaty w cenne oleje które leczą rany mikroskopijne, odżywiają i nawilżają skórę warg.

Czy wartość

Szminka „Faberlic”, „Nawilżanie w kolorze” (opiniach użytkowników ze wszystkich krajów zgadza się z tym) odnosi się do segmentu cenowego demokratycznego. W Rosji, ten produkt jest wart około dwustu rubli. Katalog – a nawet mniej. Sto osiemdziesiąt dziewięć rubli – to nie jest cena za tak wspaniały szminkę, jako „Hydration w kolorze” SS z „Faberlic”. Na Ukrainie, produkt ten powinien również niedrogie. Czterdzieści dziewięć hrywien – śmieszna cena za tak wysokiej jakości szminki. Ale to nie wszystko. Regularnie „Faberlic” zapowiada zniżki. Od lat seria „Hydration w kolorze” nie jest już uważany za nowość, można nabyć po obniżonej cenie – na przykład, trzydzieści dziewięć katalog hrywny. Ale, jak już wspomniano recenzje, ton szminka na ustach papieru i trochę inaczej. Dlatego warto najpierw udać się do sklepu, aby wybrać kolor. Lub prowadzony przez Swatch Internecie.

Szminka „Faberlic”, „Nawilżanie w kolorze”: opinie

Uczestnicy byli zadowoleni z jakości tego produktu. Stylowy design, kremowa konsystencja, niezawodność i stabilność kijem – to zostało ocenione je wysoko. Oczywiście, pigmenty z czasem przestają być tak intensywne, jak natychmiast po zastosowaniu, ale w rzeczywistości, a nie producent zadeklarował większą trwałość. efekt nawilżający jest odczuwalny, ale, niestety, nie wszystkie z ośmiu godzin, obiecuje „Faberlic”. Jest znacznie bardziej odżywczy nieruchomość szminka. Zwłaszcza jeśli używasz go stale. Wszyscy użytkownicy docenili bogactwo palety tej serii. Wiele z nich zakupiono sondy przeprowadzić testy przed złożeniem zamówienia w pełnym rozmiarze szminki. Ta dekoracyjna kosmetyki łatwe do zastosowania i dobrze wpisuje się w usta. Członkowie polecić go innym, a sami idą kupić nową szminkę z tej samej serii.