335 Shares 5497 views

Luis Moncada: biografia, filmografia, życie osobiste

Luis Moncada – amerykański aktor, najbardziej znany z serii top-end "Breaking Bad", "Lie to Me", "Ambulans", "Dexter". Kreatywną osobą z dobrym wyglądem brutalnych bandytów często dostaje rolę elementów przestępczych. W związku z podziemi facet był nie tylko od woli tej historii – i w życiu są nowe środki prawne nie całkiem. Są one na tyle dziwnie, przyczyniły się zrobić karierę w filmach.

trochę biografia

Monkada Luis urodził się 18 lipca 1977 w Hondurasie. Przed dziwnym incydencie, gwałtownie odwracając swoje życie, nigdy nie myślałem o hipokryzji było średnio zgniatarki. Jednak gorąco Latino z tatuażami na całym ciele i atletyczna budowa ciała nie mógł wegetować od filmowania ekranu i fikcyjne pisarzy gangsterskiego bezprawia.

Louis – wszechstronna osobowość. Utalentowany Hero łączy umiejętności aktora jest nie tylko jasne, ale także bokser i ekspert sztuki walki Muay Thai. On również aktywne promowanie sportu i zdrowego stylu życia wśród młodych ludzi, którzy wylądowali w więzieniach, wzywa on młodym ludziom, aby nie zniechęcać i regularnie ulepszone w płaszczyźnie fizycznej.

kryminalnej przeszłości, tatuaż

Praca w zakładach karnych dla młodocianych przestępców – Luis Moncada sprawa jest całkowicie dobrowolne, a nawet prywatne. W latach 90. był uważany za dobroczyńcę i członek gangu, który został działającej na ulicach miasta. One Man aresztowany za kradzież samochodu, a następnie dał życie. W rezultacie, jakiś czas spędził w więziennym buntować.

W wieku osiemnastu lat został on dokładnie wbijać ciało tatuażami, w tym ofensywy napis zadane na powiekach. Zastosowanie tego konkretnego kanału wypowiedzi – głównym kryterium, zgodnie z którym aktor dostaje rolę Ameryki Łacińskiej gangsterów, ochroniarzy oraz niebezpiecznych facetów. Bold tatuaż, mocny budowa ciała, niebezpieczne wygląd i doświadczenie jego uwolnienia – klucz do poprawy wiarygodności takich znaków.

fatalne spotkanie

Początkowo słowo „aktor” to tylko nazwa dla chłopców był Luis Moncada, którego zegar w telewizji. On sam o takiej perspektywie nie jest coś, co nie jest pożądane, a nawet nie obchodzi. Pracował jako prywatny ochroniarz, konsekwentnie otrzymał wynagrodzenie i mieszkał – haniebnie, ale z korzyścią dla społeczeństwa. Raz na jakiś spokojnego życia dla siebie interweniował sprawę.

Na wytatuowanego dżentelmena nagle zauważył udanej filmowca Damian Chapa. Zaproponował nowego przyjaciela z spektakularny wygląd, aby zrobić film z Dzhennifer Tilli. Luis idealnie nadaje się do roli ochroniarza pań. Jednak nie kusić losu i zaczął reagować na wniosku, który wielu słyszało tylko sen, mocne odmowę. Znajomy namówił do pracy mimo to facet nie przegap szansy. W rezultacie, Louis rozmrożone i podpisał kontrakt sen stał się punktem odniesienia w swoim rozwoju zawodowego jako maypole mafii.

Życie osobiste, love story

Może nie na próżno aktora winy race adrenaliny i niedoświadczenie musiał znosić więzienia. Po tym wszystkim, to właśnie wtedy poznał miłość swojego życia. Po otrzymaniu parole, młody mały tyran powstrzymać swój entuzjazm i została udzielona do oficera naczelnika. strażnikiem prawa i porządku była kobieta o imieniu Michelle.

Między przedstawicielami dwóch przeciwstawnych kultur i aktywności biegł iskrę – chłopiec i dziewczyna zakocha się w sobie nawzajem. W 2004 roku, postanowili się pobrać. Teraz uroczy Michelle zaczęła nosić nazwę Moncada i cieszyć się z życia rodzinnego. Para ma dwójkę dzieci, więc Luis Moncada stwierdził również głowę rodziny.

profesjonalny golf

Istnieje więcej niż kilkanaście spektakli telewizyjnych i filmów z Luis Moncada. „Zakładnik”, „Szybcy i wściekli 4”, „Sabotage” – kilka dobrych czynów, które miały zostać odnotowane na wszystkich frontach utalentowany aktor. Więcej specjalizuje się w projektach seriali. Miał okazję zagrać w następnym rankingu amerykańskiego serialu:

  • "ER";
  • "CSI: Miami CSI";
  • "Dexter";
  • "Californication";
  • "Breaking Bad";
  • „Mentalista”;
  • "Lie to Me";
  • „Zamek”;
  • "Southland";
  • "Better Call Saul".

Braterski duet seryjny

Louis – nie jedynym dzieckiem w rodzinie. Aktor ma młodszego brata, bardzo do niego podobny w wyglądzie. Daniel urodził się 17 maja 1980 roku i udał się na ścieżce aktora. Najbardziej znanym z filmu niego – „Coach”, w którym wystąpili Kevin Costner. Top TV pokazuje młodszemu Moncada: "Son of Anarchy", "Graceland", "sprawiedliwość". Daniel i Luis Moncada jak praca zespołowa i często pojawiają się na ekranie w nierozłączną parę.

Karny braterski duet można zobaczyć w „Southland”, a także w projektach „Better Call Saul” i „Breaking Bad”. W tym ostatnim pitching pojawiły się głupie, ale bardzo gwałtowne kuzynów mafia Clan of Salamanca. Bandyci zajęli przestrzegania w pewnych kręgach, ale już stary i przykuty do wózka inwalidzkiego wujek Hector i macha rękami sławy rodziny i dużym meksykańskiego narkokaratelya.

Działania aktor może być monitorowana na bieżąco o jego Instagram i Twitter.