795 Shares 7103 views

Dżinsy LTB – światowej sławy marka

Dżinsy, które kiedyś być produkowane jako odzież dla pracowników, mocno wziął swoje miejsce w szafie obecnego pokolenia. To wygodne ubrania, które w zależności od stylu modelu mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach. Firma posiada LTB, dżinsy, które są znane na całym świecie, był przez długi czas, nie tylko nie tracą swoich stałych klientów, ale także zdobył zaufanie coraz większej liczby konsumentów.

marka LTB

Firma została założona w 1948 roku, był wtedy zupełnie LTB został po raz pierwszy pokazany publicznie. Od pierwszych dni działalności firmy został skierowany pod adresem:

  1. Zadowolenie konsumentów.
  2. Tworzenie oryginalnych produktów projektowych.
  3. Produkcji wysokiej jakości towarów.

Młody w tym czasie kierownictwo spółki podążały za trendami w modzie i wdrażania innowacji.

Do tej pory większych zmian w strategii pracy firmy nie jest przestrzegana. Specjaliści produkcyjne wraz z marketingu i projektantów ubrań ucieleśniają różne projekty.

Głównym celem producenta – stworzyć produkt, który pozwoli użytkownikowi poczuć się swobodnie w różnych sytuacjach, aby pomóc mu zdobyć pewność siebie i podkreślać godność swojego wyglądu.

Kluczowe obszary działań

Podstawowa produkcja firmy skierowany jest do produkcji odzieży dżinsowej. W LTB dżinsy, kurtki, kombinezony, szorty, topy, bluzy – wszystkie te rzeczy są produkowane w zakładach marki.

Oprócz ubrań z jeansu, ale także szyć rzeczy z Jersey i bawełny.

Rosnąca popularność firmy mają akcesoriów.

Z listą produktów można znaleźć na stronie internetowej Spółki oraz w sklepach detalicznych posiada szeroką gamę produktów.

Jak często wytwarzają nowe kolekcje

Kolekcje, które są uważane za podstawowe, są 2 razy w roku. Najczęściej są one ograniczone do początku nowego sezonu.

W zależności od pomysłów markowe ubrania stylistycznie może być zupełnie inny od klasycznego stylu nieformalnego. W modelach mogą być kieszenie, łaty, oszczędny drukuje. W tym przypadku projektanci lubią używać niestandardowych stawów, dając w ten sposób produkty ekstrawagancji, dzięki czemu są oryginalne.

Szczególna uwaga powinna być firma Złota kolekcja Cut. Powyżej to działa nie tylko jako projektant w firmie, ale także zaprosić ekspertów zagranicznych. Te stylowe ubrania dla kobiet, kobiety miejskich. Zbiór zawiera LTB dżinsy, sukienki, kurtki, spodnie. Dzięki staraniom całego międzynarodowego zespołu obraz utworzony za pomocą tej kolekcji, romantyczne, kobiece i delikatne. To umożliwia nowoczesną odzież kobieta biznesu w tygodniu , aby czuć się komfortowo i elegancki wygląd w tym samym czasie. Do tej pory, ta kolekcja jest tylko odzież damska.

LTB Jeans

Dla pięknej połowy ludzkości obecnie produkowane szeroki asortyment towarów. Prowadząc wśród nich są dżinsy. Każda nowa kolekcja zawiera całą gamę towarów. sprzedaży są stale dostępne w wielu rozmiarach, kolorach. Dostępne z kieszeniami i druków, istnieje dżinsy klasycznej formie.

cena

W zależności od modelu, dżinsy LTB kosztować od 2000 do 6500 rubli. Średnia cena jednej pary – około 4000-5000 rubli.

dżinsy LTB. opinie

Duża liczba pozytywnych opinii, które można znaleźć na produktach, wskazując na sukces tej marki.

Główne zalety LTB dżinsy, które wyróżniają konsumentów są:

  • wysoka odporność na ścieranie;
  • szeroka gama modeli;
  • Cena odpowiada jakości produktu.

Gdzie mogę kupić tej marki dżinsów

W LTB Jeans, jak również inne produkty firmy można kupić nie tylko w Turcji, która jest krajem produkcji, ale również w innych krajach świata. Firma stworzyła iz powodzeniem zarządzał całą sieć sprzedaży międzynarodowych kanałów sprzedaży.

Większość produktów sprzedawanych w Stanach Zjednoczonych i Europie. Exploring zapotrzebowanie, firma bada różne rynki, otwarcie nowych sklepów. Obecnie w różnych krajach istnieje ponad 4000 punktów sprzedaży i 100 sklepów.

Kupić dżinsy i inne produkty za pośrednictwem Internetu i może być w sklepach detalicznych. Gwarantują one jakość produktów oraz terminowe dostawy.