243 Shares 5569 views

Liczba właścicieli Luxgen 7 SUV. Testy techniczne

„Laksdzhin” marka powstała w 2008 roku, a pierwszym modelem zostać wprowadzony na rynek, był minivan 7MPV. Kolejne tajwańska projektanci opracowali i zbudowali rozjazd, który jest bohaterem tego artykułu. Ostatnio dołączył do spisu marka sedan Luxgen-5. To dopiero początek, jako przedsiębiorstwo państwowe. Producent zamierza podjąć cały rynek samochodów niszowych – Midget budżetową samochody, samochody klasy średniej, a także limuzyny i klasie biznes. Firma pracuje nad rozwojem międzynarodowego (a nawet globalnej) sieci dealerskiej. Jest nawet sekcja montażowej Luxgen 7 SUV w Rosji. Ambicją tyle poważna dla początkujących w tym rynku.

wielkie ambicje

Ale dlaczego nie? Już wiele firm z Tajwanu udało się w jak najkrótszym czasie, aby się nie tylko lokalni producenci, ale te międzynarodowych gigantów. Na przykład, Acer i Asus są jednymi z największych i najbardziej renomowanych dostawców sprzętu komputerowego i części zamiennych. Jednak jedna rzecz – to, aby mikroprocesory, a co innego – aby zbudować konkurencyjny samochód.

„Laksdzhin”: nie tylko Tajwan

Tak, w procesie rozwoju nie tylko inżynierowie z Tajwanu. Większość wszystkich najważniejszych operacji na budowę minivana i SUV producenta Luxgen 7 zlecone. Zatem, podwozie zostało zaprojektowane przez specjalistów z kanadyjską firmę Magna. turbodoładowaniem zostały opracowane we współpracy z francuskim i dostrajania podwozia brytyjski zaangażowany Provede.

Wiele szczegółów komponentów i mechanizmy żebractwa wśród tych, które pomyślnie ustanowił standardowy typ samochodu. Tak więc, turbina znaleźć na Garreta. 5 przekładnia automatyczna zamówić Aisin. Firma uważa, że części i podzespoły sprawdzone nie zawiedzie, a jeśli tak się stanie, można je łatwo naprawić – posiada odpowiednią wiedzę i części zamiennych.

Ale nadszedł czas, aby przejść do przeglądu samochodu. Studiowanie właścicieli 7 opinii Luxgen SUV, które zaczęły pojawiać się w portalach i forach motoryzacyjnych, można zobaczyć, że ten model jest dość interesująca.

wygląd

Ogólnie rzecz biorąc, jest dość charakterystyczny wygląd, a nawet ważone. W tej maszynie nie ma nic, że zdradziła swoje pochodzenie. Również nie został wykorzystany ten styl nigdzie indziej wcześniej. Wszystkie linie są dokładnie wyważone, wszystko jest tam gdzie powinno być. Zwłaszcza, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę projekt nie Azjaci, a eksperci z wielu znanych studio projektowe IntalDesign. W tym samym studiu zostaliśmy stworzeni przez organizm w wielu europejskich samochodów.

Stojaki przednia krata w kształcie trapezu. Wyróżnia się ramy chromu. Również na przedniej części niezwykle wysokich świateł przeciwmgielnych i skręcić w paski sygnałowe na krawędziach zderzaka. Jeśli właściciele przeczytać (Luxgen 7 SUV), różnica ta, na której zwrotnica można odróżnić od szarego tłumu samochodów.

Za ciele przyszedł bardzo krótki i skromny. Tutaj wszystko jest zgodne z zasadami projektowania. Samochód był bardzo gładki i smukły, ale skromność tutaj – to jest dobra rzecz.

geometria

Przez całkowite wymiary innych rozjazdów ciało doskonałe właściwości, do których Avtosrtoiteley z Tajwanu miejsce Totota RAV4 i Hyuindai Santa Fe. Długość ciała od 4800 mm okazało. Szerokość wynosi 1930 mm. Ponadto, urządzenie charakteryzuje się ciężką rozstawu osi. Jego długość wynosi 2910 mm. Liczba ta jest nawet większa niż Touareg i mniej niż 5 mm, niż Mercedes M klasy. Ale nie tak przestronne z imponujących wymiarach zewnętrznych w kabinie, jak chcielibyśmy.

Charakterystyka wnętrza

W środku wszystko jest wykonane z miłością. Jest oczywiste, że projektanci i producenci chcą, aby zadowolić klienta praktycznie wszystkiego. Siedząc na kanapie, nawet jeśli siedzenie odsunęła się, zdajesz sobie sprawę, że nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie umieścić swoje stopy. Ale tutaj mamy do czynienia z szampanem pomiędzy oparciami siedzenia przedniego rzędu i nogi nie są już dostarczyć. Podłoga jest płaska, tradycyjny centralny tunel tam – tyle mógł nawet zmieścić trzech pasażerów, chociaż jest trochę ciasno.

Siedzenie kierowcy jest bardzo wygodne, elastyczne siedzisko z umiarem, ale trochę trudne. boczna jest wsparcie i ilość wystarczy, żeby być w stanie mówić bez żartów. Analizując właścicieli 7 opinii Luxgen SUV, możemy stwierdzić, że mimo wszystko część tego wsparcia nie wystarcza. Jeśli chodzi o sprzęt, krzesło posiada system ogrzewania i wentylacji.

Wśród wad krzesło – wysokie siedzenia. Dla wysokich kierowców będzie bardzo trudno dostać go w pozycji pionowej. Korona będzie podpieranie sufitu. Wygodne i komfortowe, aby zwinąć i nie – trudno jest dotrzeć do barów, ponieważ regulacja jest, ale tylko w pionie. Ale wiele modeli nowoczesnego crossovera od dawna przezwyciężyć te problemy. Dla wielu jest to uczucie, że samochód Luxgen 7 SUV został stworzony dla Azjatów, a oni nie są znane z wysokiego wzrostu.

Wadami są również daleko od niefrasobliwe kontroli okien. Aby otworzyć okno, ręka powinna arch nienaturalnie. Kierownica wyposażona jest w różne przyciski i ogrzewany, ale nie stało się łatwe – zbyt cienka obręcz, a podstawa jest wykonana z bardzo twardego plastiku. Jeśli chodzi o materiały wykończeniowe, siedziba i górna część drzwi są ozdobione skóry (zastrzeżenie luksusu). Ale tutaj jest połączenie skóry z prostym plastikowym panelem przednim wygląda okropnie.

Deska rozdzielcza i elektronika

Deska rozdzielcza ma promieniową digitalizacji, jest biały, i trudno jest dostrzec, ale odczyt jest nadal możliwe. Ponadto, opcjonalnie wyposażyć dostępne ekran projekcyjny, przesunięcie w lewo. Obraz rzutowany z nim specjalną folią przyklejoną do szyby. Imponujące, ale zbyt słabo, biorąc pod uwagę, że cena Luxgen 7 SUV w Rosji wynosi 750 tysięcy rubli. Jest to koszt urządzenia w standardzie. Konfiguracja top-end "Prestige" jest jeszcze bardziej kosztowne Luxgen 7 SUV. cena samochodu będzie wynosić około jednego miliona.

Tunel między kierowcą a na siedzeniu pasażera jest urządzony dźwigni automatycznej skrzyni biegów, a także szereg przycisków sterujących elektroniki. Podłokietnik jest USB i wejścia wideo na 220 V.

W centralnym panelu są organami klimat nowoczesnego sterowania oraz system rozrywki. umieszcza się również na konsoli dużym wyświetlaczem 10-calowym. multimedialny system nawigacji wyposażony jest do pracy z większością nowoczesnych formatach. Jest też wejście wideo, do którego można podłączyć smartfon. Zarządzanie to wszystko oferowane jest za pomocą przycisków na kierownicy. Za pierwszym razem, to nie jest tak łatwe, dlatego może być konieczne do uzyskania i studiować instrukcję eksploatacji i konserwacji. Powinniśmy również powiedzieć o systemie pomocy dla kierowcy. Według obwodzie ciała są 8 kamer. Widoczność jest prowadzony z prędkością 20 kilometrów na godzinę. Ekran nadawany jest wszystko, co otacza samochód w promieniu 2 metrów. Również na ekranie widać obraz z każdej kamery osobno. Nawet tutaj działa system wykrywania pojazdów w strefie niewidomych podczas jazdy. Po kolei kierowcy na migacz, wyświetlacz pokaże obraz z danej kamery. Obraz jest wyświetlany z opóźnieniem, więc ta funkcja nie jest bardzo przydatna.

Sprzęt posiada system Night Vision z specjalnego aparatu. To pozwala na zwiększenie widoczności nocy aż do 100 metrów. Oprócz właściciela oznakowania drogowego usługa systemu rozpoznawania.

On uniewinniony, ale nie był w stanie prześcignąć

To, co okazało się być rozjazd Luxgen 7 SUV. Ogólnie rzecz biorąc, jakość jazdy nie jest zły, ale nie może dać przyjemność jazdy, podobnie jak w innych podobnych modeli.

silnik

Urządzenie jest wyposażone w urządzenie turbo o objętości roboczej 2.2 litra. Jego moc wynosi 176 KM. Firma sprawia, że jego porównania z V6. Ale przed tym, silnik atmosferyczny to z dala. Niekiedy jednostka jest nieco nadążyć z kierowcą. Na przykład, po naciśnięciu pedału gazu samochód nie natychmiast reagować. Instrukcja naprawy i obsługi na ten temat nie ma nic nowego raportu, a właściciele jednogłośnie powtarzać o słabej wydajności urządzenia.

transmisja

Silnik jest sprzężony z 5 automatyczną skrzynią biegów z japońskiego Aisin. Konieczne jest, aby powiedzieć, że silnik i skrzynia biegów są w doskonałej harmonii. Box nie jest uwikłany w tryby i przełącza tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Ta adaptacyjna skrzynia biegów jest kilka algorytmów, które są w stanie dostosować się do kierowcy.

Luxgen 7 SUV: test wydajności jazdy

zakrętach cieniu niejasno odstrojonych wzmacniacza. Uninformative kierownica, ale drgania przenosi dobrze. Ale dla fanów ekstremalnej jazdy samochód nie będzie działać.

Zawieszenie na tyle gęsta, banki są minimalne. Samochód radzi sobie z obciążeń bocznych i został na ścieżce. Na płaskiej napędów samochodów drogowych doskonale. Ale jeśli asfalt zamienia się w off-road, czułem podwozie sztywne.

W sprawie nieprawidłowości „Laksdzhin” reaguje wibracje całym organizmie i zauważalne drgania na kierownicy. Na większych otworów amortyzatory są aktywowane przy pełnej prędkości. Powodem zawieszenia tylnego z małych fragmentów. Na kole żwiru dosłownie wyrywa z rąk. Na off-road możliwości można mówić tylko warunkowo. Prześwit 155 mm, a to z pewnością nie wystarczy do tego ekstremum. Napęd działa w trzech trybach (przód, tył i łączony pełny-osiowa). W tym drugim trybie, moment jest równo podzielona na wszystkich osiach.

dno

Ten samochód przypomina projektanta dla dzieci, gdzie poszczególne części są mieszane, ale trudno jest je zmontować. Ze względu na prześwit jest rozjazd tylko w nazwie.

Wielofunkcyjna multimedialnego nie jest połączona z ekranem o niskiej rozdzielczości. W zależności od konfiguracji może być ekran rezystancyjny, i albo nie dotykać. Dostawcy wszystkich komponentów – znane marki, ale aby połączyć wszystkie elementy harmonijnie w „Laksdzhin” nie powiodła się. Liczba właścicieli Luxgen 7 SUV w pełni to potwierdzają.

Więc zorientowali się, co ten pojazd ma cechy techniczne, projektowanie i cenę. Mamy nadzieję, że informacje były pomocne!