340 Shares 7921 views

Caterpillar pojazdu cross-country "Beaver"

W naszym kraju, zawsze będzie miejsce zwane w języku narodowym drogi, to znaczy odnosi się do trudnej części, i tak dalej pomimo trudności dostępnych miejscach. D., zawsze jest problem, który musi być spełniony, a tam (czy to polowanie, wędkarstwo, poszukiwania, poszukiwania operacje ratunkowe). Co zrobić, gdy od rodzaju terenu, który chcesz przenieść, a nie tylko ludzi, ale także dostarczyć towar? Oczywiście, należy użyć specjalistycznego sprzętu gąsienicowe – śnieg i wózki Marsh. Off-road (drogi nieutwardzone, czarna ziemia po deszczu lub wiosną, teren, zaspach, piaszczyste gleby, bagna, przeszkody wodne) nie będzie stwarzać problemy gąsienicowe pojazdu terenowego.

Przegląd rynku krajowym

Na rynku krajowym można znaleźć następujące ATV gąsienicowe:

  • "Russo-Balt". Kegressa jest wszechstronny Amfibia terenowy, który ma najwyższą przepuszczalność w każdych warunkach.
  • GTS-47 GAS – Soviet pojazd terenowy utworzone 40. XX wieku, ma niewielki nacisk powierzchniowy może usunąć wodę przestrzeń głębokość 1,2 m, że prowadzi się w niskiej temperaturze (-50 ° C), bez uszkodzenia, a z wysoki (+ 40 ° C). charakterystyka zestawu danych, aby samochód niezwykle popularny, ze względu na który przewidywał pracę przez długi czas.
  • Civil DT-3P – produkcja rozpoczęła "Zavolzhsky Caterpillar Ciągniki" w latach 60-tych. Firma produkuje kilka maszyn: model GAZ-34039, lub quad "Irbis" GAZ-3409, który nosi nazwę quad model "Beaver" GAZ-3344.
  • Model ruchomy Chetra TM-140 składa się z "Kurgan". On rozwija prędkość 50 km / h; 4000 kg obciążenia i zwiększony zakres przelotową (800 km) – tylko niektóre z cech gąsienicowego ATV.
  • TMM serii pojazdów terenowych produkowany Niżnym Nowogrodzie transportu roślin i maszyn technologicznych NPO "transport" (TTM-3 "Taiga" TTM-4902 przyczepa, TTM-4902 "Rusłan" z windą hydrauliczną, TTM-6901 "Antey"). Modyfikacja pojazdów, co do zasady, są wykonywane, w tym do stosowania w trudnych warunkach północnych.
  • Modyfikacje HT-T HT-TM, wytwarzany Rubtsovsky gałąź SPC "Uralvagonzavod". Obecnie zakład produkuje około 14 modeli samochodów terenowych. Transportery można łatwo pokonać przestrzeń wody na powierzchni maszyny charakteryzują się wysoką manewrowość w ciasnych miejscach, w trudnym terenie, to pokonywanie stromych zboczy i banki.
  • DT-30 "Vityaz". Nastawia uwolnienie „Engineering Company” Vityaz”. Pojazdy terenowe z tej rodziny charakteryzują się specyficznym prędkości dla tej klasy pojazdów.

Nie jest to pełna lista spotkania na rynku krajowym śledzone pojazdów terenowych.

ciągniki gąsienicowe Zavolzhskie

Dla pojazdów terenowych Zavolzhsky ciągniki gąsienicowe są następujące: GAZ-34039, GAZ-3409, GAZ-34039 GAZ-3344. Samochód terenowy produkowany przez przedsiębiorstwo, służyć przez długi czas, pokazując swoje najlepsze cechy w różnych warunkach, od czap lodowych na gorące pustynie. By the way, GAZ-3409 ma drugą nazwę – pojazd terenowy "Beaver". Porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo.

Rover „Beaver” jest w całości z metalu pasażerów pojazdów terenowych, to wszechstronny pojazd dla wycieczek turystycznych, łowiectwo, rybołówstwo, osoby, które wybierają aktywne formy wypoczynku, jak również do specjalistycznych przedsiębiorstw. Na przykład, ropy naftowej i gazu i energii.

Jeśli chodzi o GAZ-34039 (quad „Irbis”) – głównym zadaniem urządzenia jest przewóz osób, towarów, a także różnych urządzeń w trudnych warunkach północnych.

Wymiary maszyny

Gabaryty maszyny GAZ-3409 są następujące:

  • szerokość 2020 mm w korpusie;
  • Długość 4625 mm;
  • wysokość 2500 mm.

Parametry te są standardowe dla tego rodzaju transportu. Wybierając dla pojazdów terenowych „Beaver”, masz samochód szeroki zakres zastosowań, począwszy od zajęć rekreacyjnych (wędkarstwo, łowiectwo), w celu kompleksowego konkretnej pracy (poszukiwania).

Występ cena maszyny

Teraz spójrzmy na ceny samochodów w 2017 roku. Koszt GAZ-34039 (quad „Irbis”) to 4.367 mln rubli., Aw pojeździe terenowym „Beaver” cena jest RUR 3165000. Chociaż modyfikacja GAZ-34091 „Beaver” jest wart około 3 mln rubli.

Porównując ceny z innymi, próbek eksportu maszyn tej klasy, staje się jasne, że koszt modeli całkiem do przyjęcia. I ze względu na ich wysoką wydajność i niezawodność, a nie – opłacalna inwestycja.