287 Shares 1970 views

Jak żyć normalnie arabskiego szejka

Kim oni są, bogatych i mądrych władców, przedsiębiorcy megauspeshnye na Bliskim Wschodzie, szczęśliwymi posiadaczami państwa, liczące miliardy dolarów, największych inwestorów na świecie? Są one – nie więcej, nie mniej arabskich szejków. Kim są ci ludzie? Jak są arabskie szejków? To o nich i zostaną omówione w artykule.

wciągająca Wschód

Na myśl Wschodu, bogatych władców i ich życie w wielkim stylu przychodzi do głowy jest jednym z najbardziej popularnych kreskówek Disneya – „Aladdin” Pamiętam drogich dekoracji władcy pałacu, niezliczonej liczby pokoi z różnorodnych konstrukcji, nieskrywanym bogactwa, a co najważniejsze, nieograniczone możliwości.

Nie porządek świata, że nie mogą dostać, ponieważ najważniejszym narzędziem – rośnie kapitał w swoich rękach cały majątek należący do nich i ich rodzin i mają zdolność do namnażania się w niewiarygodnym tempie i na dużą skalę. Ale wszystko to nie jest magiczna historia, a fikcyjne scenarzyści Disneya i realia życia szejków Emiraty Arabskie.

Kim są szejków

Słowo „szejk” oznacza „starszy”, „rodzaj głowy” lub „sługę najwyższych muzułmańskich przywódców religijnych.” Arab Sheikh – tytuł władcy emiratu i członkowie jego rodziny. W krajach arabskich to jest dziedziczona lub przypisane szczególnie godne muzułmanów. Szejkowie musi być w stanie interpretować Koran i prowadzić moralny sposób życia zgodnie z jej prawem.

Szejków z Bliskiego Wschodu

Noble na Wschodzie – bardzo zamożnej szlacheckiej elity. Okazało się, że największych pól naftowych, przynosząc miliardowe zyski skoncentrowanych na Bliskim Wschodzie: .. Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Liban, Kuwejt, Bahrajn, itd Jak to nie ułożyła miliarderem? Ale nie wolno nam myśleć, że dochód z arabskich szejków całkowicie uzależnione od sprzedaży ropy naftowej. Znaczący udział w zyskach dokonać inwestycji w gospodarce kraju i inwestycji międzynarodowych.

Zatem Emiraty szejków – to najbogatsi ludzie o niezwykłej inteligencji i ogromnej zdolności do pracy; Mądrzy władcy państw, podniesienie poziomu życia ich mieszkańców, ale nie zapomnij, aby zwiększyć swój własny majątek.

Sam fakt, że prezydent Stanów Zjednoczonych Emiratów Arabskich wybaczyć długów obywateli kredytów tylko zapłacić im się, mówiąc o najwyższym poziomie dobrobytu i opieki populacji kraju.

rozrywka

Jako zabawa jak szejków Arab Emirates? zarządzanie stan pozostawia niewiele wolnego czasu, ale nieograniczone możliwości finansowe może mieć swoje dziwactwa i pasje, często rośnie w biznesie. Udział w wyścigu „Formula-1” szejk Maktoum doprowadziło do stworzenia własnego projektu wyścigów motocyklowych „A-1”. Jednym z ulubionych hobby to wyścigi konne i oczywiście rasowy konie arabskie, zakupione dla bajecznych sum, a mieszka w luksusowych stajni. Tradycyjne rozrywki w postaci wyłącznym kolekcjonowania samochodów, jachtów, pałace, antyki i złota biżuteria są zastąpione przez bardziej egzotyczne: tworzenie sztucznego deszczu w emiratu Abu Zabi. A jeśli arabski szejk zafascynowany piłki nożnej, klub kupuje go od razu, jak i europejskim.

domatorstwo

W życiu osobistym szejków w krajach Wschodu nie są brane do rozprzestrzeniania się. Zgodnie z prawem szariatu , mogą one mieć harem, czyli kilka żon. I stać się żoną Szejk – marzenie każdego, ponieważ mąż obdarza je od stóp do głów, podkreślając każde z pałacu i zapewnienie im przez całe życie małżeńskie. Ale jako żywych żona: życia społecznego lub w całkowitej izolacji – to zależy wyłącznie od charakteru bogatej żony.

Arab szejk przywiązuje ogromną wagę do edukacji swoich synów, jak tytuł i zajmowane stanowisko odziedziczony przez staż pracy, a następne pokolenie będzie musiał rządzić. To właśnie na tej zasadzie słynnej Sheikh Zayed pozostawił spuściznę obecnego prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich, tytuł emira Abu Zabi i państwa.

Pierwszy prezydent – Emir Al Sultan bin Zayed Nahyana

Zaid – spadkobierca Sheikh Sultan, z powodzeniem prowadził Al Ain, starożytnego miasta Arabskie, następnie skierował później stał się stolicą największego emiratu Abu Zabi. W roku 1971, spośród wszystkich istniejących emiratów w jedno państwo, otrzymał nazwę Zjednoczonych Emiratów Arabskich, zjednoczeni sześć Arabskie (później dodano do drugiego), a prezydent wybrał Zayed, władca Abu Dhabi Sheikh. Jego mądre przywództwo pozostawać w tej pozycji prawie 33 lat.

Rozwój ropy naftowej i gazu w Emiratach byli Brytyjczycy, za który zapłacił zaledwie emirów grosze. Bogaty arabski szejk Zayd po jego wyborze, on redystrybucji dochodów, oczywiście na korzyść swojego kraju. dobrostanu obywateli zaczęła gwałtownie rosnąć. W prezydentury Sheikh Zayed nieużytki Beduinów koczownicy zamienił się w zielony raj dla miliarderów. Ogromne sumy zainwestowano w systemie edukacji, rolnictwie, budownictwie. Szejk i zaangażowany w miłości: wznoszenie meczetów, otwierając dużą liczbę placówek medycznych i innych. W 2004 roku Arab Sheikh Zayed zmarł w czcigodnego starca, pozostawiając jego następcy spuścizną stanu ponad dwudziestu miliardów dolarów i zamożnego kraju.

Złota młodzież ZEA

Przygotować na nadchodzący reguły potomstwa państwowej szlacheckiej rodziny z dzieciństwa uczą w najlepszych renomowanych uczelniach zagranicznych, a następnie są one przyłączone do działań politycznych i gospodarczych.

Wybitny przedstawiciel złotej młodzieży UAE Sheikh Hamdan jest synem szejka Mohammeda bin Rashid Al Maktoum, wiceprezydenta i premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Szlachetne pochodzenie, stan ponad 18 miliardów dolarów, stan kawalerski i czarującym uśmiechem czyni go jednym z pozazdroszczenia stajennych na całym świecie.

Jego głęboka wiedza Sheikh Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum otrzymał w Wielkiej Brytanii, a po powrocie do ojczyzny zaczęła brać udział w polityce państwa. Jego związki z kobietami owiana tajemnicą, nie możemy zapominać, że jest szejk i Książę, jest niezbędny do utrzymania życia moralnego. Ale hobby nie ukrywają, a wszystkie one są prawdziwie królewski: Twoja ulubiona rasa koni, gdzie książę otrzymał złoty medal Światowych Igrzysk Jeździeckich; sokolnictwo; wyścigowy „wzór 1”. Nie obce mu i modnej rozrywki, aby podnieść poziom adrenaliny: nurkowanie, wspinaczka, skoki spadochronowe. Innym arabski szejk zajmuje się fotografią na poziomie zawodowym. I oczywiście, poezja. Ta pasja wielu szejków. Najmłodszy miliarder posiada kluczowe stanowiska w sferze politycznej, Dubaj, zaangażowanych w miłości, w szczególności jako patrona Dubaju Autism Research Center i szef komisji sportu.

wniosek

Szejków Emiraty Arabskie – mądrych biznesmenów. Ich bogactwo – to nie tylko zasługa ich przodków. Jest to wynikiem przemyślanych i prawdziwych strategii w biznesie, wielkich inwestycji, jest sukcesem i przyniósł wielomilionowe zyski. Zdając sobie sprawę, że zasoby ropy naftowej nie są nieograniczone, są delikatnie ciągnąc gospodarkę z kraju, w zależności od czarnego złota, zakłady na nieruchomości, turystyki i sportu – to wszystko jest tak lubiący arabskich szejków i co zadowolony inwestowanie bajecznych sum.