748 Shares 1731 views

Ozherelovy Parrot: specjaliści opinie

Ozherelovy papuga, opinii, które zawsze są najbardziej korzystne, jeden z najbardziej wymagająca do warunków ptaków. On jest bardzo elegancka i pełna wdzięku przedstawiciel rodziny ptaków średniej wielkości. Długość takiego papuga może dochodzić do pół metra. Dojrzałe płciowo mężczyźni tego gatunku są bardzo piękne upierzenie jasnozielony z odcieniem niebieskim, wyhodowany z tyłu głowy. Ich szyja jest zawsze ozdobiony szerokim paśmie soczystego różu. To był jej ozherelovy papuga zdjęcie pokazano poniżej, zawdzięcza swoją nazwę. Oczy tego ptaka są otoczone pięknymi pierścieniami pomarańczy.

W tej chwili jest to jedyny gatunek papugi, mieszka w tym samym czasie na dwóch kontynentach. Przedstawiciele tego gatunku można znaleźć zarówno w Afryce i Azji. To właśnie z powodu jego wysokiej częstości występowania i prostoty, ptaki te stały się popularne ze zwierzętami w czasach starożytnej Grecji. Ozherelovy papuga, opinii, które są zawsze mówią o nim jako przyjazny dla zwierząt, szybko przywiązuje się do swego pana tylko, kiedy był bardzo młody. Tame dorosły ptak jest problematyczne, aw niektórych przypadkach nawet niemożliwe. Najlepszy czas na to jest uważane za sześć miesięcy – jednego roku życia. Po osiągnięciu poziomu czterech lat szkolenia papuga przestaje być możliwe.

Kupując takie ptaki muszą być wyczuleni na możliwość, że może to zająć trochę czasu, aby przystosować się do nowego środowiska. Aby przyspieszyć ten proces, trzeba zostawić papugę sam i staram się nie robić gwałtownych ruchów i dźwięków w pobliżu celi. Natychmiast po przejęciu ozherelovy papuga, która opinie mówią o nim jako bardzo towarzyski stworzeń, jest czas, aby być cichy. Jednak tak szybko jak ptak będzie przyzwyczaić na nowym miejscu, każdy będzie mógł usłyszeć jej głos ostry i silny. Na szczęście odsadzonych papuga krzyk jest dość proste, a świergot nie jest problemem.

Papugi tej rasy to ptaki niezwykle inteligentne i ciekawskie. Są one na tyle prosty, aby nauczyć się mówić. Słownictwo jest jednak dość mała, a to zajmie dużo czasu, aż zaczniesz widzieć rezultaty. Jednakże, można po prostu nauczyć papugę mówić pięć – dziesięć prostych wyrażeń. Należy również zauważyć fakt, że są one słabo wyszkolonych podczas odtwarzania nagrania, więc jest to konieczne, aby spędzić trochę czasu i nauczyć ich na żywo.

Ozherelovy papuga, której wielkość wymaga dość dużych komórek, może dowiedzieć się, jak otworzyć zatrzask komórek i wybrany do woli. Podczas tych ataków, będzie żuć coś dostanie. Bo trzeba śledzić ptaka lub klatkę zamontowany na zamku, który będzie mu fizycznie nie może sobie pozwolić, aby otworzyć.

Ozherelovy opinii papug, które opisują go jako skromny, może jeść prawie żadnych ziarna, warzywa lub owoce. Jednak najlepiej jest specjalnie dobrany skład paszy. Ważne jest, aby upewnić się, że ptak nie wybrać najsmaczniejsze i ulubionego zboże, pozostawiając resztę w żłobie. Aby to zrobić, jedzenie podaje się raz dziennie.

Należy pamiętać, że podobnie jak kupno zwierzaka z rąk, kupujący w 90% przypadków leczonych przemycane towary. Zawsze korzystać z usług certyfikowanych sklepach zoologicznych a zwierzę będzie zdrowe i towarzyski.