657 Shares 7245 views

Jak nauczyć się tkać piękne i lekkie warkocze?

Matki córki może tylko zazdrościć, bo oni mają realną szansę na poprawę swoich umiejętności na codzień w oplotem. Ale co zrobić, jeśli nie wiesz jak to zrobić? Dziś masz realną szansę, aby nauczyć się warkocz piękne i modne warkocze świetlne. W artykule przedstawiono 7 najprostszych sposobów na splot, w którym każda dziewczyna może wyglądać różne każdego dnia i pozytywnie wyróżniają się z kolegami.

Jak warkocz francuski warkocz

Tradycyjny francuski warkocz na faktycznie do Francji nie ma absolutnie nic wspólnego. Wręcz przeciwnie, pochodzenie tej metody tkania oplot jest bardziej związane z Afryki, ponieważ jest to miejsce gdzie malowidła skalne zostały znalezione, potwierdzając ten fakt. Według naukowców, wiek obrazu wynosi 6000 lat. Tymczasem francuski warkocz i znany jest również pod nazwą kolec.

Dla tych, którzy dopiero uczą się warkocz włosy będą łatwiejsze pierwsze dwa lekkie warkocze w sposób francuski. Potem trochę opanowali technikę, można zacząć oplatania francuski warkocz z dużą ilością włosów.

Stepping warkocze tkackich składa się z następujących etapów:

  1. Na szczycie znajduje się mały przekrój włosa i podzielić ją na trzy części.
  2. Weaving zaczyna się od skrajnej lewej części. Stosuje się go do tego, który znajduje się w centrum miasta. Po tej manipulacji od lewej centralne pasmo staje się. Teraz nałożyła ten, który znajduje się po prawej stronie, to wtedy staje się centrum też.
  3. Następnie wszystkie czynności są wykonywane w tej samej kolejności, lecz ponadto do każdej części dodaje się do niewielkiej części włosów z każdej strony. Podjęte pierwszy kosmyk włosów po lewej stronie, i jest przymocowany do lewej żyły, który jest następnie stosowany do środka. Podobnie wykonano po prawej stronie siatki.
  4. Wszystkie czynności wykonywane są w tej samej kolejności, ze stopniowym postępem coraz niżej na głowie. Szerokość pasma, które są pobierane z każdej strony może być różny, ale zauważył, że są one cieńsze, bardziej precyzyjnie i efektywnie wygląda warkocze.
  5. Kiedy zostaną wykorzystane wszystkie włosy na głowie, siatka staje się najbardziej zwykły warkocz trehpryadnuyu, która jest zamocowana na końcu gumką.

Skontaktować francuski warkocz: lekki tkania

Tradycyjny francuski warkocz – jest fundamentem tkania. Po opanowaniu tej techniki, można dowiedzieć się, jak szybko i łatwo wpleść jakieś warkocze. Co stosować obieg w tym przypadku?

Tkania odwrotnie, lub odwrotnie francuskiego oplot również zaczyna się od podziału pasma na trzy części. Następnie, po lewej stronie nie jest nałożony na środku, i znajduje się pod nim. Następnie, w ramach nowo utworzonej centralnej części pasma włosów jest umieszczany po prawej stronie. Inne blokady są pobierane pojedynczo z każdej strony, odpowiednio, są połączone z prawej strony, to lewa włóknach i przepuszcza się pod centralną.

Odwrócona francuski warkocz może być wykonane jako szczelne i luźne lub ażurowe. W tym celu, każde pasmo rozpoczęciem rysowania, począwszy od wierzchołka rożnie. Nawiasem mówiąc, tylko trzeba ciągnąć na brzegach, ale nie w centrum miasta, w przeciwnym razie wszystko tkanie rozpada.

Jak łatwo warkocz pigtail „wodospad”

Wyplata plecionki o symbolicznej nazwie „wodospadu”, opartej na technice warkocz francuski. Tymczasem, ta fryzura ma swoje dziwactwa.

Aby rozpocząć w dziedzinie czasowej oddziela szerokie pasmo włosów, która jest podzielona na trzy równe części. Rozpoczyna się wypluć klasycznym tkaniu przesuwając pierwszą górną i dolnych nici środkowej części zawinięcia. Następnym razem, górna nić nadal nakładają na środku. Jednocześnie, dolna część jest uwalniana w dół jak wodospad, a powrót to wolne od włosów podjąć nową wiązkę. Następnym razem, gdy górny odcinek ponownie nakłada się na środku, na dole jest uwalniany swobodnego spadku, a w zamian za to ma inną, niewykorzystany część włosów. Pod koniec warkocze oplatania kitka chowa się za uchem i stałej zapięciem.

Łatwy oplatania „Fishtail”

Ta fryzura na pierwszy rzut oka może wydawać się zbyt skomplikowane. W rzeczywistości, do tkania te warkocze łatwe. Ładnie wygląda „rybi ogon”, a długie włosy i krótki. Wyplata plecionki może rozpocząć się od góry i od tyłu. Możliwe jest również, aby spiąć gumką napięty ogon i zacząć oplatania bezpośrednio z nim.

Początkowo górne trzy oddzielne kosmyki włosów i zacząć oplatania francuski warkocz. Następnie, na prawo i lewo od przejścia przez centrum. W rezultacie, dwie nici powinny być trochę grubszy niż drugi. Dalsze Istotą tkania być oddzielone, na przykład od lewej Broad kosmyki włosów małej części (około 10 razy mniejsza) i dodano do niego od wolnego pasma włosów z tej samej strony. Następnie tylko niewielka część jest oddzielona od prawej strony, nałożonych na centralne (po lewej), i dodano do niej odpowiedni włosy. W tej samej kolejności, od lewej do prawej, przesunął wszystkie włosy.

Proszę mi wybaczyć: splot warkocze w formie warkocz

Do tego fryzura z tyłu głowy zrobić ciasny koński ogon. Następnie podzielić ją na 2 części. Następnie dwie połowy włosów jest skręcany w jedną stronę, na przykład w lewo. Kiedy ogony są uzyskiwane z dość napięty wici, skręcić je ze sobą, ale w inny sposób, więc nie rasplelis. Powstały warkocz jest ustalona na końcu gumką.

można tkać tylko dwa małe, lekkie, plecionki dla dziewcząt w postaci holowania, a potem więcej czasu na skręcanie ich ze sobą. Uzyskać oryginalną podwójną uprząż.

Lekkie warkocze z gumek

Warkocz włosy pod wpływem siły nawet dla dziecka. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że musimy długie włosy dla niej.

Aby rozpocząć w górnym konieczności zbierania włosy w koński ogon. Następnie konieczne jest wizualnie podzielono na dwie równe części. Następnie na każdej stronie stoi na nici, które są wyświetlane na nagranych i małą gumką. Powstały „serce” natychmiast korygowane i nadać jej głośność, jeśli to konieczne. Następnym razem dwa zatrzaski po obu stronach ponownie wyświetla przodu i zamykane na środku gumką. Następnie wszystkie czynności wykonywane są w takiej samej kolejności jak długo końcu wszystkie włosy.

Jak łatwo warkocz kosz z plecionki

Przedstawiamy kolejną wersję pięknej fryzury dla dziewczynek. Pomoże doskonalić umiejętności nabyte po można szybko nauczyć się tkać warkocze światło, zasugerowano powyżej.

Na początku trzeba związać oplot na górnej części ogona, tak że wokół niego pozostało w tej samej ilości włosów. Teraz trzeba przeznaczyć od wolnego zanikającego włosów trzy części i zacząć oplatania, zbierając jednocześnie zamki od góry i od dołu. Wszystko odbywa się dokładnie tak, jak we włosach i „wodospadu”, ale bez zwalniania pryadok dół. W ten sposób, w kręgu wszystko plecionej włosy. Końcówka mierzei jest ukryty pod nawrotu lub włosy, a następnie przytwierdzić kołkiem.

Przydatne porady na plecionymi warkoczami lekkich

Aby jedna z fryzur zasugerowano powyżej, trzeba będzie od 5 do 10 minut. Zmniejszyć określony czas do następujących wskazówek.

  1. Zastawić piękne i łatwe do tkania warkocze – jakość uczesane włosy.
  2. Piękny i łatwy warkocze wleczone włosów o tej samej długości. Z stopniowanych loki do cięższej pracy. W tym przypadku żadne dodatkowe szpilki i kołki nie może zrobić.
  3. Jeżeli rzadkie włosy, eksperci zalecają, aby wpleść do wstążek warkocz. Pomoże to dodać gęstość włosów.