299 Shares 1436 views

Charakterystyka krem z hydrochinonu. właściwości wybielające kremu

Biała, pozbawiona plam starczych i piegi, skóra – standard piękna i gentility. Od niepamiętnych czasów kobiety próbowali na różne sposoby, aby rozjaśnić skórę, należy jogurt, ogórki, różne buliony, nie wychodzić bez parasoli, które pozwala zapisać wynik. Te czasy minęły, i pozbyć się piegów i plam starczych, dziewczyny wykorzystują różne kremy, które obejmowały bardzo często niebezpieczne substancje.

Hydrochinonu w produktach kosmetycznych

Substancja ta jest od dawna znany ze swoich właściwości wybielających. Używanie kremów z hydrochinonu kobiet odpowiada za ponad trzydziestu lat, ponieważ jest on w stanie wybielić skórę, uwalniając ją od pigmentacji.

Ostatnio, świat naukowy, duża liczba sporów i nad tym, czy używać hydrochinonu w kosmetykach może być. Wielu uważało go za toksyczne, niebezpieczne dla zdrowia. W Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej zakazały substancję i kremy, które obejmują hydrochinon.

Jednak w niektórych krajach, niebezpieczny składnik jest nadal używany, w rosyjskich sklepach można znaleźć bez większych problemów środków wybielających, w ramach którego ma.

Jak skórę?

Używanie kremów z hydrochinonu plam pigmentowych staje się bardzo popularne, ponieważ substancja ta jest w stanie znacząco wybielić skórę. Jak to się dzieje? Chodzi o to, że bloki hydrochinonu wytwarzanie melaniny w skórze, pigmentacji i po prostu nie może wystąpić. Ale kremy z opisywanej substancji nie może pokazać dostępne pigmenty. Ci, znikają po zaprzestaniu produkcji melaniny.

Używanie kremów z hydrochinonu pomaga kobietom z ciemną skórą, którzy chcą, aby rozjaśnić go kilka odcieni! Substancja ta znajduje się nie tylko w kremach, ale także farb, lakierów do włosów, lakierów do paznokci, balsamy i wiele innych produktów, które kobiety używają na co dzień.

Wskazania i przeciwwskazania

Nieustanne stosowanie kremów z hydrochinonu pozwala kobietom pozbyć się piegi, plamy starcze, przebarwienia lentigines, ostuda i melasma. Jego działanie jest weryfikowana przez wielu ludzi, którzy nie potrafili przezwyciężyć ten problem w inny sposób.

Hydrochinon nie może odnosić się do ludzi, którzy mają predyspozycje do białaczki, raka skóry, jak substancja może powodować występowanie tych chorób.

Ponadto, kremy i inne środki, w ramach których nie jest substancją nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matek karmiących. Takie kosmetyki niebezpieczne dla osób z alergiami, nadwrażliwością na składniki.

Używanie kremów z hydrochinonu nie jest to możliwe z uszkodzonej, podrażnionej skóry. Należy poczekać, aż rany goją.

Jak rozpoznać hydrochinon?

Jeśli obawiasz się, że można uzyskać pieniądze, które zawierają substancję opisaną, a następnie uważnie etykiety przed zakupem. W większości przypadków, producenci nie oznaczają części hydrochinonu jako taki, ale jest on zmieszany z innymi środkami: linolenian tokoferolu 12,1% zawartości octanu a-tokoferolu – 24,9%.

Fundusze z hydrochinonu są bardzo ostry, nieprzyjemny zapach. Wielu producentów, aby ukryć stosowanie substancji, korzystać z wielu zapachów i smaków. Nie kupuj środki zapachowe.

Substancja niebezpieczna?

Kremy z hydrochinonu początkowo może cię uszczęśliwić, ale efekt nie będzie trwać długo, jeśli stosuje się je konsekwentnie. W większości przypadków kobiety stosujące takie leki, w obliczu pojawienia się przebarwień. Że jest poszukiwany w celu rozjaśnienia skóry i ma większy problem niż to było. Zdarzały się przypadki, kiedy kobiety za pomocą kremów z hydrochinonu, otrzymując w zamian piękną jasną skórę plamiste. Szczególnie wyróżniał się na tle czarnych lub niebieskawe kostek i kolan.

Wynika to z faktu, że skóra jest pozbawione melaniny, tak narażone na działanie promieni ultrafioletowych. To również może prowadzić do takich poważnych chorób, takich jak rak skóry.

Hydrochinon jest narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych może stać się niebezpieczne toksyny, więc nie może być stosowany w ciągu dnia. Substancja ta jest szkodliwa dla komórek skóry. Badania wykazały, że moczenie komórek krem zaczyna nabywać działanie rakotwórcze, co przyczynia się do mutacji skóry.

Hydrochinon ma negatywny wpływ na rogówce oka, dlatego należy unikać najmniejszego kontaktu z leku na błonę śluzową.

Jakie choroby mogą się pojawić?

Hydrochinon może spowodować pojawienie się zapalenia skóry, łuszczycy i innych chorób. Nie jest to jednak jedyny kłopot, który może się pojawić, jeśli kremy z hydrochinonu używać stale. Mamy listę możliwych konsekwencji:

  • jasne, świecące skóry, które można uzyskać dzięki hydrochinonu, w końcu staną się wyblakłe, brzydkie;
  • substancja może być przyczyną intensywnego pocenia się;
  • skóra pod wpływem hydrochinonu staje się cienka i krucha, jej już być opóźnione nawet drobnych ran i skaleczeń;
  • skóra zaczyna wieku szybko traci swoją elastyczność.

Zanim kupisz krem z hydrochinonu z plam, należy pomyśleć o możliwych konsekwencjach. Jeśli nie zdecydujesz się na zakup takich środków, pamiętaj: w każdym razie jest to niemożliwe, aby z nich korzystać przez długi czas! Przy stosowaniu kremów z hydrochinonu koniecznie stosować na skórę potężnym ochrony przeciwsłonecznej.

Mit czy rzeczywistość?

Spory naukowców o zagrożeniach związanych z substancją nie przestaje. Wielu wierzy, że hydrochinon jest całkowicie bezpieczny, ponieważ kosmetyki są dodawane w minimalnej ilości, a badania były prowadzone z dużą objętość. Gdy krótkotrwałe użycie tych narzędzi nie zaszkodzi, ale w dłuższej perspektywie – może jak hydrochinon wnikają do naczyń krwionośnych i gromadzą się w organizmie. Jeśli używamy go konsekwentnie, może gromadzić się w niebezpiecznych ilościach. To nie jest mit, że to badanie!

substancje alternatywne

Jeśli nadal nie przestał marzyć o jaśniejszym skóry, pozbycie się piegów, a następnie zmienić kremy z hydrochinonu do bezpieczniejszych produktów. Nabyć środki, które zawierają witaminę C, kwas azelainowy lub arbutyna. Takie materiały są również doskonale wybielić skórę, ale w porównaniu z hydrochinonu są absolutnie bezpieczne. Oczywiście, czas do uzyskania pożądanego rezultatu potrwa dłużej, ale można uniknąć wielu problemów związanych ze zdrowiem i urodą.

Zakup w witaminy A i E, apteka i dodać do kremu, które używają na co dzień. Będą one nie tylko rozjaśnić skórę, ale również nadać jej zdrowy, piękny wygląd.

Morwy, mącznicy lekarskiej i żurawina zawiera naturalne arbutyna, która pomaga zmniejszyć produkcję melaniny, ale nie całkowicie zablokować go. Czy te produkty oparte na masce, a po jakimś czasie zauważysz, że piegi i plamy starcze lewo!

Doskonałe właściwości wybielające przysługuje zwykły ogórek. Natrzeć nią nakłada się na skórę. On nie tylko rozjaśnić ale także nawilża, pełen świeżości i witamin.

Krem z hydrochinonu plam pigmentowych: Opinie

Wiele kobiet jest zadowolonych z efektu kremu, który zawiera substancję opisany. Piszą, że nie ma problemu, chociaż były przy użyciu dłuższego czasu.

Istnieją zapisy gdzie dziewczyny skarżą się, że mogą pozbyć się piegów, stosując ten krem, ale po zaprzestaniu stosowania piegi szybko pojawił się ponownie, a kremy z hydrochinonu wybielanie było kupić ponownie.

Większość kobiet nadal boi się używać niebezpiecznych kosmetyków i wolą tradycyjne środki zaradcze. Mówią, że nie są szybkie, ale nadal jakościowo sprostać pigmentacji.