564 Shares 7807 views

Jakie są taśmowe? Przenośne irrigators Waterpik

Irrigator – specjalne urządzenie, które pozwala na głębokie czyszczenie jamy ustnej. Dentyści zalecają tych jednostek dla osób w każdym wieku. Urządzenie jest przeznaczone do bardziej efektywnego czyszczenia z miejsc, w których konwencjonalna szczoteczka do zębów nie jest w stanie. Ponadto, urządzenie stosowane w celu zapobiegania tworzeniu się próchnicy i wzmocnienie dziąseł. Przenośne taśmowe są stosowane w pielęgnacji koron, protez i innych urządzeń.

stacjonarne irrigators

W celu prawidłowego wyboru urządzenia, konieczne jest, aby znać gatunki Zraszacze. To pozwoli na zakup dokładnie to, co jest wymagane. Obecnie, dostępne w handlu stacjonarne i przenośne taśmowe. Pierwszym z nich jest najczęściej używany w domu. To działa takie urządzenie wyłącznie z zasilacza. Podobne produkty:

 1. Można je łatwo zdemontować i wyczyścić w razie potrzeby.
 2. Mają niewielkie rozmiary.
 3. Ma dużą pojemność.
 4. Mają kilka elementów złącznych dla bezpiecznym miejscu na ścianie i pakowania.

urządzenia przenośne

Przenośne taśmowe są idealne dla tych, którzy są ciągle w drodze i często przenoszone z miejsca na miejsce. Zasilania takich urządzeń z akumulatorów i mieć trochę na wadze. Takie nawadniania może potrwać. Umieścić urządzenie w zwykły worek. Przenośne taśmowe mają zazwyczaj wiele dysz wymiennych, co pozwala utrzymać usta w porządku. Istnieją urządzenia do czyszczenia szelki lub płytki nazębnej z zębów.

Dodatkowo, zamiast zwykłej wody, można użyć preparat, który jest w stanie pozbyć się niektórych chorób dziąseł, a także chronią przed zarazkami.

irygator Waterpik

To urządzenie jest najmocniejszym do tej pory. Może być stosowany nie tylko w domu, ale także wziąć na drodze. Waterpik Irrigator Portable został stworzony specjalnie dla tych, którzy są zmuszeni do opuszczenia przez długi czas w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci elektrycznej.

Urządzenie tej marki mają niewielkie rozmiary i łatwo umieścić nawet w małej torebce. Nawadniania przenośne reakcje, które w znacznej mierze pozytywne radzi sobie z oczyszczania mikroorganizmów jamy ustnej. Urządzenie jest w stanie usunąć płytkę nazębną nawet w trudno dostępnych miejscach.

Należy zauważyć, że urządzenie Waterpik posiada kilka trybów, które regulują działanie strumienia wody:

 1. Do intensywnego i głębokiego czyszczenia.
 2. Dla wrażliwych zębów.

Pakiet irrigator jest zazwyczaj obejmowały:

 1. Standardowa dysz atramentowych.
 2. Irrigator się z antypoślizgowym uchwytem.
 3. Ortodontyczne mocujący, który służy do czyszczenia ramki, klamer i innych urządzeń ortodontycznych.
 4. Końcówka do czyszczenia języka.
 5. instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.
 6. Dysza do czyszczenia protez.
 7. Ładowarka do baterii.

Jeśli to konieczne, można zakupić dodatkowe dysze, które pozwalają na korzystanie z urządzenia do wszystkich członków rodziny. Jednak przed zakupem Irrigator powinny skonsultować się z lekarzem. W niektórych przypadkach stosowanie tego urządzenia jest przeciwwskazane.