750 Shares 8192 views

Dzhek Londyn: A Biography jako poszukiwanie idealnego

Obrazy Romans stworzone przez talentu Jacka Londona, utrzymywania swoich bohaterów, starając się osiągnąć cel, pomimo wszelkich przeszkód, niezwykła medium, które stawia swoich bohaterów, magiczny wpływ na czytelnika, aby dowiedzieć się, szczególnie jeśli występuje po raz pierwszy, najlepiej z jego dzieł.

dzieciństwo

Dziecko urodziło się w bardzo ekscentrycznej kobiety w 1876 roku z San Francisco z nieprawego łoża. A ojciec, Irlandczyk, ekscentryczny astrolog, która porzuciła dziecko. Osiem miesięcy później, jego matka poślubiła mężczyznę, który dał adoptowanego syna i nazwisko John (Jack – zdrobnienie od Jana) Griffith Londynie, a prawdziwą ojcowską opiekę. I Jack z kolei stał się opiekuńczy i kochający syn, ten, który go przyniósł. Rodzina mieszkała na przedmieściach dużego miasta, w Oakland, i życia coraz gorzej. Wstawać o trzeciej w porannych gazetach i inne, dziesięcioletni chłopiec pobiegł do szkoły, a następnie przeprowadza papiery wieczorne. Gdy był trochę starszy, potem poszedłem do pracy w fabryce konserw. Był w sklepie dla osiemnastu do dwudziestu godzin. Taka twarda szkoła życia Dzhek Londynie (biografia pokazuje), która odbyła się w okresie dojrzewania. Później opisuje w „Martin Eden”.

morze Romans

Port San Francisco, a także statków pochodzących z różnych krajów, odwrócił głowę nastolatka. Został przyjęty w „piratów ostryg”. Po ciemnych dusznych salach, że życie wydaje się bardzo atrakcyjny dla młodego Jacka. Wolność, walka, cukinia, whisky – to cała świta kochał Dzhek Londyn. Biografia mogłoby się skończyć tragicznie: szybko i łatwo mógł spać. Ale Jack rozpoczął służbę w patrolu morskiego, który walczył z piratami, i zmienił sposób życia. książka „Historie patrolu rybackiej” ukaże się później. Ale marzy o otwartej przestrzeni przygody na całym świecie, ponieważ w wieku 17 lat jest zatrudniony w szkunera, że idzie do Morza Beringa do uszczelek. Dzhek Londyn, Ta biografia mówi walce na pięści zyskując miejsce na szkunera i szacunku wśród zatwardziałych żeglarzy Skandynawów. Był w stanie udowodnić załodze, że był to prawdziwy „wilk morski”. Ta podróż nie jest rozgoryczony i nie bardziej gruboziarniste, ale dał wiele nowych doświadczeń. Tworzą one później podstawę jego prac morskich, które są odczytywane w jednym oddechu. Przynoszą mu miłość i sławę na całym świecie. Jack London biografia pokazuje zdał egzamin za odwagę. Kiedy wrócił, jego rodzina lubiłem historie, a więc Jack napisał na krawędzi stołu kuchennego eseju „Typhoon off Japonii”, który został wydrukowany. W ten sposób narodził się amerykański pisarz Dzhek London, którego biografia odbędzie nie jest bardzo łatwe wyjście z biedy do człowieka, który ma pieniądze, socjalizm i marksizm, który lubił, aby ich dokładnym przeciwieństwem.

Eseje „Trzymaj się!” I „The Road”

Jack bezrobotnych w wieku osiemnastu lat wstąpił tłum tysięcy bezrobotnych i udał się do Waszyngtonu. Był to tak zwany „Army Kelly”, który na drodze stopniowo tracąc uczestników, Sam Kelly źle pomyślany cele kampanii. Tutaj Dzhek Londyn zapoznał się z marksizmu, socjalizmu z ideami, z całym zapałem w ADEPT przebija „Pracy Socjalistycznej Partii Ameryki”. W końcu uświadamia sobie, że tylko jako pisarz mógł dostać się na nogach i przedstawić analizę bieżących wydarzeń i co widzą wokół już na swoim dość krótkim życiu. Dzhek Londyn, krótka biografia który mówi o tym, czuje zdolności i siłę do pisania. Ale brak mu wykształcenia.

Gorączka złota

Uczyć się nie ma pieniędzy. Aby je, udał się na Alaskę. W ten sposób rozpoczęła się saga Jacka Londona Klondike. Przyniosła mu żadnych pieniędzy, ale z doświadczenia, że wyraża on później w książce „Son of the Wolf” historie „Księżyc w twarz”. Oni i wielu innych, opisuje prawdziwe życie górników bez upiększeń, wszystko na kolei losu, ale plama ducha romantyzmu i wiary w człowieka. wydany w imieniu losów pisarza Dzhek Londynie tylko czterdzieści lat, krótką biografię, bardzo krótki, aby gorycz krótkim czasie życia, które on ma, oczywiście, nie wiem.

pisarz

Poważnie Dzhek Londyn zaczął pisać (wskaźnik ten wynosił 1000 słów dziennie, pięć arkuszy maszyny do pisania), zaczynając od początku 20 wieku. Pisał zbiory opowiadań, powieści, która przyniosła mu popularność i sławę i pieniądze. Przyszedł latach względnego dobrobytu. Został wysłany do Anglii koronacji Edwarda VII. I był zainteresowany w sytuacji pracowników w Anglii i napisał „ludzie z otchłani”, jak nie był obojętny człowiek i upolitycznione. Ale jego żona, jest zwykłą kobietą, nie chciała zrozumieć jego „czerwony” oczy i Dzhek Londyn rozwiódł się z nią, chociaż w tym małżeństwa ma dwie córki. W środku wojny rosyjsko-japońskiej, został wysłany do korespondenta Dalekim Wschodzie i wydobywa z najtrudniejszych doświadczeń. Japoński imperializm, widział ogromne niebezpieczeństwo dla ludów Azji i Pacyfiku. Artykuł „żółte niebezpieczeństwo” został napisany. Nie widział chęć USA do ponownego dzielenia świat kosztem osłabienia Rosji. Rebel-pisarz ożenił się z kobietą, która była dla niego i jego żony i przyjaciela. Przez dwa lata, idą na wycieczkę na jachcie. Jest to najbardziej owocny okres twórczości Jacka Londona. Tutaj to się robi, „Żelazna Noga” i „Martin Eden”. Po powrocie z podróży, Londyn widział siebie słynnego pisarza.

serpentynami

Postanowił osiedlić się w Kalifornii, aby zbudować dom, który chciał być nazywany „House of the Wolf” – jego legowiska, gdzie będzie komfortowo spędzić pozostałe lata. Dom budowie przekształcono w acu, które są najbardziej kosztowne i rzadko materiału. Ale przed nowym domu marzeń podpalono. On był zachwycony. Ale on nadal żyć obok siebie w małym skromnym domu. W ostatnich latach, na zewnątrz zamożnych, przywieźliśmy mu zwiększenie sławę i pieniądze. Ale jego dręczony chorobą importowanych z tropiku, alkoholizmu i ataki poważnie zakłócony wątrobie. Tak bardzo, że został zmuszony do brania narkotyków. Zmarł w wieku 40 lat z powodu przedawkowania nich.

Oczekuje lub niespodziewane zakończenie, ale to taka biografia. Dzhek Londyn podsumowanie tego, jak to przewidziano w „Martin Eden”, choć, oczywiście, nie może być w pełni utożsamia się z tą postacią. Na wszystkich zdjęciach wygląda słoneczny osobę aż do ostatnich kilku dni.