117 Shares 2225 views

Słuchawki AKG K77: opinie i komentarze

Często w sklepach można zobaczyć jeden z najbardziej popularnych urządzeń dynamicznych – AKG K77. Jest to doskonały przykład dobrego stanu jakości i ceny. kubki ucha daje niezapomniane uczucie kontrolą. Są wykonane ze sztucznej skóry, tak wyglądać porządny. Można używać słuchawek jako profesjonalista w dziedzinie, tworząc kompozycję, a także w domu. gracz syntezator lub komputer – będą doskonałym źródłem dźwięku.

Dla pracy zaprojektowane słuchawki?

Biorąc pod uwagę słuchawki AKG K77, którego zdjęcia są prezentowane w tym artykule, należy zauważyć, że taki piękny dźwięk za niewielką opłatą mówi co następuje: producent był zaniepokojony jakością iw pełni uwzględniać potrzeby konsumentów. Kup dla siebie, jak mogą być młodzi muzycy i didżeje, a także zwykli ludzie.

Głośniki działają bez zarzutu. Zapewniają one niezwykły dźwięk. Średnica każdego – 40 mm. Podłączyć urządzenie może być dowolne źródło dźwięku, który ma żądaną złącze. Słuchać muzyki przyjemność zarówno na drodze, jak iw domu, za pomocą tabletu lub telefonu. Najczęściej stosowanym modelem AKG K77, przegląd, który pomoże Ci zrozumieć, czy jest czy nie jest wart zakupu, w klubach, aby monitorować jakość dźwięku, jak również w profesjonalnych studiach.

Słuchawki, które oferuje producent, można podłączyć nie tylko do komputerów, telefonów i innych gadżetów, ale również do miksera, syntezatora, a reszta z głównych urządzeń.

Samoregulujący pałąk, który omówione później, ma specjalne wkładki metalowe. Konstrukcja nie jest tak łatwo jest podzielone, nawet jeśli starają się robić to celowo. Jest trwałe i wytrzymałość.

krótki opis

Łatwość projektowania AKG K77, których opinie są szczegółowo opisane trochę niższe, ze względu na swoją niską wagę. W ogóle, słuchawki mają masę – 190 g Gdy używany w ciągu kilku godzin można zauważyć, że nie są one wywierać presję na głowie i nie stwarzają dyskomfort. Osiąga się to nie tylko ze względu na dogodną projektu, ale również piękne miękkie poduszki uszne.

Przewody, które mają słuchawki AKG K77 i długości 2,5 m. Otrzymał standardową wtyczkę 3,5 mm. Jeśli to konieczne, można użyć adaptera do 6,3 mm.

Modele produkowane są w fabryce w Australii. Należy zauważyć, że wszystkie produkty oferowane przez dewelopera nigdy nie udało konsumentów. Wśród ją – dużo wysokiej jakości słuchawek i mikrofonów.

funkcje

Jako takich innych słuchawek AKG K77, którego opis jest wymagane w niniejszym dokumencie mają silną strukturę. Pałąk dość silny, w rzeczywistości otrzymał metalowych wkładek. Nauszniki wyróżnia się miękkością i trwałością. Sounders niesamowite jakości. Każda z dostępnych – 40 mm. W celu zapewnienia najbardziej komfortowe dopasowanie, wykonane samodopasowujący producentem pałąk, który zapewnia komfort podczas korzystania ze słuchawek.

Wypełniony?

Niestety, ze względu na niski koszt kompletu nie budzi pozytywnych wrażeń. Jest to Nuance konsumenci często do kategorii wad.

W pudełku znajdziesz słuchawek i łącznik do 6,3 mm. Brak zapasowe elementy i urządzenia.

charakterystyka

Niepowodzenia w AKG K77 grając tam. Częstotliwość równowaga między nimi. Dźwięk jest najbardziej przyjemne, czyste i dobre. Czasami sibilance. Co do zasady, mogą być widoczne po podłączeniu do telefonu lub komputera. Urządzenie kilka wymagających od źródła dźwięku. Jeśli to drugie jest zbyt niska czułość, słuchawki może być zbyt cichy.

Model dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym i szarym. Obudowa z tworzywa sztucznego, pokryte eko-skóry i metalu, które całkowicie wytrzymuje próbę wytrzymałości. Na producent miski umieścił mały obszar, to jest namalowane logo firmy. Nauszniki zdejmowane, można je wymieniać w razie potrzeby.

Zakres częstotliwości wynosi od 18 do 20 tys. GHz. Okres gwarancji dostarczone przez producenta – 1 rok. słuchawki przewodowe, kabel stałe. Folding nie są. impedancja głośnika wynosi 32 omów. Istnieje opcja redukcji szumów. Czułość urządzenia osiąga 115 dB. Kabel jest zwijany i jednostronna.

zalety

Kompozycje muzyczne różnych gatunków zabrzmi niesamowite słuchawki AKG K77 Perception (druga nazwa modelu). Ze względu na doskonałą wygłuszenia, można łatwo pracować w hałaśliwym otoczeniu, bez obawy, że urządzenie będzie pominąć dźwięki otoczenia. Wysokie wyniki dla tej konstrukcji umieścić nie tylko początkujących DJ-ów, ale również specjalistów, którzy na pewno wiedzą wiele na temat sprzętu. Często przy użyciu urządzenia do nagrywania muzyki, użytkownicy pozostawić opinie, w których chwalił czystość i intensywność każdej nuty. I to prawda. Proces nagrywania ścieżek będzie jednym z ulubionych wśród profesjonalistów. Ze względu na fakt, że maksymalna moc wynosi 200 mW, słuchawki można podłączyć do dowolnego źródła dźwięku.

Wszyscy aktywni ludzie, którzy lubią kręcić głową ostro ocenia również montaż i budowę urządzenia. Są one tak dobrze ustalone w głowie, że nie mogą przypadkowo krotnie. Jeśli spadnie, mocna konstrukcja nie zostaną naruszone.

Ogólne doświadczenia

Na bardziej szczegółowego przeglądu, konsumenci zostaną omówione trochę później. Ogólnie rzecz biorąc, model jak większość kupujących i możemy śmiało powiedzieć, że 90% z 100% zadowolony właściciele są zadowoleni z ich zakupu.

Większość entuzjastyczne opinie – doskonały design. Wszyscy mówią, że model AKG K77 nie ma elementów zbędnych, ale wygląda całkiem ładnie. Ona jest w stanie przyciągnąć poglądy i interesy konsumentów.

Funkcjonalność i ergonomia słuchawki otrzymał trochę mniej dobre opinie. Na ogół cenią ich wysokie, niektóre indywidualne zauważonych niedociągnięć, ale do nich zadzwonić wady jest niemożliwe.

Dźwięk zadowolić wszystkich tych, którzy rozumieją, że lepsze słuchawki nie można kupić za podobną cenę. Istnieje wielu nabywców. Wszystkie z nich są zadowoleni z odtwarzania.

opinie konsumentów

Większość klientów zauważyć, że słuchawki nie mają wad. W związku z tym istnieje możliwość, że druga ma urządzenie z małżeństwa lub fałszywe. Co konsumenci są przewożone do kategorii „przeciw”? Niektóre wargi zaczęły boleć uszy, a obejmują one jakiś nieprzyjemny zapach. Inne przyszedł luzem w miesiącu w pobliżu Mount kochanie, bo z tego, co miał do przenoszenia słuchawek do naprawy. Reszta się nie podoba plastikową folię obręczy, ale nie może być uważane za poważną wadę. Na niskim koszcie, który jest około 10 tysięcy. Rubli było oczekiwać te braki.

Słuchawki AKG K77 (opinie są oszałamiające) w zakresie nabywców są uważane za najlepsze, wraz z konkurentów o tej samej kategorii cenowej. Wszystkie urządzenia braki można łatwo usłyszeć podczas odtwarzania utworów w stylu rap. Jednak są one małe i nieistotne. Oni dogodnie ustawić korektor w rzeczywistości usłyszeć wszelkie niuanse. Wielu konsumentów żartują, że nie jest konieczne, aby przejść się na koncert ulubionych artystów czuć cały napęd. Wystarczy, aby pobyt wygodny i to popularne utwory w słuchawkach. Muzyka wydaje się żyje, a każdy bit jest doskonale słyszalny.

Spośród powyższych wad warto zauważyć, że aspekt śmierdzącym plastiku rozwiązuje się sama. Gryzący zapach znika po kilku tygodniach. Urządzenie ma długi okres użytkowania. Warto zauważyć, że nawet po roku używania nauszniki wyglądać całkiem solidne, a ciało – jak nowy. Pomimo faktu, że istnieją pewne niedociągnięcia, ten model to taki, który jest absolutnie doradzić wszystkich nabywców. Dostępne korzyści i koszty mogą łatwo zrekompensować istniejących niedociągnięć. Nawiasem mówiąc, producent pracuje nad nimi. Zostali zwolnieni modelu, na którym można zauważyć: ciało ulega poprawie, projekt stał się jeszcze silniejszy, a wygoda jest zwiększona.

Od konsumenci podkreślić zalety dźwięku na żywo, przyjemny, nie naciskając na uszach. Zadowolony i długi kabel, który nie może się bać chodzić po pokoju. To także pozwala umieścić telefon w kieszeni i nie martwić się o tym, że przewody nie są wystarczające do swobodnego przemieszczania się. Na głowie urządzenia nie jest luźna, co jest zaletą, według konsumentów. Monitor słuchawkowe typu idealnie zbliżył nagrywać utwory jako amator i profesjonalista. Marka jest również robi swoje rzeczy – on też należy do kategorii zalet. Ponownie, należy zauważyć, niski koszt.

wyniki

Jeśli ocenimy słuchawki AKG K77 10-punktowej skali, a są one całkiem słusznie są oceniane „9”. Urządzenie zapewnia doskonałą dźwięku, ponadto jest tak jasne i silne, że wielu konsumentów uznały: wybór był więcej niż doskonały. Istnieją, oczywiście, wady, ale niski koszt jest kompensowany.

Urządzenie to jest dynamiczny zamknięte słuchawki, które zapewniają wysoki poziom izolacji dźwiękowej. Dyskomfort podczas długotrwałego noszenia nie powstaje, ponieważ wkładki uszne wykonane ze sztucznej skóry wykonana nie może być skuteczne. Uniwersalne i maksymalne słuchawki jakości staną się prawdą „towarzysz” dla najbardziej fanatycznych i doświadczonego audiofila.