874 Shares 4780 views

Maxim Własow: profesjonalny bokser w młodym wieku

Bokserów wagi półciężkiej i pierwsze ciężkie ciężary nie jest tak popularna jak wielkich gigantów i middleweights szybkich. Jednak istnieją również jasne, nietypowe wojownikami, a nie bogate nagrody, ale walka, która jest zawsze ciekawy do oglądania. Należą natywną i Samara boksera Maxim Własow, biografii, który zostanie podany poniżej. On nie ma za nimi świetlaną karierę amatorów, to jest prawie dziecko zaangażowany w profesjonalnych podstaw boksu, więc wolne od schematów i stereotypów wielu sportowców są już w wieku dorosłym włączony do wielkiego pierścienia.

Na profesjonalnym ringu do pierwszego wyładowania

Maxim Własow urodził się w Samarze w 1986 roku. Był zaangażowany w sport od dzieciństwa, koledzy ze zdumieniem obserwował, jak wiernie Maxim nawinięte kręgi wokół szkoły na własną rękę robią ich rozwój fizyczny.

Z 13 lat zaczął uczęszczać do sekcji bokserskiej, uderzając grupę Viktora Nikolaevicha Petrichenko. To był tolerancyjny trener, który próbuje uwolnić swoich studentów szkicowy i zashtampovannosti standardowych technik boksu. Jego lekcje były bardziej jak szkolenia zawodowe bokserów, uczył dzieci A nietypowych uderzeń i ruchów.

W odpowiedzi, Nicholas Petrychenko często spotykają się z niezrozumieniem i krytyką w adresie. Jego uczniowie często niedoceniane, jest popychana w konkursie. Maxim Własow, bokser, który następnie zająć kilka prestiżowych stref, nawet nie mógł spełniać normę kandydata na mistrza sportu i pozostać na zawsze pervorazryadnikom. Jednak nie należy mylić wesoły samarchanina który postrzegany swój udział w amatorskich zawodach tylko jako przygotowanie do pracy zawodowej. Z Nikolai Petrychenko Maxim Własow nadal działa.

Pierwszy zjazd na dużym pierścieniem

Gwałtowny wzrost na poziomie zawodowym jest to możliwe z wielkich osiągnięć w amatorskiej karierze. Szybsze i bardziej skłonni do wiodącym promotorów do podpisania umowy ze sportowcem, który zdobył na igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata. Jednak Maksimu Vlasovu musiał zaczynać od zera. Już w wieku osiemnastu lat, miał swoją pierwszą profesjonalną walkę, wygrywając cztery okrągłe TKO nad Kirillom Guznovym.

Chociaż wysoki bokser wagi średniej działał mistrz. Wraz ze wzrostem 192 cm, był boks w kategorii wagowej do 76 kg, co jest jednym z najwyższych bojowników w swojej dywizji. Po raz pierwszy Maxim Własow nawet nie ma menedżera, negocjowanie walk z jego trener Nikołaj Petrychenko. Potem zaczęli pracować z promotorem regionalnej Aleksandrom Petrovym, którzy mieli możliwość organizowania walk na swoim oddziale tylko w Samara, Togliatti i Czeboksary.

Dostęp do poziomu USA

Skromny bokser Regional Maxim Własow spędzał walki, pewnie wygrywając w każdym z nich, a wkrótce miał możliwość uczestniczenia w imprezach, które są organizowane Rinat Yusupov. Pozostawał w stanie niepokonany wojownik, mógł trzymać swoją pierwszą walkę w Stanach Zjednoczonych. W swej dziewiątej walki w boksie zawodowym, zdobył nie lokalny zły bokser Sam Haynes.

Podobnie jak w USA, Maxim Własow podpisał kontrakt z amerykańskim promotorem sztuką Veli. Samara niedoświadczony facet nie wiedział jeszcze taktykę takich menedżerów drugorzędnych, którzy nie dbają o postępach interesantów bokserów z Europy. Najważniejsze dla nich – do posiadania kilku zwycięskich bitew z nie najsilniejszych przeciwników, zarabiać Ward pewną renomą, a następnie rzucać je na bijącym lokalnej gwiazdy, aby uzyskać pieniądze na walkę z ulubionych. Sam Maxim następnie nazwał swój kontrakt z Veli jego największym błędem.

Tytuły i stopnie

W 2010 roku Maxim Własow wreszcie spotkał się z poważnym kandydatem, który został dominikanin Dzherson Ravela. Pochodzący z Samara tłumione rywala i pokonać go w mniej niż trzech rund. Po tym, wygrał swój pierwszy pas mistrzowski w karierze. W stolicy Uzbekistanu Maxim Własow zdobył bokser kazachskiej Maxim Krinitsyna i stał się mistrzem Azji przez WBC.

W następnym figurka poniósł pierwszą stratę swojej kariery zawodowej, tracąc uporczywe walki Isaac Chilemba. W tym przypadku, Maxim był w stanie wysłać dwa Malawi knockdown.

Po przegraniu pierwszego sportowca skupił się na występach w Rosji. Przez cztery lata pełnił szereg udanych walk, nie tracąc jednocześnie. Po drodze, stał się mistrzem WBC Baltic przez. Wśród przeciwników tych latach można zauważyć Khoren Gevor, Mark Suarez, Ruben Acosta. To pozwoliło mu przejść do meczu z silnym meksykańskiego Gilberto Ramirez. Walka odbyła się w Stanach Zjednoczonych, a publiczność namiętnie wspierane Latino. Spotkanie okazało się równe i Maxim przyznał na punkty po ciężkiej walce. Gilberto następnie zdobył tytuł mistrza świata.

Przejście do cięższych podziału

Rok odciska swoje piętno i Maxim Vlasov – wzrost bokser, którego waga nie jest w zgodzie ze sobą, nie wyśmiewać jego ciało i pozostawia do wybierania sobie kilka dodatkowych kilogramów. To dało mu okazję do zrobienia w pierwszej wagi ciężkiej, gdzie miał dostosować taktykę prowadzenia wojny.

Po klęsce meksykańskiego Maxim Własow znowu zaczął mówić po rosyjsku arenach i dał długą porażki, zdobywając pas Intercontinental Champion równocześnie z IBO i WBC. Szczególnie spektakularny okazał się jego walka o tytuł mistrz olimpijski Rachim Czachkijew. Doświadczony profesjonalista jest dosłownie zgnieciony niedawnej wentylator. Nawet w drugiej rundzie Maxim mógł przedwcześnie zakończyć walkę. Jednak Chahkiev znaleźć siłę, by oprzeć i walki w jednym z segmentów nawet zamieszczonych Własow przewrócony ciężki cios dla wątroby. Jednak Maxim szybko odzyskane, a w siódmej rundzie w końcu zorientowali się rywala.

Własow, dziś tylko trzydzieści lat, jest w kwiecie wieku dla boksera wagi ciężkiej i zdolne do nowych wyczynów.