693 Shares 5670 views

Piękne imiona męskie (amerykański)

imiona męskie dołączyło do nas w znacznej części anglosaskich i anliyskih pseudonimów. Ponadto przez wiele lat nie było pożyczek od europejskich i azjatyckich kultur, jak w okresie rozkwitu preferencji chrześcijaństwem biblijnych i nazwisk żydowskich. Powstawanie narodu amerykańskiego opiera się na angielskich, irlandzkich i szkockich kultur, które pod koniec XVIII wieku wyemigrowali z rodzimych miejscach. Następnie nastąpiło zmieszanie z holenderskim, niemieckim, francuskim i Szwecji. Jednak uważa się, że amerykańskie imiona męskie, jak wiele z lokalnie rozpowszechnionych tradycji, zakorzenione w kulturze angielskiej. Nawet dzisiaj, Ameryki naród kontynuuje swój rozwój. Na przykład, powszechnie stosowany system trzyczęściowy nazewnictwa, gdzie zamiast nazwy i nazwy stosowane formy „imię, drugie imię, nazwisko.”

Przy czym pierwszy, czy prywatny, nazwa uznanych za najważniejsze. Jest to nie tylko pseudonim, który reprezentuje ludzi, ale także rozumieć jako oficjalnie ustalona przy urodzeniu. Drugi, lub środkowy, nazwa jest rzadko używany i często odnosi się do obszaru lub należących do rodziny, a także być nazwane znanych osobistości i ważnych wydarzeniach. Trudno znaleźć kraj, który nie pochodzi z osiadł w Stanach Zjednoczonych. Naród o skomplikowanej historii, wiele wygranych i przegranych tak znanych na świecie, coraz więcej na całym świecie, można usłyszeć piękne nazwy American mężczyzn.

Tradycja nazywania

Podobnie jak w tradycji wielu ludów, nowonarodzone mieszkańcy USA biorą swoją nazwę od swoich rodziców, zgodnie z życzeniem krewnych lub preferencji religijnych. Najczęściej młode matki i ojcowie śledzić interpretacje różnych list i katalogów, które prezentuje tradycyjne pseudonimów i ich znaczeń. Nazwy nas ludzi powinny być połączone również z nazwy, być eufoniczny i legkoproiznosimymi, ale nadal dowodzić szacunek i zapewnić jego właściciela z najlepszych i najbardziej dochodowych części. Co więcej, powszechne stosowanie różnego rodzaju pochodne.

Wynik może być traktowane jako męskich imion (USA), które zostały utworzone przez dodanie przyrostka, zmniejszając oryginalną nazwę albo poprzez wiązanie się do konkretnego obszaru. Doskonałym przykładem może być nazwa Robert, który ma 10 pochodne. Wśród kobiet pseudonimów podkreśla Elżbieta, co daje łącznie 34 form pochodnych Elisa Lizzie. Amerykanie często dostać imiona swoich bliskich, takich jak ojca czy dziadka. W tym przypadku nazwa starszego członka rodziny dodaje przedrostek „starszy”, a młodszy, odpowiednio, „młodsza”.

Nazwy najpopularniejszych męskie i ich znaczenie

  • James – zdobywca, najeźdźca;
  • Joseph – wielokrotnie;
  • John – rodzaj, majestatyczny, boski;
  • David – umiłowany;
  • Christopher – naśladowcą Chrystusa;
  • Michael – boski;
  • Patrick – dżentelmen, arystokratą;
  • Robert – Wiadomo, drodzy ludzie, przyjemny;
  • William – obrońca, opiekun;
  • Edward – dobrobyt, rozwój, poprawa.