814 Shares 8549 views

Przepis: spaghetti z kurczakiem w sosie śmietanowym

W zasadzie, to danie można przypisać do kuchni włoskiej (a ze względu na szczególną makaronu, a ze względu na przyprawy używane do gotowania). Poza tym makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym – danie jest dość proste do wykonania, a także starają się uczynić ten budyń może każdy gospodyni: produkty są łatwo dostępne oraz w procesie sama nie jest wielkim problemem. Warto więc mieć wieczór kuchni włoskiej! Z tego artykułu dowiesz się, jak gotować spaghetti z kurczakiem prawidłowo.


Podstawowy przepis: Składniki

Aby to zrobić, potrzebujemy: 300 g fileta z kurczaka, para szczypty mieszanki włoskiej trawie (sezonowania), trochę soli i pieprzu, szkło nie jest zbyt tłusty krem, 100 g sera, ząbki czosnku para, oliwa z oliwek.

rozpoczyna gotowania

  1. Aby przygotować makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym zamiar zrobić w pierwszej kolejności przez sosu, jak wiele kucharze uważają, że jest tam cały gusto powstałego dzieła potraw kulinarnych. Czosnek oczyścić i cięcia drobno (lub mogą być tłumione, a potem pozwala się nadmiar sok). rozgrzać na patelni, a nawet oliwę, podsmażyć czosnek na złoty. Najważniejsze – nie rozgotowana, tak że nie jest czarny.
  2. Dodaj do patelni z czosnkiem śmietany, mieszając, zagotować na małym ogniu.
  3. Trzy ser drobno i wprowadź ten sam kierunek. Starannie wymieszać, że wtopiony w śmietanie.
  4. Tymczasem w innej patelni usmażyć oddzielnie można pociąć na małe kawałki fileta z kurczaka na oleju roślinnym (nie więcej niż 10 minut na średnim ogniu, i może być mniejsza, w zależności od tego, kto lubi jakiego stopnia chrupiące).
  5. Kiedy skrzydełka kurczaka pojawi złote brązowe ciasto, wlać do przygotowanej miski inny składnik sera śmietany i gotować przez piętnaście minut. Po zgaszeniu dodać sól, pieprz i zioła. Okazuje się, pokryte pokrywką.
  6. Spaghetti (w zasadzie jest to możliwe, aby podjąć wszelkie makarony z pszenicy durum) gotować tradycyjnie. Dla ilości danych spaghetti z kurczakiem w sosie śmietanowym pakuje wystarczy – 400 gramów. Istotne jest to, że nie muszą być myte, a następnie pod bieżącą wodą, a produkt końcowy nie sklejają się. Gotować przez 10-15 minut, aż gotowane (zazwyczaj czas wskazany na opakowaniu). Wyrzucić wody i dodać trochę masła, delikatnie mieszając, aby nie zniszczyć struktury makaronu.

Jak ubiegać się spaghetti z sosem z kurczaka

W zasadzie, danie jest gotowe, może to doprowadzić do stołu. Prawidłowo to zrobić:

  1. Porcje rozłożone na płaskich płytkach do spaghetti, kopiec wzgórzu.
  2. Każda porcja była hojna wlać sos ser kremowy, w którym kurczak zostało zrobione.
  3. Top zakończeniu budowy, układanie kawałków kurczaka.
  4. Gotów dostarczyć danie można posypać drobno posiekane świeże zioła. Podawać na gorąco – tak dużo smaczniejsze. A w każdym razie nie witać w garnku z makaronem lub spaghetti z kurczaka sos wszystko do niej, a następnie mieszać. Może okazać się skromnie pulpy, z wyglądu przypomina coś stołówkę.

Kurczak z spaghetti

Nawiasem mówiąc, to danie jest, oczywiście, nie można nazwać dieta, ale zbyt bogata w kalorie, nie jest. Szacuje się, że 100 gramów potraw jest około 75 kcal, co pozwala na jego zastosowanie nawet dla tych, którzy są na diecie. Wszystko to – z powodu niskiej kaloryczności kurczaka, który jest używany jako składnik. A jeśli wziąć innego prawa i makaronowej (durum), to możemy mówić o zaletach produktu, jak oryginał kurczaka doprawione ziołami, pobudza apetyt i regulując proces trawienia, przyczyniając się do trawienia mięsa. Ich skład może się zmieniać, ale zwykle najbardziej wymyślone przez następujący: oregano, bazylia, cząber, czosnek, cebula, tymianek, rozmaryn, suszy oliwek. Już z tego powodu jednego warto spróbować gotować kurczaka z spaghetti!