247 Shares 4571 views

Rosyjski serial „ze swoim ulubionym nie zostawiaj”. Aktorzy i role

Rosyjski serial opowiada o ile dana osoba może zmienić metropolii, takich jak Moskwa. W filmie „ze swoim ulubionym nie opuszczają” utalentowani aktorzy zagrali swoje role, całkowicie odsłaniając fascynującą historię. Proste guy Michael, który opuścił swoje małe prowincjonalne miasto, przeniósł się do stolicy, aby szukać lepszego życia. Ma wiele ambicji i aspiracji, a to można osiągnąć wiele. Jednak zmienił życie wpłynęło na charakter Michała. W wirze wydarzeń miał całkowicie zapomniał o najważniejszym – miłości, reszta niego czeka w swoim rodzinnym mieście, a także o swoich przyjaciół.

Dziewczyna czekała na niego w prawo, a on przestał o tym myśleć. Dopiero po 6 latach ich losy łączy. Michael rozstał się ponownie z przyjacielem swojej głupoty. Jednak miłość między dwoma młodymi ludźmi ponownie spychając je do siebie, a oni dostać od losu trzecim przypadkiem. Ale teraz, aby być razem, będą musieli pokonać wiele przeszkód na swojej drodze.

Seria „nie część z ukochaną.” Aktorzy i role

Kiedy widz ogląda film, nie mógł pomóc zidentyfikować podmioty z bohaterów grają. Zwykle, jeśli seria pozostawiła ślad w duszy, ludzie stają się zainteresowani w życiu osobistym aktorów przeczytać ich biografia, przeglądanie zdjęć, ponieważ są one bardzo interesujące zobaczyć, jak ich idole wyglądać w życiu codziennym, a co robią. W filmie „nie część z ukochaną” aktorów dobiera się tak, aby najlepiej dopasować znaki, które chcą przedstawić. Obsada z serii 4 części, należy wykonać następujące zdolności.

Alexey Yanin

Urodzony w Moskwie w 1983 roku. W 2004 roku przyszły aktor został absolwentem Schepkinskogo Institute. Po dostał pracę w Ramthy. I w teatrze i kinie Alexey grać w różne role, a są one równie dobre co robi. On absolutnie równym powodzeniem może objawiać się zarówno jako czarny charakter i pozytywne. Widzowie docenili jego talent w wielu produkcjach i projektów.

Marina Vorozhischeva

Ta dziewczyna urodziła się w kwietniu 1987 roku. Miasto – Wilno. Kończę szkole przyszła aktorka już w Mińsku, gdzie przeniósł się z rodziną. W 2010 roku został absolwentem Wydziału Reżyserii Vorozhischeva GITIS. Jeszcze jako student, Marina grał w wielu przedstawieniach. Była zapamiętany przez widzów obrazu „Syn ojca narodu”, „House of the Śpiącej królewnie”, „To jest twój dzień”, jak również w wielu innych filmów i dzieł teatralnych.

Andrew Senkin

Aktor urodził się 26 marca 1984 roku. Jest domem dla miasta Pińska, który znajduje się na Białorusi. W 2009 Andrey absolwentem Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki. Wybrał specjalność „kierowanie teatru.” Od grudnia 2008 roku aktor pracował w teatrze imienia Maksima Gorkiego. W trakcie swojej kariery, młody talent wielokrotnie otrzymali podziękowania i certyfikaty z Ministerstwa Kultury.

W serii „ze swoim ulubionym nie zostawiaj” aktorów zagrała, uzupełnione postaci drugoplanowych, które są nie mniej utalentowany. Aby wyświetlić wszystkie kolory fabuły w filmie jest wplecione wielu wybitnych osobistości, z których każdy przyczynia się do ogólnego obrazu. Nawet najbardziej nieznaczna rola uzupełnieniem fabuły serialu „ze swoim ulubionym nie opuści.” Aktorzy, którzy grali role wspierające – Swietłana Nikiforova Tamara Mironova, Zoya Antonowa, Valery Szuszkiewicz i Oleg Tkachev, Dmitry Gladkov i inni.

Jeśli chcesz wziąć swój czas, wygląd „Nie zostawiaj Lovers”. Film, aktorzy, którzy grają jego utalentowany zmuszony uwierzyć w to co się dzieje na ekranie, na pewno wiele spodoba.