372 Shares 8187 views

Chevrolet Aveo Hatchback – samochód kompaktowy nowej generacji

Jeśli mówimy o nowoczesnych samochodach miejskich, nie może w żaden sposób zignorować nowy Chevrolet Aveo Hatchback. Manewrowość, Sportowy, oszczędność paliwa i praktyczność to jest izolowany od masy całkowitej.
Ostatnio 5-drzwiowy Chevrolet Aveo Hatchback jest zupełnie nowy poziom samochodu. Przede wszystkim – jest iloczynem skali światowej. Po tym wszystkim, słynna platforma General Motors wykorzystane do jego budowy.

Jego bardzo oryginalne, a nawet do pewnego stopnia agresywny design, podkreślają podwójne przednie reflektory. Wewnątrz światła typu motocyklowego natychmiast wyróżniać się niebieskie światło, a także potężny system audio z plikami MP3 i odtwarzaczem CD łącznie Aux-in, interfejsy USB. Przestronne wnętrze jest przeznaczony dla pięciu dorosłych.

I to jest – to nie wszystko! Podwozie Chevrolet Aveo hatchback trudne w sporcie, a to – gwarancja dynamizmu i łatwą obsługę. Z zaktualizowanego silnika z pięciu-szybkości podręcznik lub sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów, regulacja nowego samochodu zapewnia czystą przyjemność!

Wystarczy otworzyć drzwi i usiadł w salonie, natychmiast zakochują się w jego wykończenie. Nowoczesny, a zarazem praktyczny design, użyteczne bagaż przestrzeń przedziału, bogate wyposażenie i doskonałe materiały wykończeniowe – nie pozostawi obojętnym. Podwójny schowek – jego przednia część jest wyposażona w interfejsy USB, Aux-in oraz wejście dla MP3 i iPod, które można łatwo sterować za pomocą przycisków na kierownicy.

Wbrew nazwie „Compact” klasy, nowy Chevrolet Aveo Hatchback już dość duży: jest przestronny i dobrze przemyślany układ i praktyczny bagażnik może być skonfigurowany przez właściciela.

Ostry zarys nadkoli idealnie pasuje do ogólnej konstrukcji samochodu, a tylne światła są nie tylko elegancki, ale także zminimalizować opór powietrza.

silnik benzynowy Moc znamionowa 115 KM i 1,6 litra zużywa około 6,7 litra na 100 km cyklu mieszanym i za pomocą ręcznej transmisji. Jeśli założymy automatycznej transmisji, prędkości transmisji 7,2 litra na 100 km.

Przy opracowywaniu modelu, inżynierowie zapłacili maksymalną uwagę na jego bezpieczeństwo, więc nowy Chevrolet Aveo Hatchback otrzymał 5 gwiazdek (maksymalna wartość) w ocenie EuroNCAP. A w 2011 roku, udało mu się w pierwszej piątce najbezpieczniejszych samochodów według EuroNCAP!

Wytrzymały korpus z samochodu jest bardzo ważne nie tylko dla przyjemności kontrolą. On zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa Chevrolet Aveo Hatchback: podczas wypadku dach kompaktowy samochód jest w stanie wytrzymać większe znaczenie niż jego własna więcej niż 4 razy. Wysoka wytrzymałość stali, z której tworzy się ciało, zapewnia bezpieczeństwo wszystkim, którzy są w środku, w razie wypadku lub awarii. Chevrolet Aveo Hatchback, zdjęcia, które można zobaczyć poniżej, dzięki swoim wyjątkowych parametrach otrzymał tytuł najbezpieczniejszego samochodu kompaktowego w 2011 roku.

Kolejnym plusem tego modelu – wysoka technologia. Na przykład, jeśli wrócił do domu w nocy, system «podążania» automatycznie wyłączy reflektory tylko, gdy przyjdziesz do drzwi jego domu. System wspomagania parkowania «Dźwięk ostrzegawczy» pomoże zaparkować w ciasnych przestrzeniach.