347 Shares 2244 views

Jak utworzyć łuk ogrodowy z rękami

Każdy właściciel domu lub domku kraj marzeń o pięknym i zadbanym ogrodzie. Aby to zrobić, projektanci przygotowują projekty w oparciu o ścieżki, klomby, trawniki i inne szczegóły krajobrazu. Ale możliwe jest, aby wydać witryny kraj własnymi rękami, i to nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Spośród wszystkich możliwych elementów, które mogą być używane w tym samym czasie, ogród łuk jest prawdziwym wydarzeniem. Jeśli trzymać go pionowo sadzenie, zrobić wielki przejście z jednej części ogrodu do drugiej.

Aby łuk w miejscu i wprowadzić w jego wyglądzie jest bardzo prosta. Najważniejszą rzeczą jest to, że jest oprawiony w tym samym stylu co okolicznych budynków. Podczas tworzenia łuku ogród z ich rąk, pierwotnie wybrany swój kształt i rozmiar. Powinno być wygodne i wolne do przejścia. Ponieważ koszt gotowego budowy nie jest tanie, często arch ogród własnymi rękami.

Dość ciekawym i atrakcyjnym rozwiązaniem – tworzenie łuku z gałęzi drzew i krzewów, które rosną wysokie w ogrodzie. Podstawowym warunkiem urządzenia według tego rozwiązania jest obecność stałych nośników i pionowych. Taka struktura ma długą żywotność. Przeprowadzono takie ogród arch własnymi rękami jest bardzo prosta. Co do zasady, nie ma żadnych problemów i trudności w instalacji i nie wymaga dużo czasu, aby to zrobić. Wybór sadzonek do rejestracji musi być dokładna, muszą być silne i zdrowe. W tym celu należy skorzystać z elastyczne pędy roślin.

Najczęściej stosowane do wytwarzania łuków drewnianych, jest materiał dostępny z których wytwarza się konstrukcję o dowolnym kształcie i wielkości. Rury w dodatku do drewna może być również używany, cegła, kamień, metalu i tworzyw sztucznych. Stworzył ogród łuk z rękami w zgodności z określonymi zasadami. Do jego budowy, lepiej jest użyć drewna klejonego. Malowanie odbywa się po nałożeniu podkładu. Pre procedura ta nie może być wykonana, ponieważ klej używany podczas instalacji, nie spadnie na malowanej powierzchni. Ponadto, przy zastosowaniu wodoodporny klej nie powinien upewnić się, że drewno jest sucha.

Ogród łuk zbudowany własnymi rękami po ustaleniu jego penetrację. Ze swojej urządzenia digged do biegunów gruntowych do głębokości pół metra, a następnie umieścić je w pobliżu betonowa lub zasnąć ze żwirem w celu zapewnienia stabilności. Główną ozdobą łuku jest uważany za jego górna. Lepiej jest kupić go jako początkujący produkcji nie może zrobić. W górnej części muszą być przymocowane do słupków za pomocą śrub.

W produkcji tej konstrukcji najważniejsze – należy wziąć pod uwagę wymiary poszczególnych części. Korzystanie z wysokiej jakości materiałów i precyzyjna obróbka wszystkich elementów może znacznie zwiększyć żywotność łuku w ogrodzie. Ważna jest jego projekt, ponieważ jest on przeznaczony do dekoracji strony.