395 Shares 5463 views

„Vertex”: informacje zwrotne od pracowników na temat pracodawcy

Więc dzisiaj, aby być postrzegane jako dobre miejsce do zatrudnienia w firmie o nazwie „Vertex”. Opinie pracowników pracodawcy pomogą wyjaśnić sytuację w pełni. Na szczęście, zanim współpracy każdy poszukujący pracy jest w stanie zobaczyć, jak dobry szef skieruje zatrudnienia. Na co zwrócić uwagę? Jak zadowoleni są obywatele o współpracy „Vertex”?

opis

Pierwszą rzeczą, aby jasno określić, w jaki sposób korporacji w pytaniu. Dokładniej, co robi. Funkcja ta odgrywa ważną rolę dla wielu kandydatów.

Ltd. „Vertex” – nie jest niczym innym, firmie farmaceutycznej. Produkuje różnorodne produkty do celów medycznych. Nie więcej aktywności osób trzecich nie. Wykonuje pracę przez wiele lat, rozłożone w całej Rosji i jest duże zapotrzebowanie.

Nie możemy z całą pewnością powiedzieć, że firma „Vertex” – to oszuści. Firma ma, to działa, podoba się klientom swoich produktów, ale również stawia dużo wolnych miejsc zatrudnienia. Ale czy aby komunikować się z pracodawcą? Jakie cechy trzeba zwrócić uwagę?

O zatrudnieniu i rejestracji

Na przykład fakt, że praca w „Vertex” informacje zwrotne od pracowników (SPB – miasto, w którym znajduje się siedziba spółki) nie robi najlepsze niuansów związanych z rejestracją pracowników.

Ktoś powiedział, że wszystkie sondaże zatrudniać według ustalonego w prawie rosyjskim, odpowiedni wpis został dokonany w książce pracy, jak również zawierania umów z wnioskodawcami. A niektórzy oskarżają „Vertex” w przypadku braku oficjalnej rejestracji stosunków pracy.

W rzeczywistości, jakiś czas będą musieli pracować bez umowy. Chodzi o naukę na koszt firmy. Dopiero po krótkim stażu oferują wszystko podporządkowane sformalizować.

szkolenie

„Vertex” (St. Petersburg) zarabia mieszane opinie na organizację szkolenia. Podoba się jego obecność, ale wykonywane zadania ze strony wnioskodawcy budzić podejrzenia o złej wierze przyszłego szefa. Dlaczego?

Praktyka i staż nie jest wypłacane, nie ma dokumentów dotyczących zatrudnienia nie są i muszą spełniać taką samą funkcję, jak w przypadku innych pracowników „Vertex”. Dlatego ktoś mówi, że badanie pozwala ocenić swoje możliwości i umiejętności, a ktoś oskarża korporację do korzystania wnioskodawców jako wolnej siły roboczej.

zbiorowy

„Vertex” Opinie pozytywne typu pracowników jest prawie zawsze otrzymuje za pracę zespołu. Ludzie muszą pracować w przyjaznej i spójnego społeczeństwa. Są chętnie akceptują przybyszów, mocno je wspiera. Konflikty są rzadkie, starają się rozwiązać jak najszybciej.

Czynnik ludzki, oczywiście, nie jest możliwe, aby ubezpieczyć się. Dlatego w „Vertex” czasami nie są najbardziej przyjaznych współpracowników. Ale przede wszystkim w spółkach zdominowanych przez energicznych, rodzaj i ludzi aktywnych.

władza

O głowach „Vertex” nie mówią w najlepszym świetle. Jednak, podobnie jak większość pracodawców, podwładnych po prostu nie jest zadowolony z występu. Mówią, że w towarzystwie szefów trudne do negocjacji. Albo raczej, aby to możliwe tylko w rzadkich przypadkach.

Zgadzając się na pracę w „Vertex”, możliwe jest, aby przygotować niesprawiedliwie potraktowany przez władze. Podporządkowana dosłownie myśleć niewolników, który można załadować całą pracę czasową. Oczywiście, jeśli nie ma nadgodzin, nie zostanie wypłacona.

Tylko nieliczni twierdzą, że można osiągnąć przychylność liderów w dobrej wierze w stosunku do wykonywanych zadań. Zjawisko to – to rzadkość.

zarobek

„Vertex” negatywne opinie, takie jak zespół otrzymuje informacje na temat uzyskiwania zarobków organizacji. On jest, według wielu opinii, nie jest zbyt zadowolony z jego podwładnych.

Należy zauważyć, że na etapie rozmowy kandydaci obiecują wysokie zyski. W rzeczywistości, to nie będzie. Zamiast wysokiego wynagrodzenia nie opiera się największą pensję. I który jest zwykle opóźniony. Perspektywy zwiększenia zysków tam.

Ale od czasu do czasu można znaleźć opinie, wskazują, że większa pensja w „Vertex”. Zaufaj pozycje te nie powodują. Jednak bez ujemnego sprzężenia zwrotnego, dodatni lub w żaden sposób potwierdzone. Fakt ten powinien być wzięty pod uwagę każdego wnioskodawcy.

Historie pracowników

„Vertex” często otrzymuje informacje zwrotne, w których pracownicy mówić o pozbawionych skrupułów pracodawców. Dlaczego? Faktem jest, że dość często telefon „Vertex” jest wskazany jako komórkowego w reklamie. Kontakt tj terminy przesłuchań podejrzanych. Ale to nie zabierają wiele.

Ktoś mówi, że w „Vertex” z ludźmi, spędził 5-10 lat w firmie, komunikować się niegrzeczne. Są one zagrożone zwolnieniem, nikt nie jest przeznaczone do pracowników, którzy przyszli do firmy. Niestety, niektórzy z byłych pracowników podkreślić, że wcześniej w „Vertex” była inna. Opisane, ale niepotwierdzone chaos zaczęło się dziać kilka lat temu.

Dokładne telefon „Vertex” – 8.812.329 30 41. Kontakt ten może być używany do komunikowania się z firmą i dowiedzieć się o dostępnych miejscach zatrudnienia.

Wyniki i wnioski

Od tej chwili, to jest jasne, co stanowi „Vertex”. Recenzje pracowników korporacji zachowane zróżnicowane. Są to zarówno dobre i nie tak dobre. Często można znaleźć firmę na czarną listę pracodawców.

Należy zauważyć, że ani pozytywne, ani negatywne opinie o pracodawcy nie zostały potwierdzone. Możemy zatem stwierdzić, że „Vertex” – zwykle kierownik z jego wad. Boją się współpracy z firmą wyraźnie nie warto.

322 shares 9319 views
elektronik: Cła
278 shares 1603 views
655 shares 6384 views