383 Shares 5751 views

Pałac Sportów Wodnych (Kazan) – miejsce na Mistrzostwach Świata FINA

Pałac sporty wodne (Kazan) – jeden z największych obiektów sportowych wybudowanych w tym mieście w 2012 roku. Przeznaczony jest do prowadzenia szkolenia i konkurencji pływania i nurkowania, a także może być używany jako normalny Sports Palace.

Kompleks sportowy składa się z dwóch elementów, przypominający falującej fali. Konstrukcja dachu budynku osiąga wysokość 25 metrów. Długość struktury – 188 metrów, szerokość – 84 metrów.

Pałac sporty wodne (adres: Str. Chistopolskaya) znajduje się w samym środku miasta, w południowo-wschodniej, tuż przy brzegu rzeki. Kazanka. Gdy jest Młodzieży. Tutejsi ludzie są zaangażowani w wyspecjalizowanych dyscyplin sportowych. W pobliżu znajduje się Pałac Wrestling, stadionu piłkarskiego. Jest to Pałac Sportów Wodnych (Kazan) będzie w 2015 roku, w miejscu, gdzie odbędzie się Puchar Świata.

Pierwszy blok jest podobna do Pałacu Hall, który jest bardzo lekki. Jest on podzielony na trzy części, z których każda znajduje się basen. Jej podstawową jednostką jest umieszczone w równoległych liniach tych „zbiorników”.

Na pięciu piętrach są niezbędne wyposażenie: zarówno technicznych i użytkowych. Kompleks sportowy przeznaczony jest dla 2 tys. Widzów. Chociaż istnieją dodatkowe miejsca na składanych trybunach (piętnaście tysięcy).

Pałac sporty wodne (Kazan) – jeden z najważniejszych obiektów sportowych powstaje w ramach przygotowań do Uniwersjady 2013, przeprowadzonego latem tego roku. Przedstawiła następujące sporty: pływanie synchroniczne i zsynchronizowane nurkowanie, nurkowanie, nurkowanie. Po zakończeniu Uniwersjady w Pałacu Sportu nadal szkolić studentów sportowych instytucji edukacyjnych, a także w celu utrzymania kształtu zwykłych obywateli.

Zaprojektowany Pałac sporty wodne (Kazan) pracowni architektonicznej, która nosi nazwę „Choban Koniec Kuznetsov”. Wygrała konkurs na projekt budynku wraz z Ove Arup i PSO „Kazania”.

Zewnętrznej powłoki Pałacu jest wyjątkowe, mimo że jest wykonana z drewna. łuki 3 zawiasu, które były wykorzystywane jako elementy nośne nadają strukturę wyrazistości i czar.

Na fasadach budynku stosowane są przejrzyste wzornictwo. Architekci zdecydowali się zbudować polerowanych płyt ze stali nierdzewnej. Jest przez to na fasadzie pyszni oryginalny wzór geometryczny. Końce budynki, puste przestrzenie między rzędami łuków i otworów pięciokondygnacyjnych na głównej fasadzie budynku są wypełnione witrażami.

Budowę Pałacu Sportu nie obyło się bez trudności. Obszar wybrany do budowy tej struktury znajduje się w pobliżu rzeki. Architekci, zdecydowano się na pokrycie basen całkowicie wokół obwodu baseny pogrzebać w ziemi, w takim miejscu było niemożliwe. Dobrze, jeśli umieścisz na zestaw łożysk, jej wielkość będzie bardzo duża. Dlatego Sports Palace ma tak imponującą wielkość.

Pałac sporty wodne strona Kazan sport nie został jeszcze utworzony. Przyjść lub przyjechać na wycieczkę! Drzwi do obiektów sportowych są zawsze otwarte! Jestem pewien, że nie pożałujesz!