233 Shares 4750 views

Dobre słuchawki budżetowe: model znamionowej. Jak wybrać słuchawki

Wybór słuchawek jest napędzania użytkownika w ramce. Ktoś musi modelować pewnego producenta, ktoś łatwiej kupić najtańszy produkt. Rynek jest wypełnione w różnych przykładach wykonania, różnią się tylko niektóre koloru i kształtu. Aby dokonać właściwego wyboru i podnieść dobrych słuchawek budżetowych, trzeba ustalić priorytety i być cierpliwym.

powód

Główne pytanie, które użytkownik musi odpowiedzieć: „Dlaczego muszę tego akcesorium” Dlaczego ludzie kupują słuchawki? Ktoś, kto lubi słuchać muzyki i nie mogą podróżować bez zestawu słuchawkowego, lub po prostu iść do pracy w transporcie. Niektórzy ludzie lubią gry, ale jak wiemy, często potrzebny jest zestaw słuchawkowy wysokiej jakości, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z projektów, takich jak CS: GO. Niektórzy kupujący stracili głośnik na swoim urządzeniu, więc kupując słuchawki – to najlepsza alternatywa do naprawy. Często użytkownicy otrzymują zestaw słuchawkowy do komunikacji przez Skype lub telefonicznie. Wielu sportowców nie może trenować bez muzycznego akompaniamentu. Innymi słowy, aby określić wymagania, które podniesione gadżet.

Jakie są opcje?

Tak więc, jeśli zdecydujesz się na zakup zestawu słuchawkowego, który patrząc w sklepach odpowiedni rodzaj akcesorium. Na przykład, wielu producentów nie oferuje tylko listę wszystkich rodzajów słuchawek. Użytkownik ma kilka kategorii, w których występuje jeden lub innego modelu.

Natychmiast należy zauważyć, że klasyfikacja witryn zakupy online Słuchawki mogą być różne, więc wyróżnić kilka standardowych grup nie jest łatwe. skupimy się na najbardziej popularnych kategoriach dzisiaj.

Tak więc, nie ma oficjalnej klasyfikacji, ale są słuchawki do muzyki, sportu, telefon, gry do studia, i tak dalej. D. Zgodnie z projektem, można znaleźć muszle i pełnowymiarową napowietrznych. Interesujące jest to, że specjalnie dla melomanów jest wzorem dla konkretnego gatunku muzyki, który jest również bardzo atrakcyjne.

W zależności od celów i pragnień, można rozważyć typy i rodzaje zestawów słuchawkowych. Tak, dobre słuchawki budżetu można znaleźć zarówno wśród „wstawki”, a wśród głównych studio. Mimo że ceny obu modeli są znacząco różne.

miniatura

„Wkładka” a podciśnienie pomiędzy zestawem słuchawkowym podobnego. Są one znane niemal wszystkich takich modeli są często spotykane w nowoczesnych smartfonów wykończenia. „Wstawki” pojawił się wcześniej podciśnienie, wykorzystywane są do nich ci, którzy często używać zestawu około 10 lat temu. dzisiaj próżniowe są znacznie bardziej popularne, ponieważ mają one lepszą jakość dźwięku dzięki swojej konstrukcji.

Obie opcje są idealne dla osób poszukujących urządzenia do słuchania muzyki, rozmów telefonicznych i gry sportowe. Oczywiście, wszystkie z tych opcji będzie nieco inna. Do muzyki, można wybrać najbardziej prosty, aby komunikować się będzie potrzebował mikrofonu. opcja sportowa musi być wyposażony w dobre dopasowanie okucia i wygodne.

Pełnowymiarowa

Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednie słuchawki, to trzeba poważny model dla niektórych konkretnych celów. Zazwyczaj kupuje miniaturowy zestaw słuchawkowy nie powoduje trudności. Większość użytkowników wybiera tańsze opcje lub wolą już sprawdzonych producentów.

Ale z słuchawkami pełnowymiarowych sytuacja jest bardziej skomplikowana. Ta opcja jest bardziej nadaje się do domu lub biura. Oczywiście, istnieją śmiałków, którzy lubią nosić wielkogabarytowych słuchawki i podróżują po ulicach swojego miasta. Ale wybór ten jest dość niebezpieczne. Niektóre słuchawki nie przechodzą w kierunku dźwięku, a będąc na ulicy, ludzie wciąż nie powinna być oderwana od świata.

Wiadomym jest, że Pełnowymiarowe słuchawki są trwalsze, dlatego często podejmują pracę. Oni również są w różnych rozmiarach. Zgodnie z projektem, słuchawki emitują otwarte lub zamknięte. Najczęściej taka struktura warga wpływa na percepcję słuchacza bas i, oczywiście, aby odizolować się od świata zewnętrznego.

Dla pełnego rozmiaru i obejmują słuchawek studyjnych. Nie będziemy omawiać takie modele w tym artykule, ponieważ ich celem nie może być przypisana do budżetu. A jeśli istnieją wersje studyjne, jest mało prawdopodobne, że będą one w stanie pochwalić się dobrą jakością.

wygoda

Wróćmy do tego, jak wybrać odpowiednie słuchawki. Można argumentować, o których lepiej nadaje się dla melomana, sportowca, dla przeciętnego użytkownika, i tak dalej. D. Można nauczyć się zwracać uwagę na najlepszych producentów i modeli low-end. Ale wiele będzie nadal uzależnione od wygody. Co dziwne, ale nawet najdroższe i wysokiej jakości słuchawki są czasami niewygodne: gdzieś pod presją gdzieś zaciśnięty gdzieś ustępują, etc …

Aby tego uniknąć, trzeba zrozumieć, który model najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. I ta rada odnosi się nie tylko do pełnowymiarowej wersji, ale nawet do odkurzania zestawu słuchawkowego, ponieważ ma również inny projekt.

projekt

Tak więc, „uszu” na rynku przedstawione konwencjonalnych przewodów, których końce znajdują się małe „kropelki”. Typowo, taka opcja jest przez szyję. Istnieją również „muszle” z ucha Mount. Modele takie konstrukcje są często przeznaczone dla sportowców. Ale jeśli pierwsza wersja „kropelki” uniwersalne, a następnie mocowane na ucho nie są rzadkie problemy. Nawiasem mówiąc, szczególnie dla sportowców mają jeszcze więcej możliwości dla udanej konstrukcji. Oni po prostu nie są dołączone do ucha, ale przechodzą przez głowę, tak że ledwie odczuwalne na głowie podczas joggingu, siedzieć bezpiecznie i komfortowo. Takie warianty są specjalnie zaprojektowane przez czołowych producentów, a nawet wśród nich jest to możliwe, aby znaleźć dobre słuchawki budżetowe.

pełnowymiarowe modele są w ogólnym standardowego mocowania. Często mających kształt i wielkość ucha kubki. Jednocześnie są one wykonane z różnych typów, ze skóry i skóry syntetycznej do zamszu i pianki. Różne materiały i dla większości łuków. Może być wykonany z metalu, drewna, tworzyw sztucznych i tym podobne. D.

ocena

Aby utworzyć top słuchawki budżetowe, należy najpierw wybrać w rankingu pewne kategorie, i gdzie szukać najtańszego modelu. Teraz większość kupuje są zwykle „wstawki” zestaw słuchawkowy dla graczy, słuchawki dla melomanów i normalnego użytkowania. Rozważmy kilka modeli w każdej z tych kategorii.

„Wstawki”

Ocena kosztów i ucho zaczyna z Sony MDR-EX450. Tak więc, model posiada szeroki zakres częstotliwości, odtwarza basy. Projekt ma klasyczny, bez żadnych załączników. Silne drut, słuchawki same w sobie są w metalowej obudowie, która pomaga zachować swoją integralność przez długi czas. Jedyną rzeczą, która nie może się spodoba – jest szybkie usuwanie logo. Uniwersalny model, idealny do słuchania muzyki na tablecie, smartfonie lub odtwarzacza muzycznego. Niektórzy użytkownicy zauważyli brak regulacji głośności.

Na drugim miejscu w tym rankingu modelu pasuje Sennheiser CX 300-II. Producent jest znany ze swoich doskonałych modeli studyjnych, „spada” jest również dobrze przyjęty. Konstrukcja i łatwość projektowania apartamentów cieszą oko. Zwłaszcza jego słuchawki czułości, ale skromny zespół. Jednak można zauważyć tylko w przypadku podłączenia słuchawek do sprzętu wysokiej jakości. Wśród nielicznych wad Warto zauważyć dość silne kabel, który szybko się zużyje.

Troika zamyka model Panasonic RP-HJE125. To doskonałe niedrogie słuchawki na telefonie lub tablecie. Oczywiście dla pieniędzy użytkownik nie dostanie prawdziwy wysoki dźwięk. Mimo to, mają prostą konstrukcję i standardowy zakres częstotliwości. Istnieje obszerna bas. Jak pokazuje praktyka, ten zestaw słuchawkowy jest długowieczne. nauszniki są dość wygodne, zadowolony wiele opcji kolorów. Negatyw można wycofać tylko na cienkim kablem.

gamer

Ostatnio wszystkie elementy gry są niesamowite zapotrzebowanie. Nic dziwnego, że użytkownicy szukają i budżet gaming słuchawek. Zestaw słuchawkowy do gier pozwala zanurzyć się w wirtualnym świecie pomaga zneutralizować wroga, który „znaczniki” za sobą. Ważne jest również, że słuchawki posiadają mikrofon jakości, który zapewni czystość głosu. Jest to szczególnie ważne, gdy bawi się z przyjaciółmi, którzy mogą być niezadowoleni z hałasu i innych dźwięków zewnętrznych.

Wśród gier można znaleźć lepsze słuchawki budżetowe. Qcyber Smok różnią się niezwykły wygląd, który łączy wszystkie play „żetony”. Czerwone elementy wyglądają agresywnie w czarnej obudowie. Opaska uzyskać miękką poduszkę, która pozwala na długi czas, aby usiąść przy komputerze. kubki ucha są w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami. Cechą szczególną tego wariantu jest uważany za wbudowany subwoofer, który jest reprezentowany przez silnik wibracyjny.

Model ten posiada sztywną konstrukcję mikrofonu, które wielu wydają się niewiarygodne. Kabel ma długość dwóch metrów. Nie do końca można nazwać sukcesem w użyciu złącze USB zestaw słuchawkowy, który eliminuje możliwość podłączenia model smartfona lub tabletu. Jest on jednym z kubków z kontrolą głośności, co jest dodatkowym atutem. Jednak użytkownicy negatywnie wypowiedział się na temat jakości poduszki kręgowego i uszu, a niektóre nie mógł pogodzić się z dużych rozmiarów i wagi urządzenia.

Najlepsze słuchawki dla graczy, budżet się nie kończy. Wśród nich jest ciekawym modelem A4Tech Bloody G300. Przede wszystkim wyróżnia się swoim wyglądem. Ma jakość materiałów, sama konstrukcja wygląda mocny i wytrzymały. Pod wieloma względami model symuluje niektóre opcje od SteelSeries. Ponadto, był wyposażony w drutu stalowego, a sam opaska jest regulowana. Kabel pasuje do grubą skórę, ale wciąż jest miękka i elastyczna. Członkowie zauważyć, oświetlenie i dobrą jakość dźwięku. Ale mikrofon trochę zagubiony ziemia.

melomani

Z jednej strony, aby kupić słuchawki do muzyki, po prostu dlatego, że możliwości jest wiele. Z drugiej strony, fakt ten komplikuje zadanie. Jednak w tej kategorii można dokonać dobrego wyboru. Muzyczny zestaw słuchawkowy można również przedstawić jako „liner”, a także modeli pełnych rozmiarach. Jest on często określane MEIZU HD50. Dziś jest to jeden z najbardziej popularnych słuchawek muzycznych.

Chiński producent starał się wszystkie materiały i dźwięk był na przyzwoitym poziomie. Obudowa wykonana ze skóry i metalu, a dźwięk był wysokie częstotliwości – a to może wyraźnie usłyszeć bas. Co ciekawe, zestaw zawiera gęstą osłonę, zasilacz i odłączany przewód. Jest też mikrofon.

Ale do musicalu „kropelki” przypisuje Sennheiser IE 4. Jest to doskonałe słuchawki douszne budżet. Użytkownik otrzymuje zestaw słuchawkowy, który nadaje się do słuchania napisu, mosiądzu, muzyki wokalnej. Dobrze słyszę wszystkie częstotliwości. Pojawienie się proste, to jest czasami negatywne opinie, jak kupujący czuje, że jego konstrukcja jest zbyt tani. Jak zauważono brak otsutvie mikrofonu.

Bez dalszych szczegółów

Dobre słuchawki budżetowe nie mogą mieć przewody. Rynek jest tak zróżnicowane, że pozwala wybrać różne opcje łączności bezprzewodowej. Bluedio T2 Plus – niezawodny zestaw słuchawkowy, że jest całkowicie zdrowy. To może wydawać się kłopotliwe dla kogoś, ale jak pokazuje praktyka, opcja jest bardzo wygodny w użyciu. Ze względu na brak przewodów i zarządzania zbiorami muzycznymi i szerokiej funkcjonalności. Jednak wadą tego modelu jest non-kierunkowy mikrofon i brak adaptera Bluetooth.

wybór

Aby wybrać odpowiednie słuchawki budżetowe z dobrym dźwiękiem, nie jest konieczne przez długi czas i dokładnie przestudiować całą gamę dostępnych na rynku. Ważne jest, aby określić cele, dla których zestaw słuchawkowy jest kupowany. Oczywiście, ważne jest zaprojektowanie modelu dla ciebie, zwłaszcza jeśli jest to pełnowymiarowe słuchawki. Chociaż nawet „spada” może być tak dopracowane wygląd, że nie wszyscy zgadzają się na zakup takiej opcji.

Następnie należy zwrócić uwagę na wygodę mocującego. Jeśli chcesz kupić hełmofonami sklep internetowy, najlepiej udać się do sklepu i przymierzyć kilka opcji w celu określenia materiałów i wymiarów.