643 Shares 9624 views

Jak pozbyć się grudek z zastrzyków szybko? 10 skutecznych sposobów

Dość często efektem ubocznym zastrzyki są nierówności, siniaki i uszczelnianie. Komplikuje to kolejne zastrzyki, daje niedogodności fizyczne i estetyczne. Zanim nauczysz się pozbyć stłuczki na strzały, możemy dowiedzieć się, w jakich przypadkach można to zrobić samemu, a kiedy trzeba iść do lekarza.

Uszczelnić lub stan zapalny?

To nie zawsze jest utworzona po wstrzyknięciu uszczelki mogą być nieszkodliwe. Poważne kłopoty w postaci ropnia wymaga natychmiastowego leczenia u lekarza. Przyczyną zapalenia mogą być instrumenty niesterylne, brudne ręce i niedostateczne leczenie w miejscu wstrzyknięcia. Jeśli nie było w dziedzinie wtrysku coraz ból, zaczerwienienie, obrzęk, świąd i podwyższona temperatura ciała nie jest zalecany do samoleczenia. Dlatego też, jeśli po wstrzyknięciu tworzą bryłę, to najlepiej, aby pokazać je lekarzowi.

Przyczyny uszczelki i siniaki od zastrzyków

Krótka igła (lub podawanie niedostatecznej głębokości) jest często przyczyną powstawania pod przenikaniem skóry. Innymi słowy, lek nie dociera do mięśni i pozostaje w warstwie podskórnej. Ponadto jego wchłanianie jest wolny, zakłócania procesu gojenia. Dlatego do iniekcji domięśniowych, zwłaszcza antybiotyków, zaleca strzykawek z długimi igłami.

Wysoka wstrzyknięcie substancji leczniczej prędkość może spowodować pojawienie się fok i krwiaki (siniaki). W tym przypadku, materiał, bez dystrybucji w tkankach mięśni i stanowi pęczniejący nacisk na naczynia krwionośne, czyni je wybuch. Inną przyczyną jest uszkodzenie naczyń igła siniaki.

tradycyjne metody

Tradycyjna medycyna oferuje kilka odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób pozbyć się grudek zastrzyki z wykorzystaniem środków domu.

Oto one:

– Oczyścić surowe ziemniaki, pokroić na pół i dołączyć do cięcia uszczelnienia.

– Namoczyć czystą szmatkę w ciepłej wodzie, piany mydła i stosuje się do stożków.

– Take marynatę, odciąć kawałek wielkości uszczelki i dołączyć nocy przez przyklejenie plastra. Rankiem grudek od iniekcji do pośladków wyparuje.

– Zmieszać 1 łyżkę miodu z łyżki alkoholu 3 łyżki. Stopniowo dodawać mąkę ugniatać elastycznego ciasta. Zamocować uszczelkę, zawinąć w celofan i ciepłe tkaniny. Pozostawić na noc.

– Zmieszać 2 części pieczone cebuli z 1 części mydła pocierać dobrze zamocować w obszarze uszczelnienia noc.

leki apteczne

Jak pozbyć się grudek z zastrzykami farmaceutycznych?

– Zmieszać równe części roztworu siarczanu magnezu w mieszaninie alkoholu i zwilżyć wacika stosuje godzinę okładzie. Powtórz 2-3 razy dziennie.

– rozwiązanie Mieszanka Dimexidum z alkoholem w stosunku 1: 4, jest stosowane do uszczelnienia 2 razy dziennie w ciągu 20-30 minut.

– Zastosuj w nocy do ryczałtu Propolis maść lub nalewkę z propolisu, wstępnie smarowane olejem uszczelki.

– Zdobyć Cream „siniaki Pogotowie stłuczenia.” Zastosuj się do wstrzykiwań, 2 razy dziennie.

– szybki efekt resorpcji krwiaki (stłuczenia) podaje stosowanie maści i żele „Troxevasin”, „Heparin”, „Lioton” i preparat „Badyaga”.

Teraz wiesz, jak pozbyć się grudek wstrzykiwań. Pozostaje tylko stwierdzenia braku ran na skórze przed nałożeniem środków.