462 Shares 5155 views

Jak uczyć budgies rozmawiać – komunikacja z ptactwa zwierzę

Kupując wspaniały pestrenkogo ptactwa zwierzaka, wiele osób natychmiast zacząć się zastanawiać, czy można nauczyć papugę mówić. Spójrzmy na ten artykuł przesłanek, które pomogą ptak stać kontaktowy, a także ćwiczenia, które trzeba nosić ze sobą. Trochę wysiłku z Twojej strony – i kwestia „jak uczyć budgies rozmawiać?” zostanie on rozwiązany.

pojętny ptaki

Każda papuga – jest indywidualność. Dlatego trudno jest przewidzieć, jakie możliwości w tym konkretnym ptaka. Co więcej, nawet jeśli talent to zwierzę jest małe, czasem jest to możliwe, aby zrekompensować pacjenta i regularnych rutynowych ćwiczeń. Jak szybko nauczyć papugę mówić? Niestety, pośpiech tu może pomóc. To wymaga czasu. Niektóre z większych papug (African szarości, kakadu, Amazonki) mają zdolność do skopiowania dźwięki, ale nie zawsze mowy ludzkiej. Oni naśladować, takie jak kaszel, śmiech, lub szum pralki. Jeśli masz do czynienia z problemem „jak uczyć budgies rozmawiać?” Pomożecie rozwiązać szkolenie pacjenta.

Niektórzy ludzie uważają, że kobiety z tych ptaków powiedzieć znacznie gorzej. To nie jest tak. Zdolność nie są związane z ich płcią. A niektóre kobiety nawet wymawiać słowa jaśniej niż mężczyźni.

Jak uczyć budgies rozmawiać

Aby rozpocząć szkolenie ptaki nie od razu, ale po tym, jak osiadł w swoim domu, obzhivet klatce i będzie w stanie zaufać całe gospodarstwo domowe. Sprzyjające warunki przetrzymywania i opieki, aby pomóc papugi czuć się dobrze, a on będzie gotów rozmawiać. Młode papugi, aby nauczyć się mówić lepiej. Jeśli wziął go w wieku czterdziestu dni, do oswajania problem można łatwo rozwiązać. Wskazane jest, aby nie umieszczać go w towarzystwie innych ptaków. Ale sam nie powinien – trzeba umieścić klatkę w zatłoczonym, hałaśliwym miejscu, gdzie ptak będzie usłyszeć wyraźną ludzką mowę. Zabawki dać ją podczas szkolenia nie jest pożądane byłoby rozpraszać. Przed jak uczyć budgies rozmawiać, trzeba się ich uczyć, aby usiąść na ramieniu i strony hosta. Wkrótce będzie można zauważyć, że ptak słucha twoich słów, jeśli powiesz im głośno, wyraźnie i spokojnie. Widząc, że papuga powoli zamyka i otwiera oczy, powtórzyć słowo kilka razy. Ptaki jak wyższsokiego i czystym głosem, więc dzieci są bardziej prawdopodobne, aby nauczyć ptaka rozmawiać.

zasady szkolenia

Edukacja powinna wykonywać te same osoby (lepiej, gdyby to dziecko lub kobieta). Parrot ma zaufanie swojego nauczyciela, niedopuszczalnie niegrzeczne i niecierpliwy postawę. Podczas treningu, pomagają ptaka Focus – usunąć wszystkie obce dźwięki, albo ciekawy pet zmieni i nie słuchać, a na hałas. Lekcje dla papugi powinny być wykonywane regularnie, ale nie powinien być długi, w przeciwnym razie wstaje zmęczona. Lepiej uczyć rano i wieczorem przez piętnaście minut, a zaraz po zajęciach, aby dać smakołyk. Najpierw trzeba powtarzać proste monosylabiczne słowa. Potem, kiedy papuga może je powtórzyć, przejdź do zwrotów.

81 shares 3765 views
802 shares 7628 views