236 Shares 8157 views

Piper Halliwell: jest dobra czarownica w historii czarnej i białej magii

W październiku 1998 roku, w studio Aaron Spelling serialu „Czarodziejki” w gatunku „nadprzyrodzonego fantazji” został utworzony. Scenarzysta – Konstans Berdzh, we współpracy z showrunner Brad Kern. Nie wykazano w sieci WB Television ośmiu sezonów, projekt został anulowany w maju 2006 roku.


siostry

serialu „Charmed” trzy wiedźmy, siostry krwią, bardzo uprzejma troska i najpotężniejsi przedstawiciele magicznych sił w historii zarówno czarnej i białej magii. Prue Najstarszy (grana przez aktorkę Shannen Doherty), środkowa siostra Piper Halliwell (w jej roli Holly Combs) i Phoebe młodszego (wykonuje Alyssa Milano). Wcześniej kobiety nie pracują razem, ale zaprzyjaźnił się na planie i doskonale uzupełniają się wzajemnie.

Początkowo wyższego i średniego siostry, Prue i Piper Halliwell (Zdjęcia są wyświetlane na stronie) mieszkała razem z babcią mierzonej życia. Pewnego dnia przyszedł do nas email z trzecią siostrą Phoebe, że ona przychodzi odwiedzić. Od tego wszystko się zaczęło.

Phoebe przybył w środę wieczorem, a następnego dnia wspięła się na strych i znalazł dom istnieje tajemnicza książka. Siostry otworzył pożółkłe strony i zapoznania się z zaklęcia. W następnej chwili cała trójka stała czarownice i uzyskał magiczne moce. Z tych samych książek dowiedzieli się, że ich przodkowie w linii żeńskiej były czarownice, i zgodnie z wysokiej przepowiedni, Prue, Piper i Phoebe stały się najbardziej największe dobre czarownice w historii magii. Ich celem jest walka ze złem i pomoc niewinnych ludzi w kłopoty.

Piper Halliwell, Biografia

Dobra Wróżka, środkowa córka w rodzinie Halliwell. W dorosłym życiu, żona Leo czarownika, matka Melindy, Chris i Wyatt, Piper Halliwell urodziła się w 1973 roku, 7 sierpnia. Rodzice – Witch Patricia i śmiertelny Victor Bennett. Matki dziewczynka natychmiast zyskał moc Wiccan zamarznąć i magiczne moce światło ekspozycji, która mogła dysponować według własnego uznania. Kiedy Piper Halliwell poszedł do dnia wolnego z siostrami podróż do przeszłości, Koldun Nikolas, który spotkał ich na swojej drodze, aby pożyczać go prosił ochronę przed siłami zaczarowanych z którym nie mógł sobie poradzić.

W lutym 1978 roku siostry zostały osierocone, straciły matkę, Patricia Halliwell dobrą czarownicą. Trzy dziewczynki pozostały żyć z babcią, który nazwał „starą wiedźmą” jako język nie włącza. Staruszka, życzliwy człowiek, wziął kształcenia pielęgniarek. Spośród trzech podkreśla Piper, to wszystko okazało, za co została wzięta.

Gotowanie i Finanse

W 1992 roku ukończyła Szkołę Piper Halliwell i kucharze przed nim była kwestia kontynuowania studiów. Aby nie pozostawić rodzinę, poszła do college'u w pobliżu. Po jej ukończeniu i uzyskaniu zawodu księgowego, Piper dostał pracę w lokalnym banku. Babka nie aprobuje wyboru ukochanej wnuczki, chciała zobaczyć ją na stanowisku szefa kuchni, duża restauracja z dużą personelu asystentów.

Oczywiście, trochę babcia wnuczka wyczarował zrezygnował z banku i poszedł na rozmowę do słynnego szefa kuchni Moore, od którego zależała od tego, czy kobiety jako jego zastępca. I to właśnie tutaj po raz pierwszy poczuła całą siłę swej magii.

Przygody w badaniu

Moore postanowił „iść spać” Piper, nie pozwolić jej odejść do uzyskania certyfikatu dla aktywności zawodowej jako kucharz. Został już zawieszony egzamin, ale wiedźma go zneutralizować, zamarł i wcisnął w kąt. Potem spokojnie dodać brakujące składniki w naczyniu sterowania i wspaniale zakończył egzamin.

Kiedy Moore przyszedł do siebie, on już dawno podziwialiśmy wspaniały smak warzywny gulasz przygotowany Piper Halliwell. A ona czarownicą wreszcie uwierzył w swoich magicznych zdolności.

Za pierwszym razem, Piper nie chciała pogodzić się z jego statusu jako wszechmocnego czarodziejki, naturalna skromność nie pozwoliłby, żeby podjąć taką imponującą narzędzia do wpływania na innych, jak telekineza i magiczną moc transformacji. Ale stopniowo, wierzyła, że jej zdolność do skupić się tylko na dobrych rzeczy, i to była spokojna.

Roztropność nie będzie kolidować

Kilka razy czarownicę przekonany o sile swoich impulsów, warto było przenieść rękę, wszystko wokół jest zamarznięta i nie była w stanie się odwilż. Następnie czarownica stała powstrzymać gesty, które nie przypadkowo psocić.

Po Piper Halliwell, którego prawdziwe nazwisko jest sprzeczne zwykle całkowicie zbiegła się z czarownicą, zgodnie z magiczną radę, postanowiłem przetestować swoje wdzięki w pobliżu kościoła. Bała się, że zostanie ukarany tylko za to, że podejście do świątyni. Czeka na piorun, ona nieśmiało zbliżył się do bramy kościoła i był bardzo zaskoczony, że nic się nie stało.

W godzinach wieczornych, młodsza siostra Phoebe wyjaśnił jej, że świat nie jest miły i delikatny dziewczynka niż ona. Choć Piper jest czarownicą, ale jej duchową czystość może odeprzeć każdą niebiańską kary, błyskawice i grzmoty. Uwierz w siebie, Piper Halliwell zaczął chodzić do kościoła jako zwykły parafianin. Mimo to wciąż nie próbują dokonywać żadnych gwałtownych ruchów rękami.

Charakter i wykonawca

W roli Piper Halliwell aktorka Holly Combs, który miał dwadzieścia pięć lat w punkcie wyjścia z serii, czas największego rozkwitu. Holly rozpoczynających karierę w wieku ośmiu lat, uczestnicząc w reklamach telewizyjnych.

Gdy miała trzynaście lat, zadebiutowała w komedii „szklane ściany”, grając rolę epizodyczną. Następnie, w ciągu piętnastu lat brał udział w produkcji filmu „A Nice sercach tanecznych.” Rok później zagrała w filmie Olivera Stouna „Urodzony czwartego lipca”.

I wreszcie, w 1998 roku aktorka otrzymała rolę gwiazdy, Piper Halliwell, która potrafiła zapewnić znakomicie.