665 Shares 3146 views

Chrześcijańskie świadectwa o uzdrawianiu io tym, jak się za niego modlić

Nic dziwnego, że wielu chorych przychodzi do kościoła o pomoc, ponieważ usłyszały liczne chrześcijańskie świadectwa o uzdrowieniu. Jednak niektórzy zaczęli opuszczać lekarza i zaufać swojemu zdrowiu niektórym uzdrowicielom, magikom i czarownikom, którzy prowadzą rytuały nad pacjentami, gdzie często używane są modlitwy i ikony kościoła. To trudno zatwierdzić.

Prawidłowe życie duchowe

Po przeanalizowaniu wszystkich chrześcijańskich świadectw o uzdrawianiu można zrozumieć, jak ważne jest życie duchowe każdej osobie, ponieważ Kościół istnieje nie tylko do leczenia, na przykład śledziony i wątroby. Osoba w swoim życiu powinna dążyć do Boga – jego główny cel, ale często ludzie rozumieją takie rzeczy bardzo trudne. Tak więc: choroby w drodze – jest to sposób na pozbycie się czegoś zbędnego i złego, w niewoli, w której ktoś upadł.

Decyzja Boża

Oczywiście wszystko zależy od Pana. Jeśli myśli, że dana osoba przychodzi do Niego, to wkrótce, a jeśli zobaczy, że nadal musi pracować na tej ziemi, zrobi wszystko. Człowiek, który nie może pogodzić się z faktem, że wkrótce umrze, nie rozpaczy i nie rozpaczy, zacznie modlić się szczerze, ale Pan widzi i słyszy każdego z nas, a nic nie jest dla niego niemożliwe. Święci są naszymi mediatorami przed Bogiem, odgrywają ważną rolę i są zawsze gotowi do wstawiennictwa i modlić się o odzyskanie Pana. Człowiek bez Boga jest samotny i zawsze ciężko działać sam. To, co mówią wszystkie chrześcijańskie świadectwa.

W okresie choroby bardzo ważne jest przemyślenie życia i relacji z innymi ludźmi, a Bóg z pewnością pomoże. A jeśli nic nie zostanie o to zapytane, wtedy nie będzie żadnej pomocy. Jak Jezus Chrystus powiedział swoim uczniom do Ewangelii Mateusza: "Zapytaj, a to zostanie dane wam …" Według statystyk wierzący są bardziej skłonni do odzyskania niż niewierzący.

Modlitwa

Każda osoba prawosławna wie, że modlitwa jest bardzo potężnym narzędziem i są różne świadectwa chrześcijańskie. Czasami jednak próbują zamienić modlitwę w metodę leczenia, a to jest wielki błąd.

Kiedy ludzie przychodzą do grobu do świętej starej Matronuszki i czekają na wpływ niektórych energii, z których mogą dojść do nowotworów czy czegoś podobnego, w takim przypadku stają się tymi, którzy nie znają tego, którego sam Chrystus uzdrowił, a potem nie wrócił, Aby przynieść Mu wdzięczność i chęć służenia Zbawicielowi. Jak Chrystus kiedyś zapytał, czy jedna z dziesięciu uzdrowiła: "Przyszedłeś, ale gdzie jest dziewięć innych?"

Dowody chrześcijańskie oparte na rzeczywistych wydarzeniach

Brak duchowego życia prowadzi nas do obawy przed śmiercią. W poważnej chorobie ludzkie serce dosłownie zaczyna płakać i dążyć do Boga. Czasem nawet nie rozumiemy głębokości tego aspiracji, ponieważ przybyliśmy na ten świat sam, a my zostawiliśmy sam, ponieważ nic nie zostało przywiezione na ten świat, więc nic nie zostanie zabrane.

Wielu chce poznać co najmniej kilka prawdziwych chrześcijańskich świadectw o uzdrowieniu, aby otrzymać nadzieję. Jest ich kilka. Na przykład wszyscy, bardzo szanowany profesor teologii Aleksiej Osipow, rozmawiali o jego cudownym uzdrowieniu. Rzecz w tym, że w dzieciństwie miał bardzo poważny problem ze kręgosłupem, więc w pewnym momencie przestał rosnąć. Ale jego duchowy ojciec opat Nikon Vorobiev (autor bardzo przydatnych książek duchowych) zauważył tę chorobę. To było lato, tuż przed rokiem szkolnym. Pobożny kapłan zmusił nastolatkę Alyoszę, aby podniósł się do poprzeczki i zmierzył jego wysokość. Od tego momentu zaczął rosnąć, a co tydzień przychodził zobaczyć ojca, aby zmierzyć jego wzrost. Cud zdarzył się, gdy Alexei przyszedł do szkoły 1 września. Faceci byli bardzo zdziwieni, ponieważ wychowywał się w ciągu miesiąca, około 15 centymetrów. Tak więc, zgodnie z modlitwami jego duchowego ojca, Aleksiej otrzymał cudowne uzdrowienie.

Drugi przypadek opisuje Władimir Gurbolikov, redaktor naczelny magazynu prawosławnego "Foma". Chorował na raka, przeszedł operację i kursy chemioterapii. Lekarz wyjaśnił mu, że choroba postępuje, a operacja będzie wymagana, po której można ją wyłączyć, ale w ten sposób choroba może zostać zatrzymana. Pięć dni później musiał udać się do lekarza, aby przygotować się na kolejną hospitalizację.

Tego samego dnia znajomy ksiądz zadzwonił do niego i zaoferował radę (sakrament namaszczenia chorych i umierających). Vladimir zgodził się, ponieważ nie widział wyjścia dla siebie, poza tym, jak pogodzić się i znaleźć wspólnoty z Bogiem. Po tym sakramencie wznowił powtarzane testy, które wykazały, że Władimir jest zdrowy. To spowodowało prawdziwy szok dla lekarza, niewierzącego.

Wnioski

Jak sam Włodzimierz przyznał, nie spodziewał się cudu, ale szukał w swoim sercu spokoju i siły w nadchodzących próbach. Nauczył się dla siebie lekcji, że zawsze należy czuć rękę Pana i związek z nim. Czujesz to tylko w stałym samozagenerowaniu – uczucie, że jesteś pyłem i niegodną osobą, w porównaniu z tym, jak Bóg kocha, jest cierpliwy i miłosierny dla nas. Ale często, okrutni i niewdzięczni, nie chcemy poprawiać naszego życia dobrami i miłością, oddając naszą dumę i próżność, wybierając wszystko, co jest czasowe i daremne.