357 Shares 3964 views

„Volkswagen Caddy Maxi” – kompaktowy transportu miejskiego szkło

Mały samochód dostawczy made in Germany "Volkswagen Caddy Maxi" pierwszy ujrzał światło w 1980 roku. Od tego czasu, ten kompaktowy van zasadniczo zmieniony, aw 2011 roku firma wprowadziła publiczność nowej, czwartej generacji w wierszu legendarnego samochodu. Więc przyjrzyjmy się, jak różne to nowy produkt od swoich poprzedników.

projekt

Patrząc na pojawienie się nowych elementów, możemy powiedzieć z przekonaniem, że „Volkswagen Caddy Maxi” czwartej generacji jest podtrzymywany stylu czysto firmowej. Łatwo rozpoznawalne reflektory główne światło (które przypominają w swojej formie nie mniej słynny „Volkswagen Golf”) i podniósł maskę czysto linii pasażerskiej. I z LED zapala światło i napędy pyatnadtsatidyuymovym odlewane innowacja staje się bardziej elegancki i nowoczesny. Pozostała część projektu „Volkswagen Caddy Maxi” był wciąż ten sam uniwersalny i rozpoznawalny.

wnętrze

Warto zauważyć, że we wnętrzu samochodu pojawił się mnóstwo różnych szufladach i nisze. Znajdują się one w niemal całym obwodzie kabiny – jest półka pobliżu rzędzie krzeseł, skrzynek i uchwytów, pudełka pod siedzeniami, a nawet na desce rozdzielczej ma małą półkę na rzeczy i dokumentów. Ale ogólny obraz psuje słabą jakość wykończenia – można zobaczyć wszędzie tani twardego plastiku. Jednak w górnym wykończeniem jako materiał wykończeniowy został wykorzystany do droższego materiału, więc wybór jest nadal.

wydajność jazdy

Pomimo zastosowania wielu systemów kontroli high-tech „Volkswagen Caddy Maxi” pozostaje przede wszystkim komercyjne van cargo. Więc to jest bardzo proste sterowanie pojazdem nie może zapewnić zapożyczone z „Volkswagen Touran” zawieszenia lub podwozia układu kierowniczego z regulacją luzu. Również podczas jazdy, wielu właścicieli samochodów mają do czynienia z problemem zwiększonej wnętrzu dźwiękoszczelnej.

"Volkswagen Caddy Maxi" – osiągi silnika

W odniesieniu do właściwości technicznych, nowością będzie miała zupełnie nową gamę silników. Teraz zastąpić stary silnik 1,4 litra był bardziej ekonomiczny pojemności 1,2 litra (oraz w dwóch wersjach) o mocy 86 do 105 KM. Olej napędowy również nie pasie tyłu – nabywca będą dostępne dwa 1.6 turbosprężarka wysokoprężny o mocy od 75 do 102 koni mechanicznych, a także silnik dwulitrowe, które mogą rozwijać mocy 110 koni i 140 „”. Jeśli chodzi o wybór skrzyń biegów, silnik benzynowy ręczną sześć poziomów będą oferowane, a dla pojemności silników Diesla zautomatyzowanych skrzyń typu DSG. Ta transmisja jest bardzo łatwy w obsłudze, która została wielokrotnie potwierdzona wielu dysków testowych i zwrotne sterownika.

"Volkswagen Caddy Maxi" – koszt

W chwili obecnej, nowy niemiecki van czwartej generacji będzie mieć wartość 600 do 700 tysięcy rubli.