867 Shares 8053 views

Michaił Goryunov aktor i jego kariera

Dzisiaj wam więcej o tym, kim jest Michael Goryunov. Jego życie osobiste i kariera zostaną opisane poniżej. Jego prawdziwe nazwisko – Bendela. Był radziecki aktor teatralny i filmowy. Uznany przez Artist Ludowej RFSRR. Został laureatem Nagrody Stalina drugiego stopnia.

biografia

Zacznijmy od tego, że Michaił Goryunov – aktor, którego zdjęcia pokazują szczególną charyzmą on posiadał. Urodził się w Moskwie w 1902 roku, w dniu 4 grudnia. Podczas wojny domowej był pracownikiem Wojskowej Rady Rewolucyjnej. W 1924 roku ukończył studia na PWST trzeciego moskiewskiego Teatru Artystycznego. Od 1926 roku Michaił Goryunov – aktor. Biografia jego kontynuacji służby w E. B. Vahtangova Theatre. Był szefem inscenizacji i kierownik literacki i artystyczny. On zaangażowany w pracy dydaktycznej od 1927 roku w murach szkoły w teatrze. Począwszy od roku 1931 – w GITIS. Zagrała w filmie zadebiutował w 1921 roku w filmie „To jest w naszych rękach.”

Michaił Goryunov – aktor w twórczym palecie jest zdominowany przez jasne kolory komedii i satyryczne. Ten człowiek jest twórcą jasnym obrazem skrzypka Schultz – biznesmen i przygód w sztuce. Tendencja do ekstsentriade została przedstawiona w postaci następujących znaków: Glinka – dyrektora fabryki i Karasik – Urocze inżyniera. W przypadku ponad negatywnych rolach aktorów specjalnie zaostrzone cechach. On stworzył niezapomniane obrazy Loiseau – arogancki biznesmen, kapitan żandarmerii, a Chodkiewicz Kutasova biurokrata – bunczuczne Hetman.

Anatolij Goryunov zmarł w 1951 roku, w dniu 10 lipca. Został pochowany w Moskwie w Novodevichy cmentarzu.

Aktor Michaił Goryunov: miłość życia

Ojciec jest aktorem Iosif Bendela. Matka – Moskvina Anna Mihaylovna. Michael w młodym wieku stracił ojca. Wujkowie z matką zaangażowany w edukację swojego siostrzeńca. Mówimy o wielkiej aktor Iwan Moskwin i Michael Tarhanova. Aktor i jego żona Vera Bendina. Mieli dwoje dzieci: syna Michaela i córkę Annę, która poszła do ślady ojca i został aktorką Moskiewskiego Teatru Artystycznego.

Role w teatrze

Michaił Goryunov – aktor, który grał Sage w spektaklu „Księżniczka Turandot” w 1922 roku. W 1925 roku otrzymał rolę młodego żołnierza w produkcji „Virineya”. Pracował „Rift” na wystawie w 1927 roku. W 1929 roku pojawił się jako Ivan Babichev w produkcji „Conspiracy uczuć.” tytułową rolę w „Hamlecie” spektaklu dostał w 1933 roku. Ponadto, francuski żołnierz grał celestin w spektaklu „Interwencja”. W 1934 roku pojawił się w postaci Baron Nyusenzhena w produkcji „The Human Comedy”. W 1935 roku pracował na balecie „Distant”. W 1936 roku wylądował rolę Benedykta w spektaklu „Wiele hałasu o nic”. W 1937 roku grał marynarzem pali w sztuce „Człowiek z pistoletem.” W 1938 roku pojawił się w postaci Nikanor Vasilyevich Tkachenko wystawił „Went żołnierzy z frontu”. „Inspektor” grał burmistrza spektaklu w 1939 roku. W 1941 roku wylądował rolę Sancho Pansa w spektaklu „Don Kichota”. W 1942 roku grał Ivana Ivanovicha Globu w produkcji „narodu rosyjskiego”. W 1944 roku pojawił się w postać pułkownika w spektaklu „Mademoiselle Nitouche”. W 1950 roku pracował przy produkcji „Spisek skazane”. Pełnił funkcję dyrektora play „niebezpieczny obrót” na uświadomieniu sobie, że pracują razem z A. I. Remizovoy.

Filmografia

Michaił Goryunov – aktor, który grał mnicha w filmie „Feast of St. Jorgen” w 1930 roku. W 1934 roku wystąpił jako skrzypek w filmie Schultz Petersburg nocy. Pan Loiseau zagrał w filmie „Donut”. W 1935 roku wylądował rolę Glinka – Fabryka Papieru reżysera w filmie „Trzech Towarzyszy”. W 1936 roku grał kapitan żandarmerii w filmie „pokolenie zwycięzców”. Michaił Goryunov – aktor, który wystąpił w roli Anatolij Iosifovich Karasik w filmie „bramkarz”. Zagrano dzielnica komisja sekretarz Fiodor Iwanowicz w filmie „Bilet Party”. Ja się wzbogacili rolę artysty w filmie „Poranek z Paryża”. W 1939 roku hetman Chodkiewicz grał w filmie „Minina i Pozharsky”. Pojawił się na obraz głównego lotniska filmu „Airmail”. W 1941 roku wystąpił w roli Eugene Stepanowicza Kutasova w „zbiornikowiec Derbentu”.

W 1949 roku grał Alekseya Nikolaevicha TROFIMOVA w filmie „Happy Flight”. Obraz opowiada historię młodego szofera Sinichkina. On dostaje swój pierwszy samochód – samochód ciężarowy, który ma 22-12 MB numer. Samochód podjechał do opłakanym stanie „pierwszej klasy szofer” Zachosov – sloven aroganckich i złośliwych łamią przepisów ruchu drogowego. Dzięki maszynie wysiłki Sinichkina jest przekształcany, w wyniku przynosi mu postęp pracy i sukces w życiu – spotkanie z bombkami – zapravschitsey. Ze swojej uwagi na bohatera twierdzi Zachosov, który przeniósł się do przełożonego samochodu. Fenichka preferuje młodego szofera, który kocha swoją pracę, odmawiając próżniaków i pierwszej klasy poseur która porzuciła i drugi samochód.

wyróżnieniem

Aktor w 1946 roku otrzymał tytuł Artysty Ludowej RFSRR. W 1950 roku za rolę w produkcji Kosta Varry „spisek z skazane” otrzymał Nagrodę Stalina drugiego stopnia. 16.12.1946 otrzymał Order Czerwonego Sztandaru Pracy.

Teraz wiesz, że Michaił Goryunov – aktor. Zdjęcia dołączone go do tego materiału.