259 Shares 8631 views

To jest ciekawe: jak zmienić wiek „Classmates”?

Jak zmienić wiek „Classmates”? Na przykład pomyłki podczas rejestracji i stwierdził złą datę urodzenia, a teraz na stronie wyświetla nieprawidłowe informacje. Lub zdecydować, aby ukryć go od innych użytkowników dane osobowe. W tym artykule pokażemy, jak zmienić wiek „Classmates” i sprawiają, że jest niedostępna do oglądania w razie potrzeby.

Zmień dane osobowe

Tak więc, w celu edycji danych osobowych, które musimy przejść do strony w witrynie. Naturalnie, trzeba zalogować się, to znaczy, wprowadź nazwę użytkownika i hasło. Po tym, strona przewijania na „Więcej”. Znajduje się on w
Menu pionowe, czyli tuż poniżej szczegółach swojego imienia i nazwiska. Po najechaniu na słowo „więcej”, dostaniesz menu rozwijane, który wskaże kilka podrozdziałów. Aby odpowiedzieć na pytanie, jak zmienić wiek w „Classmates”, musimy przejść do pozycji „O mnie”. Kliknij na nim myszką i poczekać Po kliknięciu okna. Tak, to jest możliwe, aby zmienić żadnej informacji osobistych, a mianowicie:

  • nazwisko, imię;
  • hobby;
  • adres e-mail;
  • Informacje o miejscach pracy;
  • Informacje o instytucjach edukacyjnych.

Wróćmy do pytania, jak zmienić wiek „Classmates”. „O mnie” znajduje się link „Edytuj dane osobowe” Na końcu bloku. Kliknij na nią. Jak widać, pole, w którym można zmienić datę urodzenia, – trzeci z rzędu. W nim można dokonywać żadnych zmian (aktualizacji miesiąc, dzień, rok). Jak tylko wszystkie dane zostaną do aktualizacji, kliknij przycisk „Zapisz”. Informacja na stronie zmieni się natychmiast.

Jak usunąć wiek w „Classmates”?

Pozostawić pustą sekcję na stronie internetowej nie dostać. Nawet z systemu rejestracji wymaga wprowadzania danych. Istnieje jednak możliwość wiekiem niewidoczne. Oznacza to, że inni użytkownicy odwiedzający stronę nie będzie zobaczyć informacje na temat daty urodzenia. Aby dokonać zmian ustawień wyświetlania, przejdź do menu znajduje się tuż poniżej swojego awatara. Wybierz „więcej” link, a następnie „Zmień ustawienia”. Nowe okno będzie kilka grup ustawień można zmienić poprzez siebie. Jesteśmy zainteresowani „Ustawianie rozgłosu” sekcji. Idziemy do niego, a pierwsza linia widzimy – to wiek. Masz możliwość zrobienia tak, że był:

  • widoczne tylko dla Ciebie;
  • być widoczne dla wszystkich znajomych;
  • widoczne dla wszystkich użytkowników serwisu „odnoklassniki”, nawet tych, które nie są na liście znajomych.

Musimy określić pierwszy punkt. Następnie informacja o daty urodzenia zniknie z Twojego profilu i będzie dostępna do wglądu tylko dla Ciebie. W ten sposób możemy dostosować parametry. Na przykład, zauważyć, że we wniosku i zaprosić grupę, nikt nie może, to będzie uniknąć wielu niepotrzebnych alertów.

streszczenie

Teraz, gdy wiesz, jak zmienić wiek „Classmates” i mamy nadzieję, że ta informacja jest przydatna. Podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi i uczyć się nowych subtelności popularnych witryn!