207 Shares 3267 views

Znaczenie słowa „handlarz” w więzieniu i na zewnątrz

Leczenie „handlarz” często można usłyszeć, ale wielu nie zdaje sobie sprawy, że albo raczej, który reprezentuje słowo. Kim są kramarz i dlaczego są one tak nazywa?


Kto jest kramarz

Kramarz – termin slang, pochodzące ze świata przestępczego. W Rosji, pojęcie zaczęto stosować w latach 90-tych dashing, gdy rozwój małego biznesu. Baryg następnie rozwiodła numer nemerenoe, ponieważ każdy chciał coś sprzedać, zrobić swoją pracę i pieprzyć się z nim znaczny zysk. Znaczenia słowa „handlarz” dużo, ponieważ pojęcie to jest niejasne, ale istnieje kilka podstawowych.

  • Nielegalny płot przedsiębiorca. Zajmuje się sprzedażą broni i innych zakazanych przedmiotów na czarnym rynku.
  • handlarz narkotyków. Ogólnie rzecz biorąc, wartość ta jest bardzo zbliżona do pierwszej, jak może narkobaryga dobrze sprzedać broń, ale bardzo często jest nazywany dilerzy handlarz. Dobrym przykładem w tym filmie – Jay i Cichy Bob.
  • W niektórych przypadkach, kramarz – to jest po prostu bardzo chciwy, zły przedsiębiorca, chcąc złapać zysku za wszelką cenę. Słowo to jest wartość obraźliwe i uwłaczające. Najczęściej w takich baryg nielicznych nabywców.

Znaczenie słowa „handlarz” w więzieniu

Śmiało. Mamy już omówione, że kto jest wolny handlarz. Znaczenie w więzieniu jest nieco zniekształcony. W niektórych miejscach nie tak odległy, tak zwane ogólnie wszystkie podmioty gospodarcze. Im więcej sprzedać, to nie ma znaczenia, słowo „handlarz” odnosi się do dowolnego pośrednika. Oczywiście, więzienie jest trudno znaleźć broń i narkotyki (ale być może teraz więźniów znacznie więcej możliwości i znacznie bardziej otwarta komunikacja z woli). Ale zwykłe przedmioty, takie jak herbata, papierosy i przedmioty higieny istnieje duże zapotrzebowanie. W więzieniu, zwykle pieniądze prawie dyskontowane, więc często idzie barterowych: Artykuły towarów. Jest to handel i są zaangażowane handlarz.

nie są bardzo dobrze do dilerów, poleciał z zewnątrz, w więzieniu. Przez złodziei pojęcie oznacza, że podczas sprzedaży narkotyków, ty rushish czyjeś życie i zdrowie dla pieniędzy, więc trzeba dać narkotyków. Znaczenie słowa „handlarz” ulega zmianom, ale zachowała swoją istotę.