611 Shares 6172 views

Przepis na likier truskawkowy – słodka pani rozkosz

Przepis na truskawkowy likier – jest kolejnym sposobem korzystania słodkie czerwone jagody stworzenie boskie deser, albo raczej pić. Piękno tego jest fakt, że można niezależnie regulować zarówno jego siły i słodyczy. I jak to zrobić? Wystarczy wybrać jedną z najlepszych receptur, które będą omawiane.

Test pióro

Najprostszy przepis na likieru truskawkowego nie wymagają wysiłku kucharz, chyba że cierpliwości. Tak więc, do przygotowania tej letniej radości trzeba dojrzałe truskawki, wódkę i syrop cukrowy. Oraz w celu przygotowania go, wlać do butelki powinny być czyste i suche owoce jagodowe, tak aby były w połowie napełnione opakowania, a następnie wypełnić je z wódki. W tym stanie, truskawki powinny schnąć w jasnym świetle słonecznym przez co najmniej miesiąc. O dwa razy dziennie należy wstrząsnąć butelką, tak że wszystkie jagody ujawnione ich wspaniały aromat i smak.

Po tym okresie grubości gotuje gotuje syrop cukrowy, schłodzić i mieszano w szklanym pojemniku w niniejszym regia truskawek. W tym procesie przygotowania jest prawie ukończona. Pozostaje tylko filtrować mix i wlać do pięknych zakorkowanych butelek lub karafek. Podobnie jak przygotowuje truskawkowy likier w domu.

Eksperymenty ze składnikami

Dla tych, którzy nie boją się eksperymentować, możesz zaoferować inne warianty przygotowania likieru truskawkowego. Oto niektóre z nich.

Wariant 1. Szybko. Na to potrzeba truskawki wadze dwóch kilogramów, wody i wódki na jeden litr i kilogram cukru. Ale gotować powinna być nieco inna. Podobnie jak w klasycznej wersji, czyste jagody wlać wódkę i wysłany do pokutować, ale nie na miesiąc, ale tylko przez cztery dni. Po tym, jagody dokładnie usunąć, pozostawiając wódki do zbiornika. To jest po przegotowanej syropu, kiedy to sprowadza, to wysłany Tilt, truskawki i gotować przez około dziesięć minut. Przygotowane w ten sposób brzeczkę ochładza ugniecionego tamże owoców, a następnie przesącza się i łączy się z wódki. Szczelnie zamknięto Mieszaninę pozostawia się na siedem dni, a następnie ponownie odsączono i wlano do drobnego butelki. To wszystko.

Opcja 2: Gourmet likier truskawkowy. Przepis tego napoju będzie odwoływać się do tych, którzy dają swoje preferencje dla brandy. W rzeczywistości, powtarza poprzednie niemal całkowicie, ale zamiast używać wódka koniak.

Wariant 3: The Game przyprawy. Ten przepis truskawkowy likier sugeruje, że za kilogram truskawek trzeba litr wódki i pół litra wody, co najmniej 800 gramów cukru, sok z cytryny objętość w dwóch łyżkach mięty, wanilii i skórki z cytryny. Przygotowanie nie jest trudne, ale będzie to wymagało pewnej kulinarne wytrzymałości i cierpliwości. Tak więc, aby zacząć być umyte jagody wypełnić i wysłać do wódki pokutować w ciemnym i chłodnym miejscu przez dwadzieścia dni. Po powstałą mieszaninę powinno szczep uwolniony z jagód. Z cukru i wody ugotować syrop, dodać wrzącej wanilia, mięta, skórkę z cytryny i sok, niech parzyć przez pięć minut, a następnie zdjąć z ognia i ostudzić. Gdy temperatura wódki truskawkowym syropu się równe, miesza, sączy, a otrzymany napój jest butelkowany, ich zatykanie.

Przedstawione opcje wyraźnie pokazują, że wdrożenie likier truskawkowy przepis dość łatwo. A jedyną wadą jest długi czas, ale wynik uzyskany całkowicie równoważy dni niecierpliwego oczekiwania.