825 Shares 2501 views

W hotelu „Marins Park” (Jekaterynburg) opinie, cena, opis

Czy wiesz, gdzie znajduje się hotel „Marins Park”? Jekaterynburg – tutaj należy szukać. W tym spektakularnym metropolia, centrum administracyjnym regionu Swierdłowsku. Po Nowosybirsku, Moskwie i Petersburgu, jest czwartym najbardziej zaludnione miasto w Rosji. Generalnie jest to największy kulturalny, administracyjnym, naukowym i edukacyjnym centrum Uralu.

Jekaterynburg jest również uważany za jedną z najdoskonalszych miastach Federacji Rosyjskiej. Jest to jeden z najbardziej imponujących w logistyce krajów i węzłów komunikacyjnych: metropolia przechodzi przez Kolei Transsyberyjskiej i sześć federalnych autostrad, międzynarodowego lotniska. Jekaterynburg nazywa ważnym ośrodkiem przemysłowym: to jest bardzo rozwinięte przemysł ciężki mechaniczne, inżynierii i produkcji sprzętu, przetwórstwo żywności, drukowania i przemysł lekki, metalurgię, istnieje stowarzyszenie wojskowa.

To miasto jest centrum nerwowe Uralu Federal District. Oto siedziba Wojskowego Okręgu Centralnego Prezydium Wydziału Ural Rosyjskiej Akademii Nauk, a trzydzieści pięć władz regionalnych. Czasami metropolia dalej „stolicy Uralu.”

turystyka

Dzisiaj przemysł turystyczny wykazuje najwyższą dynamikę wzrostu. A Jekaterynburg i jego okolice posiadają ogromne rezerwy, które są interesujące dla turystów. Po tym wszystkim, w tych miejscach istnieje ogromna ilość naturalnych zabytków i miejsc do rekreacji. Interesujące jest to, że w 2007 roku kapitał Ural odwiedziło 675.000 turystów.

Każdy wie, że teraz Turystyka przynosi najwyższe dochody. Rzeczywiście, w Jekaterynburgu 87% podróżnych przybywających do udziału w konferencjach, forach międzynarodowych i rosyjskich, wystawy.

Nawiasem mówiąc, miasto znajduje się na granicy lądowej z Azji i Europy. Dlatego w tej metropolii jest bardzo popularna turystyka poznawcza i kulturowe. Siedemnastego kilometrowego odcinka przewodu Moskwie pomnik. Odnosi się on do prowizorycznej linii granicznej oddzielającej dwie części świata. Fundament pomnika umieszczone są dwa kamienie, jeden z nich dostarczana do Cabo da Roca (European skrajnego punktu), a drugi – z Przylądek Dieżniowa (skrajny punkt Azji). Jest w tym momencie zamierzają utworzyć kompleks kulturalnych i rozrywkowych.

W metropolii istnieją zabytki XVIII – XX wieku: dwory starożytnych kupców, sowiecka architektura i nowoczesne budynki. Wielu obcokrajowców przyjść tutaj, aby odwiedzić święte miejsca: Ganina Yama i świątyni na krew. Niektórzy turyści lubią odwiedzać lokalne ośrodki narciarskie, zajmujące się wspinaczki i jaskiń. Inni przybysze są zaangażowani w lokalnej historii i turystyki etnograficznej, wędkarstwo i rafting na rzece Chusovaya.

hotele

Prawdopodobnie wiele się zastanawiać, co jest hotel Marins Park Hotel? Jekaterynburg opracowała wielki łańcuch motel, który składa się z hoteli o różnych kategoriach: są dwu-, trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowych zakładów. Biorą nie tylko turyści, ale także delegacje zagraniczne, Szczyty, All-rosyjskie forum innych organizacji międzynarodowych. Wiadomo, że w 2009 roku liczba pokoi Jekaterynburg był 7315 pokoje, 51 obsługiwane hotelu i 30 kempingów. Ponadto, goście są oferowane swoje usługi do kilkudziesięciu różnych hotelach klasy.

Należy zauważyć, że w tym mieście w 2009 roku, rozpoczął pracę jeszcze dwa duże hotelu: „Novotel” i „Angelo”. Obiekty te są dodawane do rezerwy miejskim 800 nowych łóżek hotelowych.

"Marins Park Hotel"

Ach, jak wielki hotel "Marins Park"! Jekaterynburg, Centrum – że jego pobytu. Ten trzygwiazdkowy hotel znajduje się na lotnisku Koltsovo «» tylko napędowym trzydzieści minut. Tutaj goście są oferowane za darmo korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu, który jest dostępny w każdym zakątku struktury oraz bezpłatny parking.

Marins Park Hotel 3-gwiazdkowy hotel został pięknie urządzone pokoje. Są one wyposażone w lodówki i telewizory. Podróżni są karmione oszałamiające! Hotelowa restauracja „Tanuki” jest zawsze dostępny w apetyczny asortyment sushi, ale „Lepota” cafe – wspaniałe dania kuchni europejskiej. Wokół hotelu znajduje się restauracja McDonalds, «Czekolada» i wielu rosyjskich tradycyjne kawiarnie.

Hotel "Jekaterynburg Marins Park" również ma salon kosmetyczny, gdzie turyści mogą uzyskać manicure lub skorzystać z usługi masażu. Niektórzy goście lubią odwiedzać solarium i sauny.

Co ciekawe, F / A Stacja znajduje się zaledwie 250 metrów od hotelu. Pracownicy instytucji komunikować się z gośćmi we wszystkich językach świata! Generalnie hotel 397 pokoi.

typy pokoi

Tak, hotel „Marins Park Jekaterynburg” oferuje podróżującym następujące rodzaje pokoi:

 • Dwuosobowy pokój „Comfort”, wyposażony w dwa łóżka. Jest to bardzo wygodny pokój, który wyposażony jest w sejf, lodówkę, telewizor. Ten pokój posiada łazienkę z suszarką do włosów. W cenę pokoju jest 3700 rubli za noc.
 • Jednoosobowy pokój „Comfort” jest w lodówkę, sejf i telewizor, łazienkę z suszarką do włosów. Ten pokój jest 3200 rubli za noc.
 • Standardowy pojedynczy pokój wyposażony jest w prysznic, lodówkę i telewizor o wartości 2400 rubli za noc.
 • Jednoosobowy pokój Business Class wyposażony jest w sejf, lodówkę i telewizor. Tu, w łazience dla turystów przygotowano wspaniałe szaty. Ten pokój kosztuje 3700 rubli za noc.
 • Standardowy pokój dla dwóch osób z dwoma pojedynczymi łóżkami wyposażony jest w telewizor, lodówkę i prysznic. To kosztuje 3500 rubli za noc.
 • Podwójna klasa business pokój z dwoma kanapami z lodówką, sejfem i telewizorem, łazienkę z suszarką. Ten pokój kosztuje 4660 rubli za noc.

usługi

Jakie są oferowane do swoich klientów, „Marins Park Hotel Ekaterinburg”? Jekaterynburg, należy zauważyć, uwielbia rozpieszczać swoje Podstawy gości. pracowników podróżujących tej niezwykłej instytucji zaleca się stosować:

 • Sauny i solarium.
 • Telewizja kablowa i telefon.
 • Posiłki serwowane są w barze iw restauracji. A w restauracji, niektórzy goście wybierać „Buffet” i inne – Menu.
 • Wi-Fi można podłączyć w każdym zakątku hotelu za darmo!
 • W hotelu znajduje się bezpłatny parking prywatny, nie jest potrzebna rezerwacja.
 • Tutaj, wysokiej jakości serwis: napoje i jedzenie dostarczane do pokoju, obiady zapakowane, dać się samochód, jest transfer, biuro informacji turystycznej, recepcja pracuje w sposób ciągły, nie ma przechowywalnia bagażu, wymiany, przewiduje sprzedaż biletów, bankomat. Istnieje również concierge i usługi pralnicze, goście są wyprasowane ubranie, czyste buty, czysty pokój codziennie. W hotelu znajduje się salon fryzjerski i kosmetyczny, sal konferencyjnych i bankietowych, sklep z pamiątkami. Poza tym chcąc zawsze może wysłać faks lub wykonać kopię.
 • Również „Marins Park Hotel Ekaterinburg» 3 * przygotowany na windę, sejf, doskonałych sklepów i eleganckich ogrzewania.
 • Należy zauważyć, że na całym terenie zakładu zakaz palenia.

polityka

Co ciekawe, niektóre polityki oferują wypoczynek „Jekaterynburg Marins Park”? Przyjeżdżając tutaj jest rejestrowana między 12:00 i wyjazdu – do 12:00. Anulowanie i rezerwacja przedpłata, oczywiście, zależy od kategorii pokoju. Tutaj może żyć dzieci w każdym wieku. W przypadku dziecka poniżej siedmiu lat – darmowe zakwaterowanie zapewnione do niego. Umieścić zwierzęta mogą być tylko za zgodą administracji hotelowej. Nawiasem mówiąc, ta usługa będzie opłata.

noty

W hotelu „Marins Park Hotel Jekaterynburg” do wcześniejszego zameldowania od 06:00 do 12:00 ponoszenia dodatkowych opłat. Nawiasem mówiąc, śniadanie w cenę pokoju nie jest wliczone w cenę.

Ponadto, za rejestrację przyjazdu między 00:00 a 06:00 i należy uiścić oddzielnie. Ponadto obowiązkowa rejestracja turystów zagranicznych odbywa się tutaj.

Opis hotelu

Zgadzam się, każdy podróżny chce odwiedzić „Jekaterynburg Marins Park Hotel 3 *!” Rosja niesamowity kraj, i to na jego terytorium zbudowali największy hotel w stolicy Uralu! Znajduje się on w samym centrum kulturalnego i biznesowego życia Jekaterynburgu, w pobliżu głównych centrów handlowych i rozrywkowych, parków i atrakcji. To właśnie w tym hotelu można doskonale łączyć negocjacji biznesowych i komfortowy pobyt.

Nawiasem mówiąc, „Jekaterynburg Marins Park Hotel” ma następujący adres: Rosja, Jekaterynburg, ulica Chelyuskintsev dom №106. Tutaj pochodzić znanych biznesmenów, polityków, sportowców i „gwiazdy” show biznesu. Szlachetni ludzie wybierają ten hotel ze względu na swoje unikalne właściwości. Tutaj można wspaniale odpocząć w przytulnych pokojach, korzystają z gościnności Uralu, aby skutecznie prowadzić spotkania i negocjacji biznesowych.

Telefon "Marins Park Hotel Ekaterinburg" Jest to w następujący sposób: +7 343 228-00-00 + 7 343 228-00-00. Liczba ta może być bardzo łatwy do zapamiętania. Będzie to przydatne dla każdego turysty, który chce wydać w tym wspaniałym miejscu konferencji, seminarium lub po prostu odpocząć w ciepłym domu wieczorem w kawiarni lub restauracji hotelowej. Goście są zawsze oferują fantastyczny wybór potraw przygotowanych przez specjalistów z duszy i miłości.

Tak, turyści przybyli do Jekaterynburga. „Marins Park Hotel” znajduje się w obszarze, w którym skoncentrowane kulturalnych i historycznych atrakcji miasta. Podróżujący wiedzieć, że hotel znajduje się w pobliżu Kościoła na Krwi, parku „Kharitonov Garden” centra handlowe i rozrywkowe, stan Swierdłowsku Philharmonic, a oni go podziwiać!

opinie

Co myślą o gości „Marins Park Hotel Jekaterynburg”? Opinie użytkowników rejestrowane w specjalnej książce. Turyści podziwiać ten hotel. Piszą co chcą jej położenie. Odwiedzający miasto cieszymy się, że zawsze jest możliwe, aby od razu dostać się do centrum. Turyści zadowoleni, że bankomaty, kawiarnie, restauracje i dworzec kolejowy znajdują się bardzo blisko.

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że zostały one podane zadymionych pokoi, z cofniętym obrzydliwe łazienki. Mówią, że administracja hotelu narzekali, ale nie zmienić numer. Turyści donoszą, że pracownicy obiecali im, aby odświeżyć powietrze w sprayu pokojowej, ale zapomniał to zrobić. Taxi w książce rano też zapomniał … Oczywiście, istnieją pewne przypadki, ale to nie jest normą dla tego luksusowego hotelu, jako „Marins Park Hotel Jekaterynburg”. opinie on zwykle dostaje tylko pozytywne.

Co ciekawe, niektórzy turyści powinni podjąć wszystkie pomieszczenia, w których okna znajdują się po przeciwnej stronie stacji. Wiele osób również cieszyć się duży parking z monitoringiem.

Ale miło otrzymać pozytywne opinie! Hotel „Marins Park Hotel” usłyszał niesamowitą liczbę podróżnych. Wiedzą, że wszystkie pochwały swoich pokojach i nowoczesne zaplecze konferencyjne. Wielu odwiedzających podziwiany pomocny i elastyczny dziewczyna pracuje w recepcji. Podróżujący powiedzieć, że pokoje mają wszystko, czego potrzeba, a co najważniejsze – wszystko świeże naprawy. Są zadowoleni ze stabilnym Wi-Fi, wygodne materace i poduszki.

Wielu podróżnych spadły w miłości śniadania i lunche, które je żywi „Marins Park Hotel 3 * Jekaterynburg”. Recenzje pyszne jedzenie pozostawia hotelu z wyprzedzeniem o każdym innym turystą. Goście mogą cieszyć się ogromną różnorodność żywności, kawiarni, restauracji i straganów, umieszczonego w pobliżu hotelu.

świątynia

Przekonajmy się, w pobliżu świątyni-Monument znajduje się hotel „Marins Park Hotel Jekaterynburg”? W Jekaterynburgu, całkiem niedawno wzniesiono jedną z największych świątyń w Rosji – Kościół na Krwi rozlane. Rzut kamieniem od hotelu i jest nasz wspaniały hotel. Świątynia wzniesiona w 2003 roku w miejscu, gdzie 16 lipca 1918 roku w nocy został zastrzelony przez rosyjskiego cara Mikołaja II i jego rodziny. Świątynia została konsekrowana 16 lipca 2003 r.

W tym momencie, sanktuarium odwiedzane przez wiernych pielgrzymów nie tylko z Rosji, ale także z innych krajów. Kościół przyciąga wielu turystów przybywających w Jekaterynburgu, w tym sztuki, polityków i tak dalej.

Dzisiaj Kościół na Krwi – jest nie tylko w służbie Kościoła, ale także kompleks muzeum. Zawiera zbiór artykułów, które mówią o ostatnich miesiącach życia Mikołaja II i jego rodziny.

Wyłożone między budynkami świątyni i klasztoru patriarchalnej jest drewniana kaplica Czcigodnego Męczennika Elizabeth. Struktura ta wielokrotnie poddana spalać działania vandalnym, ale przeżył. Ze względu na spalanie dziennika pokładowego kaplicy nabył ciemny kolor. Przed małym drewnianym domu na ziemi jest ogromny marmurowy kamień z napisem, który mówi o zabójstwie dynastii Romanowów.

Patriarchalny folwarku wybudowany i poświęcony razem ze świątynią. Obejmuje ona patriarchalnym Chambers, biblioteki, domy kaplicę św Mikołaja, niesamowitą liczba sal i pomieszczeń do organizacji różnego rodzaju spotkań kościelnych.

Obszar, w którym Kościół na Krwi, katedra Wniebowstąpienia, elżbietański kaplica Patriarchalnej zagroda jest teraz nazywany „Świętym kwartału.”

"Red Line"

Zgadzam się, nie mniej popularny "Marins Park Hotel"! Recenzje, opisy – wszystko dowody na to! Ale teraz będziemy mówić o „czerwonej linii” – w Jekaterynburgu pieszy szlak turystyczny. Jest przeznaczony dla niezależnych podróży mieszkańców i gości metropolii po zabytkowym centrum miasta. „Marins Park” i mieszkańcy mogą przeprowadzać taki spacer.

droga ruchu jest zasysane czerwoną farbą na chodnikach centralnej części metropolii. Wolontariusze wszystkie miejsca oznaczone numeracją punktową, która jest również stosowana do chodnika. To pozwala turystom na różnicowanie w obecności przewodnika, aby poruszać się po mieście bez przewodnika.

Co ciekawe, czas trwania „czerwonej linii” Jekaterynburg wynosi sześć i pół kilometrów. Wokół każdej zabytków na chodniku na liście numerów telefonów, dzwoniąc do którego można słuchać historii obiektu w języku rosyjskim lub angielskim. Tekst powiedzieć muzyków angielskich poliglotów ani dziennikarzy.

Restauracja „Tanuki”, „Czekolada” i inni

I rzućmy krótką wycieczkę do miejsc, w których goście jedzą „Marins Park Hotel”? W restauracji „Tanuki”, na przykład, może być wspaniale i cieszyć japońską kuchnię domową. Jest to wyspa spokoju i komfortu w tętniącym życiem, hałaśliwe miasto. Goście uzyskać komfortową atmosferę w japońskim ogrodzie, pozostawiając progu problemów współczesnego świata. Są szczęśliwi, aby odpocząć na drewnianych stołach pod bujne sosnowe gałęzie japońskim.

Na stołach są lampy wykonane z papieru ryżowego. Świecą z miękkiej świetle ujawnienia skomplikowany wzór żyły papierowej kopercie. W Japonii, uważa się, że w jasnym światłem latarni papieru dobre duchy stada.

W tej restauracji Tanuki małe zwierzę mieszka: dobry gospodarz nie pozwala gościom na nudę. Japończycy wierzą, że w tym domu, gdzie osiadł Tanuki, zawsze będą żyć szczęście i dobrobyt.

Lokalnych kucharzy przeszkoleni swój warsztat w Japonii. zadziwiająco są one przygotowane posiłki, utrzymując je w oryginalnym wyglądzie i smaku produktów. Zespół „Tanuki” doskonale służy gościom karmienia nich smaczne potrawy i daje im dobre samopoczucie.

Spójrzmy w restauracji McDonalds? Och, nie jest odczuwalny smak hamburgerów, znany na całym świecie! Specjalna kawa sklep „Makkafe” oferują kawę od 100% Arabica kawa i pyszne desery! W każdej chwili w oknie „Makespress”, można uzyskać pyszny lunch zaledwie kilka minut.

Zakres cafe „Chocolate” zaskoczony ich różnorodności. Odwiedzającym oferowane imponującą gamę napojów, gorące jedzenie, niesamowite wybór ciast, deserów i oczywiście tutaj jest wspaniała kawa.

A na pierwszym piętrze słynnego hotelu, można odwiedzić bardzo wygodne Cafe „Lepota”. Ten stylowy miejski restauracja z jasnym wnętrzem, wyposażony w jasne meble i skórzanym pasku. Kawiarnia rozpieszcza swoich gości kompleks lunche biznesowe, dania kuchni europejskiej i rosyjskiej, desery i osobiście gotowane pizzy. Tutaj lub wybrać dania na temat dystrybucji sam lub zaprosić kelnera do stolika.

Tak, nie można odpocząć tylko w Jekaterynburgu, dobrą pracę, ale również świetny posiłek! Przyjdź do „Marins Park Hotel” – tutaj dostaniesz maksymalny komfort!