596 Shares 7263 views

Acer Monitor: Wybierz parametry. opinie

Do tej pory, sklepy dla użytkowników jest szeroka gama monitorów „Acer” spółka. Na ogół są one bardzo przystępne, a parametry są całkiem dobre. Należy jednak mieć na uwadze, że niektóre modele mają swoje wady, a kupujący powinien wiedzieć o nich. Średni pobór mocy urządzenia wynosi około 20 watów. Kąt widzenia we wszystkich modelach jest dość mała, a to powoduje dyskomfort. Jasność wyświetlacza wyświetla na około 20 kd na Q1. m.

Czas reakcji zależy od rodzaju reakcji zadanej matrycy. Dzięki wbudowanej kamery nie można znaleźć monitory Acer. Jednak na rynku istnieje kilka modeli z tunerem i głośnikami. Zgodnie z projektem monitory Powyższe marki nie różni się zbytnio, a czasami ich podświetlenie LED Użytkownik silnie drażni. Pokrycie na ekranie, nie jest zazwyczaj mata. To kosztuje średnio modelu o przekątnej ekranu 21 cali na 9 th. Rub.

Jak wybrać model dla domu?

Dla domu najlepiej jest wybrać monitory Acer o przekątnej co najmniej 17 cali. Pokrycie standard powinien być matowe w modelu. przywitało 16 do łatwego oglądania filmów współczynnika proporcji: 9. Minimalna wartość rozdzielczości ekranu musi być równa 1366 x 768 pikseli. Ponadto, należy zwrócić uwagę na wartość jasności urządzenia. Średnio jest to około 200 kd 1 kw. m. Czas reakcji matrycy powinna być na poziomie 5 ms. Z kolei kontrast nie odgrywają dużą rolę.

Poziomego kąta widzenia nie może być mniejszy niż 90 stopni. W poprzednim modelu projektowego jest sprawdzany i testowany podstawowych ustawień. Wszystkie przyciski należy nacisnąć łatwo. Z kolei, światła nie są zalecane do domu Bright. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie wolą niebieski. Jednakże, można wybrać opcje z czerwonym podświetleniem. To kosztuje średni model domu o 10 tysięcy. Rub.

Wybierając model dla biura

W przeciwieństwie do domu, urzędzie pasować skromniejszy model parametrów. Rozmiar wyświetlacza w tym przypadku może być mniejsza niż 17 cali. Ponadto, lepiej wybrać model z prawej wbudowane głośniki. W tym przypadku, nie będzie załadować tabeli niepotrzebnego zestaw słuchawkowy. Minimalna rozdzielczość wyświetlacza musi być 1288 x 1090 pikseli. parametr jasności monitora dla urzędu zachęcani na poziomie 150 cd za 1 tys. m. Kąt widzenia powinno wynosić co najmniej 90 stopni. Ponadto, należy zwrócić uwagę na parametr zużycia energii. Średnio wynosi ona około 23 watów. To będzie kosztować nabywcy dobry monitor do biura na powierzchni 8 tys. rubli.

Recenzje modelu „Acer 196N”

Te monitory Acer mają dobre opinie. Wielu klientów wybrać dokładnie przedstawiony model domu. Rozmiar wyświetlacza w tym przypadku jest dostarczana przez producenta 29 cali. Pokrycie Standard – Mat. Oświetlenie LED jest ustawiona dość jakościowy i oczy nie wiele połowów. Wbudowane głośniki w tym przypadku są dostępne. Format obrazu 21: 9, więc panoramiczne filmy do oglądania na nim całkiem wygodnie. Czas reakcji matrycy wynosi 6 ms. Powinno to być model „Acer 196N” na rynku w obszarze 11 tys. RUB.

Co ciekawe 296S monitorować?

Te monitory LCD Acer są najlepszym rozwiązaniem dla graczy. Po pierwsze, należy zauważyć ogromne możliwości ustawienia urządzenia. Maksymalna jasność monitora można ustawić na 200 cd za 1 tys. m. Kontrast wyświetlacza jest również dobre. producent oświetlenia LED zapewnia dość jasne. Wbudowane głośniki w tym modelu są dostępne. Maksymalnego kąta patrzenia jest 178 stopni. Powinien on zostać złożony do monitorowania rynku dokładnie 10 tysięcy. Rub.

Mam wybrać AL1916W?

Monitor Acer AL1916W od parametrów zarówno dla domu i biura. Maksymalna liczba kolorów, urządzenie może odtwarzać 16 Mill. Kąt widzenia pozioma jest w temperaturze 150 ° C. Wyregulować położenie wyświetlania stron w obecnym modelu można. Stereo w tym przypadku przewidzianym przez producenta na 2 watów. Słuchawki port na tylnym panelu są dostępne. Model kosztów przedstawiono w rynku około 14 tys. RUB.

Jakie są zalety 246N?

Powiedział Acer246NU monitor LCD między innymi może generować wygodne ustawienie. Jasność i kontrast wyświetlacza użytkownik jest w stanie regulować za pomocą dwóch przycisków. Według charakterystyki prezentowany model jest bardzo podobny do poprzedniego monitora. Pokrycie to jest matowe. Wbudowane głośniki w tym przypadku nie jest określony przez producenta. Maksymalna rozdzielczość wyświetlacza znajduje się na poziomie od 1366 x 768 pikseli.

Światła LED, model ma dość jasny. Kontrast wyświetlacza 100000: 1. Kąt widzenia urządzenia wynosi 90 stopni. Standardowy pakiet „Acer 246N” jest tylko model z manualną i kabel zasilający. Jest na rynku reprezentowanego przez monitor na obszarze 12 tys. RUB.

Model Przegląd "Acer 326N"

Wielu kupujących reprezentowane monitory Acer są wysoko cenione za ich szybką reakcję. Tak więc, są one dobrze dostosowane dla graczy. Jednak ten monitor może również być zakupione do domu, aby oglądać filmy w wysokiej jakości. Średnia częstotliwości poziomej skaningowej przy 75 Hz. Urządzenie pobór mocy wynosi 20 watów. Pakiet standardowy zawiera model kabel zasilania, jak również instrukcje dotyczące korzystania z monitora.

Stać w tym przypadku urządzenie może być sterowane nie tylko na stoku, ale także na wzrost. Maksymalna liczba kolorów w stanie rozpoznać system 16 Mill. Kąt widzenia poziomego wzór pod kątem 90 stopni. rozmiar piksela w niniejszym ekranu 0,3 mm. Wbudowana kamera internetowa i głośniki są nieobecne modelu. Jest to instancja sklepu około 12 tysięcy. Rub.

Recenzje monitorze „Acer 222K”

Wielu nabywców wybrać danych monitorów Acer do użytku domowego. Jego cechy nie są odróżniane od innych urządzeń i są na średnim poziomie. Oświetlenie LED w tym przypadku stanowi dość ciekawe, w ogóle, odwołanie projektu do wielu monitorów. Czas reakcji matrycy wynosi około 5 ms. Współczynnik kształtu ekranu – 16: 9.

Wbudowane głośniki i tuner we wspomnianym modelu nie. Jasność wyświetlacza urządzenie jest w 150 cd za 1 tys. m. kontrast w tym przypadku, użytkownik jest w stanie regulować za pomocą panelu bocznego. Maksymalny kąt poziomego urządzenia obserwacyjnego jest co 120 °. Należy monitorować „Acer 222K” w sklepie dokładnie 10.000. Rub.

Nowy model na rynku – 277N

Prezentowany model jest najbardziej odpowiedni dla pracowników biurowych. Dostosuj jasność w tym przypadku jest to możliwe bez trudności. Należy również zauważyć, że monitor nie przedstawiła jasne podświetlenie, i jest wielką zaletą. stawka to dość wysoki kontrast. Jasność opcja – w regionie 200 cd za 1 tys. m.

Maksymalna kąta nachylenia wynosi 90 stopni. Urządzenie pobór mocy wynosi 22 watów. Powłoka w tym przypadku norma matowe. Głośniki wbudowane są zainstalowane w monitorze przy 2 W i rozdzielczość ekranu wynosi 1366 x 768 pikseli. Należy monitorować „Acer 222K” w sklepie dokładnie 15 tys. RUB.

Możliwości monitorowania 19NK

Monitor Acer 19NK powiedział w stanie pochwalić się wysoką rozdzielczością. Wskaźnik jasność waha się około 250 kd 1 tys. m. tuner wbudowany w konfiguracji offline jako kolumny. Dynamiczny kontrast urządzenia mogą być sterowane przez dolnych przycisków na panelu sterowania. Maksymalna system kolorów jest w stanie rozpoznać 15 Mill Pozioma częstotliwość skanowania. Na około 70Hz.

Moc urządzenia paliwa – nie więcej niż 23 watów. Czas reakcji matrycy, z kolei, jest tak samo jak 5 ms! W rezultacie można stwierdzić, że niniejszy model jest odpowiedni dla graczy 286NK dobrze. Jednocześnie dla urzędu lepiej wybrać inną łatwiejszą opcję. Należy wskazać na rynku monitorów w obszarze 12 tys. RUB.

Opinie konsumentów „Acer 240N”

Wielu kupujących są zadowoleni z jakości obrazu monitora. Oglądanie filmów na nim o wysokiej rozdzielczości – przyjemność. Wśród braków należy zauważyć, złożoną zarządzanie. Menu w tym przypadku jest dostępna tylko w języku angielskim. Ponadto, wiele z nich nie są szczęśliwe dość chwytliwe światła LED. Jasność parametrów w tym modelu jest około 220 KD 1 tys. m.

Wyregulować kontrast w tym przypadku może być. Skonfigurować wsparcie w ramach LED-Monitor Acer 240N jest możliwe tylko po bokach. Powiedział, że model ten może być zalecane dla ludzi, którzy lubią oglądać filmy w wysokiej jakości.