692 Shares 2728 views

Moje urodziny. Urodziny domu. Urodziny są niedrogie

Urodziny jest najważniejszą i niezapomnianą datą w roku. Dom jest pełen przyjaciół, przyjaciół i krewnych. Pryskują cię prezentami, podlewają je pochlebnymi przemówieniami, których ledwo słyszę. Trzeba przygotować się na taki ważny dzień, ponieważ każdy chce być zapamiętany. Jakie mogą być opcje?

Moje urodziny są w domu. Jak przygotować pokój na wakacje?

Wydaje się, że łatwiej niż dekorowanie domu na celebracji. Ponieważ jednak nie jest zaskakujące, ludzie często zaczynają biegać z pokoju na drugi dzień przed tak długo oczekiwanym wydarzeniem, nie wiedząc, od czego zacząć, i wątpić w każdy krok. Jak udekorować? Urodziny są bardzo blisko. Co mam zrobić? To myśli, które spieszyły się w głowie. Spróbujmy określić możliwe opcje. Zacznijmy więc.

Piłki – od wielu lat zajmują pierwsze miejsce wśród wszystkich ozdób, dlatego są niezbędnym atrybutem jakiejkolwiek uroczystości. Aby dom wyglądał świątecznie, musisz kupić około 150 z nich i, oczywiście, napełniać helem. Potem po prostu trzeba je uruchomić pod zadaszeniem, a jasne niebo jest dla Ciebie. Ponadto można zamówić plakat ze wszystkimi poprzednimi zdjęciami urodzin i umieścić je na ścianie, podpisując frazę "Dzisiaj wszystko będzie lepiej!". Następnie należy przygotować potrawy i przygotować stolik z wyprzedzeniem. Serwowanie zawsze zajęło specjalne miejsce w budowie posiłku. Tutaj również zwracasz szczególną uwagę na to miejsce: wesoły serwetki, zaprojektuj zabawną postać w środku stołu. Następnie przygotuj naczynia, jak chcesz, nie zapominając o delikatnym zdobieniu majonezami lub wzorami z warzyw i owoców.

Jednak nie każdy może sobie na takie uroczystości. W związku z tym pojawia się pytanie, jak spędzić niedrogie urodziny. Na naczyniach, jak rozumiecie, nie trzeba oszczędzać, ale z dekoracjami można i marzyć. Zacznijmy od plakatu: nie musisz drukować, możesz to sobie wyciąć. Wystarczy tylko, aby uwzględnić swoją wyobraźnię – a twój wygląd będzie prawdziwą sztuką. Jeśli chodzi o te same sfery helu, ich wielokolorowe niebo można zastąpić grupami balonów przyklejonych do narożników i konfetti.

Urodziny w naturze są zabawne urodziny

Często ludzie zadają sobie pytanie: "Jak zorganizować moje urodziny w przyrodzie?" Odpowiedź na to, oczywiście, jest.

Dla nastolatków całkiem proste jest organizowanie przyjęć urodzinowych na świeżym powietrzu. Na niezapomniany i zabawny urlop potrzebujesz rzeczy, takich jak szalupa, komputer z głośnikami, które mają doskonałą dynamikę i oczywiście szereg rówieśników. Ale co zrobić, nastolatek pokrewieństwa.

Sytuacja z małymi dziećmi jest znacznie bardziej skomplikowana. Z powodu niepokoju, muszą się ruszać. Dlatego też potrzebujesz zabawek, najlepiej nadmuchiwanych, zjeżdżalni i wielu dużych piłek. Również nie boli, aby wymyślić zabawne gry i konkursy. Możesz zaprosić klauna, jeździć konia itd. I wreszcie nie należy zapominać o dużym i smacznym tortu, ponieważ bez wydmuchiwania świec urodziny dziecka to zwykłe święto.

Urodziny w klubie

Jak świętować moje urodziny w klubie? To pytanie jest interesujące dla niemal wszystkich nastolatków, którzy osiągnęli wiek 16-18 lat. Aby świętować w klubie jest łatwe. Wystarczy tylko zamówić stolik w czasie, zaprosić wszystkich przyjaciół i ubrać się ładnie.

Jedyne, czego potrzebujesz to dużo pieniędzy, ponieważ będziesz musiał zapłacić za bankiet. Ale pieniądze nie są najważniejsze, ale przyjemność oznacza wiele.

Urodziny w restauracji

Podobnie jak klub, ta opcja nie jest tania. Zaleca się tydzień przed świętem, aby zarezerwować stolik w restauracji, którą lubisz i omówić menu szczegółowo, aby uniknąć nieporozumień i błędów kelnerów. Z wyprzedzeniem trzeba porozumieć się z muzyką w hali, tworząc atmosferę wakacji. Jednak dla małych dzieci restauracja nie będzie działać. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na kawiarnię dla dzieci i jej menu. Dzieciak tak właśnie.

Urodziny dla niej

Aby zorganizować niezapomniane romantyczne urodziny dla dziewczyny, potrzebny jest prezent miłosny, konfetti, róże, romantyczna muzyka, eleganckie potrawy i szampan. Wstępnie uzgodnij z przyjaciółmi lub rodzicami bezpłatny dom. Kup wszystko, czego potrzebujesz, a laptop obciążony powolnie, a jednocześnie ekscytujące melodie. Płatki róż różnią się od wejścia do samego pokoju. Na podłodze włożysz dwie poduszki i postawił mały stolik. W pomieszczeniu, wieszaj okna i, umieszczając świece wokół obwodu pokoju, oświetl je. Włącz muzykę. Na stole umieszczono okulary i naczynia zamówione w restauracji, a obok – butelkę szampana (nie zapomnij o lodzie). Prezentuj prezent gdzieś w pokoju. Po pewnym czasie zaoferuj swoją drugą połowę, aby znaleźć prezent, dziewczyna naprawdę się spodoba. Kontynuacja tego wieczoru zależeć będzie tylko od ciebie. Nie psuj.

Urodziny dla niego

Aby spędzić z ukochaną osobą, urodziny są interesujące, wiele wyobraźni nie będzie wymagane. Musisz po prostu znać wszystkie jego hobby. Jeśli jest to piłka nożna, daj mu dwa bilety na grę, niech idzie z przyjacielem lub z tobą. Jeśli lubi samochody, poproś go i jego przyjaciół, aby pojechali na motocykl. Przyjemność, oczywiście, nie jest tania, ale będzie to zapamiętane przez długi czas. Aby facet sportowy wypożyczył rower lub rolki, a w przypadku, gdy jest jezioro w pobliżu, zaprosić go na wycieczkę łodzią lub katamaranem, uwzględniając mini piknik z prezentem. Ogólnie mówiąc, polegając na hobby młodego człowieka, możesz zorganizować dla niego doskonałe urodziny.

Miejsca na celebracji

Najczęstsze to:

– impreza nad jeziorem;

– impreza na morzu na parowcu;

– impreza na plaży;

– impreza w lesie na polanie;

– impreza w domu;

– impreza w klubie;

– impreza w restauracji / kawiarni;

– impreza w hotelu;

– impreza w chacie poza miastem (sąd, basen)

– impreza na basenie w strojach kąpielowych.

Na wszystkich wyżej wymienionych miejscach możesz wybrać dokładnie taki, który Ci najbardziej odpowiada lub dodać coś nowego do tej listy.

Jakie prezenty powinny być podane w tak ważny dzień?

W moje urodziny, chciałbym coś specjalnego .. I ty?

Zacznijmy od tego, że jest bezwzględnie zabronione. Brak ramek do zdjęć, pamiątek, drobiazgów i wszelkiego rodzaju zbędnych drobiazgów, których nie powinieneś dawać, w przeciwnym razie będziesz wydawał się drobnym człowiekiem. W przyszłości będziesz musiał spróbować wymyć ten status, oczywiście, jeśli chcesz go pozbyć. Jeśli nie wiesz, co dać, lepiej od niego dowiedzieć się, jaki prezent chce otrzymać najbardziej, czy po prostu daj mu pieniądze.

Lista prezentów rozproszonych:

 1. Pieniądze.
 2. Coś w szafie.
 3. Kosmetyki (dla dziewcząt) lub kosmetyki (dla faceta).
 4. Dla małych dzieci cennym prezentem będą gry planszowe lub duże miękkie zabawki.
 5. Dla nastolatka (jeśli finansowanie pozwala), idealnym prezentem będzie telefon komórkowy, tablet, książka elektroniczna lub laptop.
 6. Dziewczyna w wieku 14 lat i powyżej może otrzymać złoto lub srebro: bransoletę, pierścionek, łańcuszek lub zawieszkę.
 7. Możesz podarować swoją ukochaną bieliznę (najważniejszą rzeczą jest wybranie odpowiedniego rozmiaru).
 8. Ulubiony facet może dać stylowe srebrne bransoletki lub niektóre gadżety do komputera lub innego sprzętu.
 9. Chłopiec Teen daje dysk z ciekawymi grami wideo. Cóż, dziewczyna będzie zachwycona kosmetykami dla dzieci, laleczkami lub z gry wideo.
 10. Mama może dać obiekt do kuchni: obrus, serwetki, zestaw garnków, patelnię i wiele więcej.
 11. Ojciec może podać zestaw narzędzi, wiertarkę lub dziurkacz, ogólnie rzecz biorąc, coś, co może być, mówiąc, naprawić dom.
 12. Moja umiłowana babcia może dać piękne szlafrok, suszarkę do włosów, wazę lub pulę.
 13. Dziadek podaruje Ci swoje zdjęcia w pięknym albumie fotograficznym.

Jeśli żadna z powyższych opcji nie pasuje do Ciebie, możesz zwrócić się do wyobraźni i wyobraźni, aby uzyskać pomoc. I nie zapominajmy, że jeśli finanse nie pozwalają, możesz kupić coś skromnego lub zrobić to samo. Najważniejszą sprawą jest uwaga, a wszystko inne przyjdzie z czasem.

Wybierz odpowiednie miejsca na urodziny, kupuj niezbędne prezenty i, oczywiście, baw się dobrze w towarzystwie krewnych i przyjaciół. Zrób cokolwiek chcesz, bo twoje urodziny to twój dzień. Baw się dobrze i nie zniechęcaj się w jakikolwiek sposób.