792 Shares 8188 views

paznokci shell design: cechy i zdjęcia

Letnie wzory i motywy do malowania paznokci podać autora nieograniczoną swobodę działania, otwierając przestrzeń dla wyobraźni. Zróżnicowanych jasnych kolorach i odcieniach przypominać świąt, morza, plaży, które są tak miłe w lecie i ogrzać duszę w zimnych porach roku.

Nail Design „Shell” – to doskonały sposób, aby poczuć atmosferę letniego wypoczynku, a także podkreślić styl. Jest on idealnie dopasowany do jasnej i wyrazistej łuku w zakresie złoto-niebieski uzupełni niezbędny nacisk monotonne delikatnej sukienki podkreślają motyw czerwony, biały i niebieski z wizerunkiem nastrój morskiego.

Ozdobić paznokcie efektowny manicure, można przejść do salonu do dobrego pana. Ale jeśli masz co najmniej podstawowych umiejętności artystycznych, wyobraźni i dobrego smaku, spróbuj manicure z muszli na własną rękę. A nasze proste wskazówki, aby stać się dobrym narzędziem.

Kolory i odcienie

Przed rozpoczęciem pracy, należy rozważyć projekt. Istnieją dwa sposoby: trzymać się naturalnych kolorach lub celowo jasnych kolorach bez roszczeń na naturalności. Jeśli wybierzesz pierwsza metoda będzie użyteczne Pokrycia kilku kolorach: beżowy, blado niebieski, biały, złoty. Nie staraj się używać ciemnoniebieskie – woda morska nie jest tego samego koloru. A w połączeniu z kanarkiem-żółty paznokci projektu „Shell” sprawi, że manicure bardziej jak kreskówki o sługusów, a nie delikatne plaży.

Druga metoda nie ogranicza lot fantazji. Udekoruj swoje paznokcie jasny różowy, zielony, fioletowy muszle, rozgwiazdy dodać musujące lub złośliwy ryby. Co może być lepsze dla beach party?

faktury

Istnieje kilka sposobów, aby jeszcze bardziej imponujący wygląd paznokci „Shell”. Ulga a połączenie różnych tekstur stworzy godnego tło dla ozdoby i przyniesie dodatkowy nacisk.

Utwórz teksturę przypomina piasek, można korzystać z różnych technik. Na przykład, stosowanie manicure tarło najmniejszą część. Odpowiednie beżowej, brzoskwinia, jasnożółta.

Aby stworzyć efekt wody mieści się również szereg sposobów, na przykład odbicie manicure, gradient trzeszczenie. Nie zapomnij spektakularne połączenie błyszczących i matowych powierzchniach – pomaga nadać głębię i głośność. Zapraszamy do korzystania z spektakularne dodatki, na przykład w postaci pereł polubusiny.

materiały potrzebne

Specjalne naklejki, kalkomanie, tłoczenie, „Fimo” pręt do paznokci – to wszystko może znacznie ułatwić zadanie. Na przykład projektowania paznokci „Shell”, która jest podejmowana przez zdjęciu poniżej, jest wykonywany przez matryc. Przyczyniają się one do osiągnięcia doskonałych rezultatów ze względu na dokładne zmarszczek.

Jeśli Twoje plany obejmują malowanie wyłącznie do pracy potrzebują tylko cienki pędzel i kropek. W niektórych przypadkach może to być przydatne cienka igła. Jest bardzo wygodny w użyciu podczas pracy z gąbki lub mały kawałek bawełny nasączonej zmywacz do paznokci. Podczas malowania na nim można przetrzeć szczotką i innych narzędzi, które nie są wyschły pozostałości farby. Będzie to istotne w przypadku pracy z żelem – wtedy paznokcie okaże aromatyczne.

Prace procedura

Kilka prostych wskazówek pomoże jeśli używasz konwencjonalnych lakierów lub praktykę projektowania żel do paznokci. „Shell” – rysunek, który odbywa się na jednej technologii. Tylko malowanie technologia nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać:

 • Pierwszym krokiem jest wykonanie standardowego manicure higienicznych rękę szukać schludne.
 • obróbka powierzchni płytki paznokciowej buff polerowanie miękkich ruchów.
 • Nałożyć lakier bezbarwny do paznokci chronić od pigmentacji.
 • nakładka wybrane tło lakier. Na przykład, światło niebieskie lub beżowej. Jeśli to konieczne, powtórzyć procedurę dwa lub trzy razy.
 • Z punktów (lub wykałaczki) przystąpić do rysunku powłoki sylwetkę. Wszystkie ruchy powinny być wykonywane przez tłoczenie.
 • Po wyschnięciu farby, powoduje przezroczystą warstwę – skonsolidować je i wyrównać wzór powierzchni.
 • Jeśli pracujesz z żelu, każdy gwóźdź wysychaniem pod specjalną lampą.

praktyczne porady

Piękna sceneria plaża i morska bryza inspirować tworzenie uroczych miniaturowe arcydzieła. Do „Shell” nail design okazało się dokładne, stosować się do zaleceń specjalistów:

 • Wybór tła, należy pamiętać, że pociski wyglądać świetnie w różnych odcieniach niebieskiego, niebieski, turkusowy. To połączenie tworzy iluzję podwodnego królestwa.
 • Nie skąpić na dobre narzędzie, nie zapomnij, aby dbać o niego. Cienki pędzel i dobry KROPKI znacznie ułatwiają pracę – muszle farby z tych narzędzi nie jest to trudne.
 • Jeśli „Shell” gwoździe Cię pomyślany projekt różni się od uzyskanego efektu nie jest zbyt leniwy, aby przerobić pracy. Popraw błędy natychmiast, a osiągnięte wyniki nie są w pełni zadowoleni.
 • Dowiedz się, jak ćwiczyć, ćwiczyć w projekcie. Jeśli styl morski manicure naprawdę podoba i chcesz poprawić umiejętności w tej dziedzinie, dostać album lub folder, do którego można zapisać swoje ulubione zdjęcia. Pamiętaj, że prace innych artystów należy stosować tylko inspirować, ale nie do naśladowania.
 • Jeśli uważasz, że pociski spojrzeć na nagietka samotny, rozcieńczyć z gwiazdami morskie, ośmiornice, perełek.
 • Jednocześnie pamiętam poczucie proporcji. Być może trzeba tylko kilka elementów dekoracyjnych dla całego manicure. Pokonać ideę „specjalnego gwoździa”, ozdobione muszli tylko palec serdeczny. Bardzo efektywnie wygląda rysowane na dwa lub trzy sąsiednie palce dużej szczegółowym powłoki. Gwoździe konstrukcja lakier żel mogą być uzupełniane z parą zużytych elementów odwzorowujących metali szlachetnych. Ale jeśli nie przypadkowy i świąteczny manicure, który został zaprojektowany i powinny być skuteczne i wyrazisty, jest całkiem możliwe, aby przeznaczyć „specjalnych gwoździ”, a reszta do dekoracji w tym samym stylu, ale bardziej skromne.

dekoracyjny

Dopasowane pierścienie i bransolety akcentować nail design „Shell”. Upewnij się, aby pokonać ten pomysł, dekorowanie palce biżuterię z życia morskiego, łodzie, kotwice lub jednostek morskich. Ten obraz jest idealny nie tylko na święta, ale także na przytulne zimowe wieczory, kiedy tak chcą słońca i ciepła.