496 Shares 5543 views

Ongoingi: co to jest i jak je rozumieć?

Najczęściej termin znajduje się w środowisku fanów anime i początkujących i tylko obcy mimowolnie jest logiczne pytanie: „Ongoingi – co to jest” Skąd wiesz, co dokładnie anime można zastosować ten termin i tylko wtedy, gdy anime mogą być zaangażowane w tym przypadku? W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste.

Ongoingi: co to jest?

Przede wszystkim warto wspomnieć, że trwający słowo tłumaczone na angielski ma dwa znaczenia: jest to coś się dzieje w tej chwili, a nawet ciągłe, wieczne. W większości przypadków jest ona wykorzystywana do wskazania czas wietrzenia szeregowego anime, a jeśli seria nadal regularnie chodzić na premierę, to trwa. I niezależnie od wielkości i liczby serii.

Niemniej, średnia liczba epizodów dla jednej historii, 24 serii, szybko dobiega końca, a anime natychmiast przestaje być ongoingom. Inną rzeczą, jeśli chodzi o wielkiej epopei, która przechodzi przez wiele lat, dosłownie nitowanie uwagę fanów. Na przykład, co oznacza ciągłe „wybielanie” dla tych, którzy zaczęli oglądać premierę pierwszego odcinka, który odbył się w 2005 roku? Ostatnia seria została opublikowana w roku 2015. Przez dziesięć lat życia! W tym czasie nastolatek ma czas, aby dorosnąć, a następnie dostać własną rodzinę.

Zaawansowana koncepcja

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że termin przypisany do czegoś, co jest w procesie produkcji z regularnym pierwszego biegu lub sprzedaży, będzie to również ważne dla filmów seriali fabularnych, rozciągnąć na kilka sezonów. Być może również komiksy manga lub należą do tej kategorii dokładnie jak długo trwa nadal, aby zwiększyć liczbę głowic.

Jeśli spróbujesz wyliczyć ongoingi co to jest i na jakiej podstawie należy je tworzyć? Od dawna termin używany w odniesieniu do dramatu, to seryjne folie japoński i koreański. manga czas i komiksy uważane są również, strzał film fabularny na Zachodzie, nadal zadowolić fanów nowej serii, ma zastosowanie również do ongoingam. Na przykład, „The Walking Dead” – w tej chwili jest siódmy sezon, a załoga zapowiada się zadowolić ósmą. Komiks, w którym seria zostanie usunięta, również nie został jeszcze zakończony.

Czy ongoingi zakończeniu?

Nieco paradoksalnie, ale jest wśród animeshnikov niektórych seriach nawet po rezerwy tego tytułu. „Naruto”, „Bleach”, „Odrodzenie” i wielu innych anime z dziesiątek, a nawet setek epizodów, mimo końcu kontynuować swoją popularność jako ongoingi. Co to jest i jak jest wyraźna rozbieżność wyjaśnia pojęć? Być może wśród kilku trwają animeshnikov słowa rozszerzył swoje znaczenie, przynajmniej dla istotnych i wystarczających produktów sypkich.