522 Shares 2764 views

dania Lamb: recepty różnych narodów

Lamb – bardzo soczyste mięso. Niestety, w naszym kraju, potraw jagnięce, Receptury które są bardzo popularne na Wschodzie, nie należy stosować szczególne uznanie. Wiele odnoszą się do sztywności mięsa, jego „mydlany” smak w postaci ostygnie. To prawda, ale tylko wtedy, gdy mięso jest gotowane prawidłowo, czy zajęło starego barana.

Lamb – delikatne, smaczne, aromatyczne, to prawdziwy prezent dla smakoszy. Aby przygotować dania jagnięcina, przepisy kulinarne, zwłaszcza niektórych wymaganych do ścisłego przestrzegania.

Na przykład, nie wszystkie domowe gotowanie uzbecki pilaw uzyskuje się od pierwszej chwili. Ale w pewnej zręczności i szkolenia, można gotować prawdziwe arcydzieło. Jednak pogląd ten odnosi się do wszystkich dań receptur jagnięce , które zostaną rozwiązane, aby dowiedzieć się gospodyni.

Gotowanie pilaw najwyższym pożarze w grubościennej kociołka. Wielu obywateli, zwłaszcza w południowej części kraju, zastąpił uzbecki pilaw tradycyjnego grilla podczas wycieczki.

Z tego pilaw trzeba wziąć:

  • 2 kg jagnięciny, bez kości
  • 2 kg ryżu. Najlepiej jest wziąć długoziarnistego, która nie rozpada się podczas długotrwałego cierpienia
  • Ta sama ilość świeżej marchwi
  • 10 dużych głów cebuli
  • Ta sama ilość czosnku
  • 4 ostry, można już suszone, pieprz
  • Hammer kminek – do smaku, ale nie mniej niż kilka dużych łyżek
  • Berberysu i kolendra w równych proporcjach, nieco mniejszy niż kminku
  • sól
  • Olej (najlepiej ze wszystkich – bawełna)

Pilaw gotowania rozpoczyna się od przygotowania składników.

Po pierwsze, wielokrotnie aż do pełnej przezroczystości przemyto wodą fig. To powinno być długo i starannie, w przeciwnym razie smak będzie „pojęciami”.

Po tym, pokroić warzywa. Marchew – nie bardzo cienkie paski, cebula – pół pierścienie.

Z czosnkiem pędów skrajnej górnej, szorstką skórką, ale z głową pozostało nienaruszone.

Duży kocioł podpalony, mocno rozgrzanym oleju w nim. To rzucić dużą surową cebulę, doprowadzić go do całkowitej czerni: to daje przyszłość wodzie pięknego koloru, pyszny smak. Aby przygotować dania z jagnięciny, receptury z których pochodziły głównie z krajów Wschodu, ta technika jest często używany.

Kiedy bańka jest usunięta z czarnego oleju, w swoim położeniu spoczynkowym rozłożone cebule półkola. To zajmie około 15 minut, aby stać się ciemnożółty i do niego można było dodać jagnięcina, pokroić w dużą kostkę. Konieczne do smażenia do złotego grubości skorupy, a następnie umieszczana w kociołku posiekanej (niezbyt dokładnie) marchwi. Mieszać zawartość można udowodnić dopiero po 5 minut, a następnie podać do gaszenia mięsa z warzyw przez 15 minut, ciągle mieszając.

Nadszedł czas, aby zalać wrzącą wodą. Powinno być chłodne obejmują zawartość około 1 cm. W tym samym czasie dodano do reaktora dobrze sproszkowanego berberysu, kminek, pieprz, kolendra. Zmniejszyć ogień dusić przez około godzinę. Po tym czasie, kocioł końcu równomiernie ponownie przemyto ryż, wlać do 3 cm wrzącej wody. Jak tylko absorbuje wodę w ryżu wciśnięty czosnku zwiększyć pożaru po bez mieszania przez godzinę. Sprawdź gotowość potraw może być tak: hit skimmer na powierzchni ryżu. Jeśli dźwięk jest matowa, w pilaw trzeba dokonać za pomocą nakłuć szaszłyki, zmniejszyć ogień, zostawić risotto przez następne pół godziny.

Przygotować pyszne pilaw może być na konwencjonalnym piecu lub w piecu: trzeba tylko wziąć mniej żywności, a procedury zostawić samo.

Najpopularniejsze pierwsze dania jagniąt, receptury, które są popularne w naszym kraju (na przykład shulyum), również przygotowany z dużą ilością przypraw i ziół. Pomimo faktu, że shulyum – jest to zwykle silny bulion, można dodać te same przyprawy, które zostały użyte do pilaw.

Główne dania z jagnięciny zaleca się jeść na gorąco: ostyvshaya tłuszcz barani, lepki, tracąc połowę swojego gustu.

Jak zbierać koper na zimę
807 shares 7630 views
Tradycyjna zupa przepis kharcho
478 shares 3921 views
Jak gotować smaczne królika
506 shares 7365 views