420 Shares 5616 views

Singer Osipova Anastasiya: Biografia, kariera i życie osobiste

Osipova Anastasiya – szczupła blondynka z pulchnych wargach i ładnej twarzy. Zasłynęła dzięki udziałowi w grupach takich jak „Strzałki” i „błyskotliwy”. Dzisiaj mówimy o tym, jak, kiedy i gdzie urodził się Nastia badane. Szczegóły jej życiu osobistym, również zostaną ogłoszone w artykule.

Anastasia Osipova: biografia

Urodził się 5 stycznia 1985 roku w mieście kazachskiej Karagandy. Nasty mama i tata nie są istotne dla sceny. Są to przedstawiciele zawodów inżynierskich.

Nasza bohaterka od najmłodszych lat zaczął wykazywać kreatywność. Nastya mogli spędzić wiele godzin słuchania muzyki na starym gramofonie. I dziecko zabawny taniec.

Na 5 lat moi rodzice dali Nastya w studiu wokalnym. Nauczyciele przewidział świetlaną przyszłość dla niej. Zauważyli oni, że Osipova Jr. doskonały słuch i dobre poczucie rytmu.

studentship

Po otrzymaniu maturę, Osipova Anastasia udał się do Moskwy. Przyjaciele rodziny mieszkającej w stolicy Rosji, pomagając jej w pierwszej kolejności. Dziewczęta z Kazachstanu udało się wprowadzić jedną z najlepszych szkół prawniczych w Moskwie. Trenowała na trasie z naciskiem na hiszpańskim i angielskim.

Podczas wakacji studenckich, nasza bohaterka podróżuje za granicę. Przede wszystkim lubi w USA. Osipov nazywa ten kraj się drugim domem. Współpracowała z amerykańskimi producentami dźwiękowych z firmą Universal Music. Dzięki specjalistów, Nastia była w stanie doprowadzić swoje wokale do perfekcji.

scena

W 2003 roku pojawiła się blondynka w grupie „strzałki”. Brała udział w kręceniu klipu „najlepszym przyjacielem”. Tour dziewczynki został namalowany w nadchodzących latach. „Strzałki” wykonywane w klubach, miejskie i imprez towarzyskich. Opłaty były niskie. I to pomimo dużego obciążenia. Wiele solista chciał opuścić zespół. Jednak zobowiązania umowne zatrzymał ich od tego. Nastya poszedł z „Shooter” dopiero na początku 2007 roku. Kilka miesięcy później otrzymał dyplom ukończenia studiów. Ćwicz to odbyło się w Basmanny Trybunału. Chciała zbudować błyskotliwą karierę jako prawnik. Ale w pewnym momencie, piękno sobie sprawę, że głównym powołaniem jej życia jest muzyka.

Anastasia Osipova: grupa "brilliant"

Nasza bohaterka marzyła o karierze solowej. Chciała dołączyć do zespołu popularnego kobiet. „Strzałki” – złych doświadczeń. Jednak po odejściu grupy Osipova mogłaby odnieść sukces. Od „brilliant” Anna Siemienowicz potem w lewo. Jego miejsce zajął blond piękności Nastya.

W 2008 roku wydali swój pierwszy teledysk z Osipova. Został nakręcony do utworu „kolegów”. Widzowie mogli docenić jego powierzchowność i wokal. Po 5 miesiącach na „Brilliant” fanów jeszcze jedną niespodziankę – „Wiesz, moja droga” klip do piosenki

życie osobiste

W blond piękności nigdy nie było problemów związanych z brakiem męskiej uwagi. Od młodego wieku chłopcy zajęli Nastya. Ale ona nie była w pośpiechu, aby zbudować poważny związek. Początkowo dziewczyna była study – najpierw w szkole, potem w liceum.

Pierwsze poważne powieść w naszej bohaterki dostał się w 2008 roku. Jej wybór był słynny tenisista Marat Safin. Facet i dziewczyna nie wstydzi się pokazać swoich uczuć publicznie. Podróżowali razem, udał się do wydarzeń społecznych i zawodów sportowych. Jednak w 2009 roku para ogłosiła separację.

Przez pewien czas odsunęła życia prywatnego w tle. Wszystko zmieniło się po spotkaniu z serbskiego piłkarza. Nikola Petkovic grał dla klubu piłkarskiego, „Tom” i mieszkał w Rosji. Gdy sportowcy przybył do Moskwy na imprezę. Po meczu Nikola z przyjaciółmi udał się do klubu nocnego. Tam poznał uroczą blondynką. Osipova Anastasiya i Nikola Petkovic lubił siebie. Wkrótce futbol powrócił do swojej rodzinnej Serbii. Nastya one nadal komunikować się za pośrednictwem sieci społecznościowych. Na dalszy rozwój ich związek nie jest jeszcze znana. Ale piosenkarz nie jest jeszcze żonaty. Dzieci ona nie ma.

Co on teraz zaangażowany Nastya Osipova

Wokół ludzi publicznych jest zawsze dużo plotek. I nie był wyjątkiem i nasza bohaterka. W sieci pojawia się okresowo informacje o swoim odejściu z zespołu „genialny”. Jednak blondynka nadal działać w ramach tego zespołu.

Muzyka – to nie jedyna pasja Nasty. Kilka razy w tygodniu odwiedza klub odnowy biologicznej. Ona również bierze udział w sesji zdjęciowej dla magazynu mody. W 2012 r Osipova Anastasiya Aleksandrowna starał się jako aktorka. Przybył w Moskwie brytyjski reżyser Ken Langdon potwierdził jej niewielką rolę w spektaklu muzycznym „Romeo i Julia”.

Niewiele osób wie, że Osipova Anastasia kocha wyścigi samochodów sportowych i oferuje jazdę konną. Ale wielu ludzi postrzega go jako kruchej i bezbronnej blondynka.