810 Shares 7853 views

Shure SE215: recenzje ocena słuchawkowe

Amerykański producent Shure ma dość szeroką reprezentację na rynku sprzętu, taki czy inny sposób związane z dźwiękiem. Specjaliści znają tej marki systemów bezprzewodowych monitoringu i procesory sygnałów cyfrowych i zwykłych użytkowników – mikrofony, miksery i, oczywiście, głośniki i systemy akustyczne. Linia słuchawek zawiera wiele ciekawych modeli, wśród których monitor i urządzeń wtykowych. Modyfikacja Shure SE215, których przegląd jest przedstawiony poniżej, zajmuje środkową pozycję w segmencie, ale ma swój własny styl i oryginalne ogólną wydajność.

Zawartość opakowania

Zgodnie z oczekiwaniami od modelu klasy średniej ma przyzwoity zestaw pokrewnych akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. W odniesieniu do podstawowych składników, komplet zawiera trzy dysze o różnych wielkościach silikonu i dokumentacji. Jako akcesorium programiści powinni rozważyć ergonomiczne narzędzie do czyszczenia i przewodniki dźwiękowe pokrycie. W porównaniu z konkurencją, pakiet rejestracyjny Shure SE215 cicho i nie powodują gwałtownych emocji. Ale zawartość podoba praktyczność. Każdy element zestawu jest przydatna w procesie eksploatacji. Że jest tylko okładka, wyposażony w klips do paska. Nawiasem mówiąc, jest to możliwe, aby umieścić nie tylko słuchawki, ale także kompaktowego odtwarzacza z akcesoriami.

parametry techniczne

Parametry operacyjne modelu nie można nazwać imponująca, ale ich poziom słuchawek Shure wyglądają bardzo reprezentacyjny. Można oczywiście znaleźć podobny zestaw wskaźników, oraz mniej solidne i niedrogie oprócz przedstawicieli klasy, ale na ogół pozytywne aspekty modelu amerykańskiego będą miały wyraźną przewagę. Tak więc, właściwości techniczne urządzenia jest następujący:

 • Typ słuchawek – dynamiczny, podłączany.
 • Sposób podłączenia – za pomocą kabla.
 • Niższy poziom obsługiwane częstotliwości – 22 Hz.
 • Górna granica częstotliwości obsługiwanych – od 17 do 500 Hz.
 • Poziom czułości – 107 dB.
 • Opór urządzenia – 20 omów.
 • Izolacja od szumu otoczenia – 37 dB.
 • Kształt złącza do połączenia – L-kształtny.
 • Drut Typ – Odłączany symetryczne.
 • Długość przewodu – 160 cm.
 • Typ złącza – standardowe mini jack.

Jeśli chodzi o realizację modelu połączenie nie różni się od klasycznej konfiguracji, która nadaje jej estetyczny. Z drugiej strony, deweloperzy Shure SE215 nie korzystać z nowych technologii, które są coraz częściej wykorzystywane w modelach konkurencji „Gags” średniej. Odnosi się do systemu montażowego, a do wykonywania złączy.

wygląd

Aby rozpocząć, należy zauważyć, że model jest dostępny w dwóch wersjach – czarnych i przezroczystych. Pierwsza opcja jest nazywana Shure SE215 CL i wygląda dość niezwykłe. Druga wersja wygląda bardziej zwykle – urządzenie z oznaczeniem SE215 K. W obu przypadkach projekt jest zrealizowane przez połączenie dwóch materiałów – tworzyw sztucznych i metalu. Twórcy pracowali również nad rozmieszczeniem części, w rezultacie zapewniając trwałe, nie skrzypi i trwała obudowa.

Szczególne cechy modelu powinna obejmować przewód zastępczego. Jest to jeden z najnowszych innowacji technologicznych, które są aktywnie wykorzystywane przez producentów słuchawek. Ale w tym przypadku konieczne jest, aby pamiętać jeszcze jeden niuans. Fakt, że wersja Shure SE215 K i Cl złego zakręcie sam kabel, co prowadzi do powstawania wielu węzłach. Zalety tego drutu jest to konieczne do wykonania małego ciężaru i obecność urządzenia.

pozytywne opinie

Faktycznie, większość wspierające komentarze skierowane bezpośrednio do funkcji słuchawek – zdolność do reprodukcji dźwięku. Członkowie zauważyć głęboki dźwięk głosu, który jest organicznie połączone z resztą widma częstotliwości. Bas charakteryzuje zarówno nasycone jak i objętości. Druga grupa pozytywnych opinii dotyczących ergonomii i trwałości. Oczywiście, istnieją pewne niuanse w wykonywaniu konstrukcji i funkcjonalności słuchawek Shure SE215, ale ogólnie komfort operacyjny jest bardziej przyjemne doświadczenie. Oddzielnie, właściciele chwalą urządzenie i futerał. Z jednej strony, to daje pewne problemy w użyciu, ale dla pragmatycznych i oszczędnych melomanów ta aplikacja raczej jest plus.

negatywne opinie

Ponadto, istnieją krytyczne opinie na temat jakości dźwięku, ale w tym przypadku chodzi o średnicy. Na przykład użytkownicy umieszczają swoją nienaturalności. Uważa się, że widmo częstotliwości amplituda wyraźnie podniesiony w celu korzystania ze słuchawek jako profesjonalista. Są negatywne komentarze na temat działania urządzenia z górnym rejestrze. W szczególności należy zauważyć, że są one zbyt wygładzone, dzięki czemu bez ostrości i dynamiki. Jednocześnie, słuchawki Shure są różne szczegół i wyraźna badanie górnego zakresu. Ponadto, istnieją roszczenia do słuchawek pasuje. Ale tu sytuacja jest niejednoznaczna. Wszystko, co odnosi się do spektaklu „gagów” Pod względem izolacji akustycznej, jest zatwierdzony przez użytkownika. Jednak bardzo łatwość obsługi wielu modeli oceniana jest jako niezadowalający.

wniosek

Propozycja ta przez znanego amerykańskiego producenta godnego uwagi z kilku powodów. Po pierwsze, stosowane niezwykłą kombinację klasycznego okablowania i osobliwego kształtu kadłuba. Po drugie, różni się od większości podobnych modeli klasy i charakteru brzmienia. Ma swoje wady i zalety, ale nie można zaprzeczyć, że sposób Shure SE215 dźwięk jest oryginalny i samo w sobie może być czynnikiem w przyciąganiu. Jeśli chodzi o wady, to oni zbyt mało. Wystarczy zauważyć, delikatnie mówiąc, niedoskonały reprodukcja połowie zakresu ergonomii, ubogich „gagów”, jak i grubego drutu. Jednak te wady pozwoli zamknąć oczy wielu potencjalnych użytkowników metce słuchawek. Razem za 3,5-4 tys. RUB. można kupić markowy model z wybitnego producenta Shure. Dla porównania, modele o podobnych cechach od marki Sony-tier szacuje się na kilka tysięcy droższe, więc oferta z amerykańskiej firmy wygląda bardzo adekwatnie na rynku.