886 Shares 6369 views

Czczo dni. Na czczo diety gryki i kefir.

Wielu z nas trudno biorąc pod uwagę długoterminowy dieta, ograniczenie spożywania słodkich, słonych i produktów skrobiowych. Często zdarza się, że dieta nie przyniosą pożądanego rezultatu. Co zrobić w tym przypadku? Dietetycy jednogłośnie twierdzą, że nie ma nic lepszego niż zdrowej diety. Ale jak się przyzwyczaić do zbilansowanej diety? Jak przestać jeść niczego lub upadku? Pierwszym krokiem na drodze do zdrowego odżywiania będą na czczo dni.

Czczo dzień diety jest konieczne, aby zorganizować się co najmniej raz na 1-2 tygodnie. W tym przypadku, ważne regularności i częstotliwości. Mini dieta nie tylko oczyścić nasze ciało, ale również przyczynić się do utraty wagi. Jest w dniu wypisu z organizmu szkodliwe toksyny mogą czerpać i pozbyć ciężkości w brzuchu. Również dzięki regularnym dni zrzutu będzie doświadczenie łatwość i dobre duchy, uzyskać pozytywne emocje. Kiedy oczyszczanie organizmu w poście dni można stracić 1-2 kg, ale nie sądzę, że można pozbyć się tłuszczu. Te kg – zbiornik wodny.

Według statystyk, dni rozładunku pomocne prawie wszystko, ale jeśli masz wątpliwości co do przydatności procedury, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem, który doradzi indywidualną dietę. Dla wszystkich innych, istnieją wspólne i skuteczne sposoby radzenia sobie z nadmiarem wagi w ciągu jednego dnia.

Przepisy na czczo dni

Przygotowanie ciała na dzień bez dużo jedzenia, należy pamiętać, że konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie zalecenia ekspertów, jeśli nie chcą zranić.

  1. Zorganizować czczo dnia na dzień na wakacjach czy w domu. Wszystkie ładunki (psychiczne i fizyczne) są przeciwwskazane. Ten dzień można spędzić oglądając telewizję lub na plaży. Weź się w celu uniknięcia jakichkolwiek myśli o jedzeniu.
  2. W dzień na czczo przydatna do kąpieli, sauny, basenu. Jeśli to możliwe, należy pamiętać, aby tam pojechać.
  3. Przede wszystkim należy być woda. W tym dniu, trzeba pić do 3 litrów wody. Szybkość średnia – 2 litrów czystej wody. W dniu oczyszczającej wody potrzeba więcej.
  4. Nie jest konieczne, aby pić leki moczopędne i przeczyszczające. To jest niebezpieczne dla zdrowia.

Istnieje kilka typów wyładowań:

dzień białka. Te dni powinny jeść tylko pokarmy zawierające białka, a mianowicie, jogurty, ryby, mięso, ser. dieta włókno może trwać dłużej niż jeden dzień, gdy organizm postrzega go normalnie. O tylko kefir diety poniżej.

Fat dni. Mleko, śmietana i inne produkty mleczne zawierające niewielką ilość tłuszczu pasuje.

Węglowodanowe dni. Nie myśl, że węglowodany – to tylko słodycze i cukier. Raz w tygodniu, trzeba węglowodanów, takich jak ryż, jabłka, ogórki, gryki. To właśnie te produkty są uważane za najbardziej przydatne i zdrowe.

dzień rozładowania kefir

W tym dniu, będzie potrzebował co najmniej jednego litra niskotłuszczowego jogurtu. W ciągu zaledwie jednego dnia jesteś wyłącznie odpowiedzialny za rozładunek Pij co najmniej 6 szklanek. Proste jogurt mogą być łączone lub zastąpić jogurtem owocowym lub bakteriami jogurt. Pozwoliło to na korzystanie z jogurtu naturalnego bez dodatków. W tym dniu, można pić wodę, ale nie może być w żadnym wypadku. Kefir diety nie zaszkodzi organizmowi, jeśli powtarzać go co dwa tygodnie.

Czczo dni w gryki

Gryka dni wydzielina jest uważana za najbardziej skuteczne i użyteczne wśród wielu diet. Gryka należy jeść co najmniej raz w tygodniu. Maksymalny okres gryki diety – 3 dni. Gryka – produkt z węglowodanów. Zawiera wiele składników odżywczych, które przyczyniają się do poprawy zdrowia. Każdy wie, że gryka – źródło żelaza i minerałów, jest w nim te elementy musimy bardziej niż inne produkty. Na szczycie gryki inny niskokaloryczne, które nie mogą jednak radować. dzień rozładowania gryka nie tylko pomoże zrzucić kilka kilogramów, ale także poprawić swoje ciało.

W dniu konsumpcji gryki nie dopuszcza innych posiłków. Można pić kefir i wodę mineralną. Korzystanie z gryki może w innej formie. Można gotować owsiankę na wodzie bez dodatku soli i cukru. Również zboża mogą być gotowane na parze. Najważniejsze, że w skład posiłków był tylko gryki.