593 Shares 7108 views

Jak w „Maynkraft” zrobić lampę – instrukcja

Oświetlenie w „Maynkraft” – to jedno z głównych wyzwań stojących przed graczem. Dlaczego? Tak, ponieważ światło nie tarło moby. Im większy obszar, który zapala się, tym mniejsza szansa, że obok ciebie będzie potworem. Oczywiście, można stosować zwykłe pochodnie, ale promień pokrycia jest znacznie niższy niż w przypadku lampy. Tak, jak w „Maynkraft” zrobić lampę?

materiały

W rzeczywistości, musimy nie tyle surowca do produkcji przedmiotu. Lampa w „Maynkraft” Kraft z następujących składników.

  1. Czerwony pył. Można go dostać, łamanie bloków czerwonego rudy. Ponadto, istnieją pewne szanse na kurz w zabójstwie czarownic.
  2. Świecące kamień. Jest to wyciąg na dwa sposoby. Jeśli masz kilof z „dotyk jedwabiu”, a następnie zebrać gotowych bloków bez problemów. Jeśli masz konwencjonalne narzędzia, break bloki i zbierać kurz świecące. Cztery garści was może być wykonany z jednego kawałka kamienia.

Tutaj, rzeczywiście, i wszystko, co będzie wymagać od nas „Maynkraft”. Jak zrobić lampę, patrz poniżej. Najważniejsze – należy pamiętać, że jedna potrzeba czterech lamp garstkę czerwonego pyłu i świecące jeden blok kamienia. Więc zaopatrzyć się na wszystko, czego potrzebujesz na raz.

Kraft

Po zebraniu wszystkich niezbędnych do jego inwentaryzacji, idziemy do naszej ławki. Rozprzestrzenił materiałów.

  • W centrum postawić świecącym kamieniem.
  • Na każdej stronie czerwoną decompose pyłu.
  • Kąciki ławki są puste.

Jak widać, trzeba było włączyć lampę. Przed montażem należy sprawdzić okolicę. To nie powinno być wrogie istoty, inaczej światło może przyciągnąć je do siebie, a może skończyć się bardzo smutny.

Również podczas instalowania lampy należy uznać obszar. Fakt, że w niektórych wersjach podczas instalacji przedmiotu na ulicy (poza zamkniętym pomieszczeniu lub jaskini), gracze zaczynają strasznie spowalniają komputera. Pomimo faktu, że lampa ma najwyższą jasność w grze, jest mało prawdopodobne, aby oświetlić cały dziedziniec domu. Lampa jest idealna do oświetlania jaskiń, ale nie jest dobre dla placyków.

latarnia

Teraz, gdy wiesz, jak „Maynkraft” zrobić lampę. Ale czy są jakieś alternatywy dla tego zabagovannuyu temat? Oczywiście, można użyć pochodni, ale światło z nich jest mało, ale tanie i smaczne.

Druga opcja – jest zainstalowanie prostego świecącym kamieniem. Baza wiedzy „Maynkrafta” sugeruje, że ta naturalna jednostka emituje także światło, co z kolei pozwala wymienić lampę. Jedyne „ale” pozostanie, które nie mogą być wyłączone w ciągu dnia, a na ogół w zakresie projektowania, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dlatego znacznie lepiej dowiedzieć się, jak „Maynkraft” zrobić lampę.

Wśród zmian ogłoszonych w „Maynkraft” nie ma informacji na temat przyszłego wprowadzenia takiego urządzenia, jak latarnia. On będzie nieskończona i zastąpić wszystkie pochodnie, które są dostępne dla gracza. Jednocześnie będą mogli palić pochodnie (Koniec). Tak więc widzimy, że lampka będzie zawsze pozostają istotne, nawet z wprowadzeniem nowych funkcji i usprawnień. Zapraszam do craftingu ten temat, pomimo trudności w uzyskaniu niektóre z jego elementów, ponieważ nadal będzie nic, z wyjątkiem „Maynkraft” zrobić lampę.