817 Shares 2048 views

Cafe Wołgograd (Rosja Centralna): Przegląd, adresy

Holidays – integralną częścią życia każdego z nas. Współczesny świat oferuje wiele możliwości: może to być aktywnym sposobem spędzania wolnego czasu, kolorowa strona w klubie lub przytulny wieczór w murach jego domu. Wiele osób woli pozostać w towarzystwie komunikacji. Dlatego w godzinach wieczornych można zobaczyć wiele firm siedzących przy stołach w różnych instytucjach. Odwiedzenie tych miejsc – to jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują częstej zmiany środowiska, którzy chcą być częścią firmy jest w stanie cieszyć się czas spędzony w dobrej lokalizacji.

Instytucje mogą mieć różne koncepcje i funkcje, w zależności od których tworzy się listę swoich patronów. Każde miasto może pochwalić listę takich miejsc. Bary, restauracje, kawiarnie Wołgograd, rejon centralny, który jest ich pełno – jest to okazja, jak ludzie z miasta i nowych ludzi ma się świetnie i naprawdę cieszyć się wakacje.

„Sąsiedzi”

Jeden z najlepszych kawiarni w Wołgograd (Rosja Centralna) jest miejsce zwane „Sąsiedzi”. Można go znaleźć pod następującym adresem: ul Komsomolskaja 4. Instytucja ta pozycjonuje się jako grill-cafe. W menu można zobaczyć wszystkie rodzaje mięsa na węglach, owoce morza, przekąski, desery oraz szeroki wybór drinków. Pracownicy instytucji – są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie, którzy mogą mówić otwarcie o tym. Na przykład, zakład oferuje odwiedzającym obserwować pracę kucharzy w procesie gotowania w otwartej kuchni. Wnętrze jest urządzone w ciepłych kolorach.

W salach można zjeść lekki podkład muzyczny, który dodaje przytulną atmosferę, ale jednocześnie nie przeszkadza w rozmowie. Grill Cafe „Sąsiedzi” nie ma telewizorów, ponieważ, według twórców, próg miejsc ludzie muszą przebyć w celu towarzysko i mieć dobry czas z najbliższymi. Nazwa tego miejsca mówi wszystko: apelujemy do sąsiadów, kiedy czegoś brakuje, czy to chleb, sól lub towarzyskich. Przytulne, wyposażenie domu, wygodne sofy pled, uprzejmy personel, wysoki poziom usług, świetne jedzenie – to wszystko uczynił Cafe „sąsiadów” ulubione dla wielu jego gości.

Marusya

Znajdź dobre schronienie dla spotkań wieczornych wśród dużej liczby instytucji czasem jest to bardzo trudne. Najlepsze restauracje i kawiarnie w Wołgograd zawarte Marusya – miejsce, które jest próg zaleca się jako idealne miejsce na spokojny, kameralny wieczór. Jej drzwi są otwarte dla wszystkich alei Bohaterów 1. Użytkownicy otrzymują menu z dużą ilością dań kuchni rosyjskiej.

Kawiarnia oferuje Marusya pragnąć różnych gości, dzięki czemu można zapoznać się z wegetariańskie, dzieci, wielkopostnej menu, bogaty wybór win. Przyjazny personel odpowie na wszelkie pytania, pomoc w wyborze i przyniesie nie tylko smaczne gotowane, ale także pięknie zdobione naczynia. Wystrój wnętrz nawiązuje do romantycznej, ciepłe uczucie. Na przykład w kawiarni Marusya chce jeść nie zamówiliśmy tylko jedzenia, ale tapety z wizerunkiem wiśni. Posiada również możliwość organizacji bankietów, kącik dla dzieci, taras letni i VIP-Hall.

"Pirate marina"

Bary, kawiarnie, restauracje Wołgograd oferują wiele możliwości rozrywki. Swoje usługi dla miłośników jakościowo spędzić cenne minuty zapewnia bar grill „Pirate przystań”. To miejsce jest przy ulicy marszałka Rokossowskiego, 87. Zwolennicy wykwintnej kuchni, w cichej i eleganckiej kawiarni Wołgograd (Rosja Centralna) „Pirate marina” nie jest całkiem podoba, ale dla wielu mieszkańców tego miejsca było prawdziwe centrum rozrywki.

Jest on wybrany na spotkanie z przyjaciółmi i kolegami z najjaśniejszych święta i tylko posiłek z pyszne i soczyste mięso kebab z najlepszych hodowli. Rozsądne ceny pozwalają cieszyć prowadzone w murach „Pirate molo” czas i nie trzeba się martwić, jak pusty po tej torebce. Oprócz grill z różnych rodzajów mięsa, menu przedstawione sałatkę, danie główne, przekąski, desery, napoje. Atmosfera w tym miejscu można nazwać brutalny i intensywny, że nie przeszkadza gościom dobrą zabawę.

"Bamberg"

Restauracje i kawiarnie w Wołgograd, rating, który jest przedstawiony w artykule – to jest szansa, aby odpocząć od rygorów codziennych problemów i cieszyć się pogodą w wieczór z dala od domu. Coraz więcej pozytywnych odpowiedzi otrzymał restauracja-browar „Bamberg”. To miejsce jest zawarte w tradycji klasycznych niemieckich instytucji.

Noc w jego murach – to miła muzyka na żywo, imprezy sportowe, pokazy i projekcje filmowe. W menu znajdują się dania kuchni niemieckiej, a także kilka rodzajów dobrego piwa. W „Bamberg” przyjemność nawet najmłodsze gości, na którym znajduje się plac zabaw i specjalne menu. Przyjazne firmy mogą nie tylko cieszyć się wzajemnym towarzystwem, ale także grać w bingo, backgammon, warcaby i inne gry planszowe. Jest to restauracja browar „Bamberg” na ulicy Radzieckiego 20.

„Nie martw się!”

Wiele kawiarni i restauracji Wołgograd (Central District) jest ustawiony do pozytywnego nastroju. To nie odbiega od zasady kawiarni w dół ulicy Rokossowskiego, 32, pod tytułem „Nie martw się!”, Który gwarantuje swoim gościom pozytywny nastrój.

To miejsce słynie z umiejętności kucharzy, różnych potraw rosyjskiej, europejskiej i kaukaskiej kuchni, doskonała obsługa, przytulna atmosfera i dobre wspomnienia. „Nie martw się!” To był uosobieniem wysoko podniesionym w paski i przystępne ceny za usługi.

aksamit

Na ulicy Naberezhnaya 62 th Army, 6 Velvet znajduje się restauracja, która jest już dużo czasu oferuje swoim gościom możliwość Miłego pobytu. Przyjazny personel, przystępne ceny, zróżnicowane menu i ciepła atmosfera czynią to miejsce doskonałym wyborem dla spotkań towarzyskich z przyjaciółmi, rodziną lub romantyczny daty para miłości. Ponadto, ściany Velvet regularnie odbywają się wieczory tematyczne, które nie mają odpowiednika w skali miasta.

Tak duża liczba przyzwoitych barów, restauracji i kawiarni w Wołgograd (Rosja Centralna) dowodzi raz jeszcze, że w tym mieście wszystko jest możliwe, a co najważniejsze, aby wiedzieć gdzie.