613 Shares 7878 views

Zaproszenie na urodziny, wykonany własnymi rękami

Jednym z ulubionych wakacji dla każdej osoby – to urodziny. Liczne prezenty i gratulacje, niespodzianki i dowcipy, zabawne towarzystwo i dużo pozytywnych emocji daje tę uroczystość. Chciałbym go wszyscy krewni i przyjaciele podnieść. Ale jak to zrobić, aby zaskoczyć i zadowolić ich? Aby zaproszenie na przyjęcie urodzinowe własnymi rękami.

Zadanie jest proste i bardzo przyjemne. W takim przypadku nie można ograniczać lot wyobraźni i wykorzystywać wszystkie wcześniej nabyte umiejętności. Aby interesujący zaproszenie na przyjęcie urodzinowe, użyć dowolnego improwizowany materiał. Dla podstaw papieru idealny rysunek, wymienia albumie, rolka tapety z rysunkami wesołej dzieci lub teksturą papieru.

Ozdoba z zaproszeniem na przyjęcie urodzinowe mogą być resztki koralików, piór, tkaniny, papieru wzory aplikacja i wiele małych zdjęcie urodzin. Proces produkcji i dobór materiałów będzie zależała od umiejętności, podstawowych pomysłów projektowych oraz sposobu doręczenia do adresata. Jeśli zdasz go ręcznie, zaproszenie na przyjęcie urodzinowe może być dość obszerne. Jeśli chcesz korzystać z usługi poczty, spróbuj pasuje kart styl wewnątrz koperty, a nie rozrzucone na drodze.

Spójrzmy na kilka opcji do produkcji zaproszenie na urodziny z własnymi rękami. Jeden z nich, wyślemy pocztą, a drugi daje osobiście.

Zaproszenie karty – karta

Kształt naszych zaproszeń może być cokolwiek: kwadratowe, prostokątne, w formie serca, kwiaty i gwiazd. Może to być pojedynczy, złożyć na pół lub trzy razy. Weź wariant prostokątnej karty z zamykanymi drzwiami. Będziemy potrzebować kartki papieru o rozmiarze 28h7 centymetrów. Mark się na trzy części 7h14h7 centymetrów.

Średnia długość dolnej podstawie zaproszenia, a części boczne – drzwi, zamyka się w środku. Na wewnętrznej miejscu niezbędne informacje o czasie, miejscu i dacie uroczystego wydarzenia. Następnie klapkę. To ich będziemy dekorować.

Najprostszym sposobem – wyciąć wiele małych kwiatów, z używanych kart i wystaje w formie serca. Na każdym liściu wykonać jedną połowę, że w położeniu zamkniętym, przed nami było serce całkowicie. Zaproszenie na urodziny nie zostało otworzone, umieścić pod jednym z kwiatów na każdej stronie małego segmentu wstążką satynową lub cienki warkocz, który następnie wiązana z łuku.

Karta zaproszenie – zwój

Dla tego typu zaproszenia będą musiały papieru budowy, dwa kije o długości 17 centymetrów, mały segment piękną wstążką i zdolność do pięknie pisać. Wydała zaproszenie w stylu starych rosyjskich liter. Dlatego wewnętrzna część zwoju mogą być ozdobione pięknymi wzorami i liter drukowanych z wielu loki i monogramy.

Weź segment papieru do długości i szerokości 15 centymetrów. Górna i dolna wstęga papieru owinięcia wokół trzpienia i zamocowana za pomocą kleju. Wykonujemy tekstu informacyjnego przedmiotu i wzorców. Dać farbę do wyschnięcia. Zwracamy się do górnej rolki pręt i łącza zbierane taśmie.

Jeśli masz problem, aby znaleźć dużą liczbę trzyma się przewija, można się bez nich obejść. W tym przypadku, zaproszenie zwinięty w rurę i zabezpieczone za pomocą taśmy lub plecionki.

Doskonałe możliwości są otwarte dla tych, którzy posiadają umiejętności do pracy program „Photoshop”. Może być stosowany do produkcji duży wybór zaproszeń. Aby to zrobić, nie ma potrzeby posiadania umiejętności rysowania i kaligrafii. Po tym wszystkim program zrobi to za Ciebie. Puszki zrobić kolaż zabawnych kreskówek, gdzie bohaterowie zamiast zmierzyć swoje zdjęcie jak projektowanie przodu.