143 Shares 5159 views

Wielkość płyt gipsowo-kartonowych arkuszy – ważnym czynnikiem w naprawie

Materiał do remontu i wykończenia, pojawił się niedawno, ale już zdobył zaszczytne miejsce wśród materiałów wykończeniowych. Ma niezawodność i praktyczność, a wszystko to za niską cenę i łatwą instalację. Wielkość płyty gipsowej mogą być bardzo zróżnicowane, w zależności od producenta. I wykorzystać ten materiał wszędzie: w dekoracji ścian, sufitów, jako podstawa do podłogi, a także do tworzenia przegród pomiędzy pomieszczeniami. Ten ostatni jest bardzo korzystne ze względu na jego właściwości: niski transmisji dźwięku, łatwość montażu, niska cena.


arkusz płyty gipsowo-kartonowej jest idealny jako grzejnik do domu. Jeżeli mieszkanie jest w ścianie zima zamrożenia, jest po prostu niezbędne do ich izolacji. A jeśli płycie gipsowej i dużym rozmiarze, arkusz może być ustawiony w taki ścianie łatwo. Kiedy vyplnenii ta praca stosowany trick: specjalnie wcięty materiału ze ściany, prowadzące do przestrzeni pojawia się tam, że można zdobyć z bawełny lub innej izolacji, a nawet taki sposób by zmniejszyć przepuszczalność ścian dla dźwięku.

Tak więc, przed izolacją ścian jest konieczne, aby kupić wszystkie materiały. Wymagają ogniowo metalowe profile, różne śruby, izolacji i płyty gipsowo-kartonowej się. Pierwszy krok polega na utworzeniu ramki z profilu metalowego, a następnie przymocować je do ściany. Przejść pod nim gotować trochę wykładzinę do ramy nie dotyka tynku. Kolejny krok – instalowania izolacji. Wielkość płyty gipsowej w tym przypadku powinna być taka sama (ponieważ instalacja jest łatwiejsza). Należy zauważyć, że poziom izolacji i ramy musi być taka sama (że nie poszło po drugiej). Teraz jest to możliwe do przeprowadzenia instalacji płyt kartonowo-gipsowych. Attach to musi być samogwintujące śruby w górnym i prawym dolnym rogu. Jeśli wielkość gk arkusza jest zbyt duża, to muszą być przycięte. Po zainstalowaniu materiał musi być dołączony siatkę serpyannuyu i rozpocząć ściany kit. Wykonuje izolacji ścian gipsowo-kartonowych. A jakie są rodzaje materiału są?

Są 4 rodzaje płyt gipsowych:

– Wspólna arkusz. Proste, szare i nijakie.

– odporny na wilgoć arkusz mający zawiera szczególne substancje, które są odporne na wchłanianie wilgoci. On specjalnie przetworzonych i nieprzepuszczalny dla bakterii i grzybów.

– ognioodporne płyty gipsowe. Wymagało w pomieszczeniach niemieszkalnych, na przykład w miejscu pracy. Zazwyczaj wielkość płyty gipsowej w takim przypadku lepiej jest wybrać więcej. Dzięki tej imetariala bardzo dobrze zarabiać na stokach okien plastikowych. Plastik jest bardzo szkodliwe i ogień emituje toksycznych substancji, podczas gdy nachylenie płyt kartonowo-gipsowych jest bezpieczny i przeciwpożarowe.

– Istnieje również multilist, mieszane, lub jak go nazywają, panel sandwich. Taki panel są płyty gipsowe arkusz przyklejony do niego grzejnika. Jest to idealne rozwiązanie dla termicznej izolacji ścian.

Jaki rodzaj materiału w użyciu – wybierz tylko właściciela, ale konieczne jest, aby skonsultować się z doświadczonych osób lub specjalistów, a dopiero potem rozpocząć wybór i montaż płyt kartonowo-gipsowych.