349 Shares 3862 views

Artykuł o tym, jak włączyć mikrofon w laptopie

Większość nowoczesnych laptopów mają przewagę nad starszych modeli, który jest wbudowany w funkcji, ale muszą być w stanie wykorzystać. Na przykład, jak włączyć mikrofon w laptopie?


Teraz użytkownicy komputerów nie jest już potrzebny osobny mikrofon odebrać laptopa, kupić więcej i ostrożnie, aby go podłączyć. W ten sposób znacznie zaoszczędzić czas i pieniądze. Często jednak nawet w obecności funkcji wbudowanych w nie dość doświadczeni użytkownicy mają pytania, jak włączyć mikrofon na laptopie, ponieważ nie włącza się automatycznie. Jeśli mikrofon jest rzeczywiście sprawny, powodem tego może być to, że nie jest poprawnie skonfigurowany, a które muszą być poprawione.

Jak wyłączyć mikrofon na komputerze przenośnym – prosty spoosb

Przede wszystkim użytkownikom należy sprawdzić obecność mikrofonu. Aby to zrobić, można przeczytać specyfikację notebooka, w którym będzie napisane dokładnie, czy to ma wbudowaną funkcję.

Małe wskazówki (przed wspiąć się na załączonej dokumentacji komputera) będzie dostępność do kamery internetowej, bo jeśli nie ma, to nie są też wbudowane głośniki. Również znaleźć mikrofonu w komputerze, aby pomóc „Menedżer urządzeń”.

Drugim krokiem, jak włączyć mikrofon na laptopie, będzie sprawdzać obecność i ustawienia głośników. Aby to zrobić, należy sprawdzić, czy są one wyświetlane w sekcji „dźwięk”, w zakładce „REC”. Podczas wyświetlania mikrofon na laptopie i sprawdzić, czy jest on włączony. Aby to zrobić, należy spojrzeć na urządzeniu zmiany ustawień w zakładce „Zaawansowane”, „poprawa” i „poziomów”.

Szanse są dobre i że mikrofon jest po prostu stojąc na cichym trybie transmisji dźwięku, jeśli jeśli są nadal słyszalne. Jak skonfigurować mikrofon na laptopie w tym przypadku? Przejdź do „Panelu sterowania” otwórz „Sound”, a następnie w menu przejść do „Właściwości”, a następnie „mikrofonu”.

Tutaj checkmark „Zezwalaj aplikacjom na korzystanie z urządzenia w trybie burst” tu jest „Give Aplikacje oferowane wyłącznie tryb priorytetu” w zakładce o nazwie „Zaawansowane”. Próbie sprawdzenia mikrofonu po ustawieniu największą głębię bitową. W takim przypadku, jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, że jest prawidłowo skonfigurować urządzenie, można usłyszeć siebie dobrze. W przeciwnym razie powtórzyć proces jeszcze raz i zastępując częstotliwość bitową.

Jak skonfigurować mikrofon na laptopie z dodatkowymi efektami? Aby to zrobić, trzeba użyć specjalnych narzędzi, ponieważ zależą one od rodzaju karty dźwiękowej. Na przykład pokazać dystans do mikrofonu na laptopie, aby włączyć mikrofon odwołania echa i hałasu, lub można skorzystać z najbardziej znanych narzędzi, takich jak Menedżer Realtek.

Często w liście mikrofonów można wykryć obecność kilku głośników wbudowanych. I w celu identyfikacji, który z nich jest który, wystarczy lekko uderzyć w pobliżu mikrofonu – a ikona pojawi się zielony znacznik na pasku.