575 Shares 9358 views

Jak złożyć wniosek „VKontakte” bardzo bezpłatne projektant

Patrząc na popularnej aplikacji na sieci społecznej „VKontakte”, wielu też chce powtórzyć swój sukces i zacząć szukać sposobów, aby zrealizować swoje pragnienia. Ale to, co widać na pierwszy rzut oka – tylko wierzchołek góry lodowej. I w tym artykule będzie można zapoznać się ze wszystkim, co jest ukryte przed tobą, ale jednak jest ważne dla dalszego sukcesu. Tak więc, w jaki sposób złożyć wniosek „VKontakte” dla siebie? Co jest potrzebne? I jakie są opcje?

Aplikacja „VKontakte”

Przede wszystkim, to przedstawia zbiór cel? Dodatek w „VKontakte” – to oprogramowanie dla rozwoju których niezbędna jest znajomość co najmniej 4 języków. Konieczne jest również, aby zrozumieć API, który jest dostarczany z sieci społecznej. Wynik końcowy powinien być (dla pomyślnej egzystencji) przedstawił nie tylko sam program, ale również bazy danych, a także pliki i skrypty, które będą przeprowadzać wymianę informacji między nimi.

możliwe typy

Przed rozpoczęciem, nie zaszkodzi wiedzieć, że „WE” oferuje dwa typy aplikacji. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć w dokumentacji towarzyszącej, a artykuł będzie dostępna tylko w skrócie:

 1. Flash aplikacje. Należą końcowy produkt, który ma rozszerzenie .swf. Jest opracowany w środowisku Adobe Flash, a potem trzymał go w kompilacji gotowego programu, a dopiero potem jest on załadowany na serwerze. Napisać program, trzeba znać języka ActionScript 3.0.
 2. Iframe-aplikacja. Programy te mogą być opracowane z wykorzystaniem różnych technologii, które są obsługiwane przez nowoczesne przeglądarki. W czasie korzystania z okna zostanie utworzony przed użytkownikami, dzięki której będzie można przenieść wszystkie niezbędne informacje. Transmituje i odbiera dane w takich przypadkach z pomocą języka programowania JavaScript.

Mogę użyć konstruktora?

Może masz trochę upadłych chęć do prowadzenia takiej działalności, po krótkim wstępie do tego, co należy zrobić? I ufasz do projektantów, którzy uczynią tworzenie programów w formie zabawy wycieczce? Ale, niestety, nie jest tak łatwo. Fakt, że program działa na tak szerokiej funkcjonalności nie mogą być tworzone za pomocą tych projektantów. Najlepsze, że są one w stanie – jest stworzenie aplikacji autonomicznych, które będą miały prostą funkcjonalność. Jak więc stworzyć własną aplikację? Istnieją cztery główne opcje:

 1. Używanie projektanta.
 2. Na własną rękę.
 3. Tworzyć i prowadzić zespół programistów.
 4. Zamów Pay stworzenie.

używamy konstruktora

Zrozumiałe jest, że najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku – do tworzenia aplikacji „VKontakte” do „Android”. W takich przypadkach, będzie w stanie pomóc różnych projektantów internetowych. Należy jednak pamiętać, że nie działał jako normalnego stosowania „VKontakte” do „Android”, oraz potrzebę ustanowienia przez PlayMarket i można je uruchomić za pomocą reakcji w samej sieci. Niektóre z nich oferują tryb wolnego, ale aby uzyskać pełną funkcjonalność będzie trzeba dobrze zapłacić. Ale jeśli nadal myśleć o aplikacji, gdzie można zrobić to, oto mały poziomowania:

1. BuildFire.

2. AppMakr.

3. Komórka Roadie.

4. AppsBuilder.

5. Viziapps.

6. iBuildApp.

7. My-apps.com.

8. Biznessapps.

9. Appsmakerstore.

10. TheAppBuilder.

11. AppsGeyser.

Każda z powyższej usługi pozycjonuje się jako wolny Site Builder, ale operacja na pełną skalę w większości przypadków będzie to bardzo przydatna płatnej subskrypcji.

Utworzenie programu na własną rękę

Jak złożyć wniosek „VKontakte” do polegania tylko na siebie lub zespół współpracowników? Analiza drugiego i trzeciego przykładu wykonania. Należy rozumieć, że tworzenie aplikacji dla „VKontakte” – nie jest to łatwe zadanie, do którego trzeba pewnych umiejętności i wiedzy. Również pod ręką będzie chęć do nauki i chęć poprawy, zarówno osobiście, jak i dewelopera. Dlatego aplikacja „VKontakte” na komputerze nie będzie bułka z masłem. Musisz być przygotowany, że na swój sposób będzie musiała zmierzyć się z wieloma trudnościami.

Szczegóły znajdują się w dokumentacji, która jest dostarczana przez administrację „VKontakte” specjalnie dla programistów. Tam można zapoznać się z interfejsem programowania aplikacji, poprzez które można skonfigurować komunikację między aplikacją i sieci społecznych. To będzie konieczne, aby stworzyć aplikację sobie i wysłać go do funkcjonariuszy przeglądarki „VKontakte”. Oni doceniają funkcjonalność i projekt programu i zdecydować, czy wejść w specjalnym katalogu i daje dostęp do wnętrza waluty płatności. Dlatego oba te składniki należy poświęcić szczególną uwagę.

Co należy wiedzieć

Co musisz zrozumieć, przed rozpoczęciem pracy? Przede wszystkim trzeba zrozumieć, języków programowania i umieć pisać programy dla nich. Złóż aplikacje bez tej wiedzy nie będzie działać. Oto główne języki programowania, które są używane podczas tworzenia oprogramowania:

 1. ActionScript. Najbardziej popularnym językiem, w którym jest napisane większość programów.
 2. Silniki 3D. Co do zasady, stosowane do pisania aplikacji, że wiele działań od 1 osoby.
 3. PHP. Język, dzięki której transmisja danych między aplikacją a bazą danych.
 4. MySQL. Język z którego dane zostaną wprowadzone do bazy danych.
 5. HTML. Może być stosowany napisać prostą aplikację.
 6. Java. Może być wykorzystywane do tworzenia trybów gry, który jednocześnie prowadzi działalność wielu różnych użytkowników.
 7. JavaScript. Język do transmisji danych.
 8. JSON. Przydatne do dekodowania odebranych danych, po zatrzymaniu w ActionScript jako języka do pisania programów.

Jak już wspomniano, trzeba uczyć się od ich interfejs programowania aplikacji 4-5 +. Ale to zajmie dużo czasu. „VKontakte” aplikacja PC zaprojektowany, aby być szybciej, jeśli znaleźć ludzi podobnie myślących.

szkolenie

Sukces i szybkość postępu będzie zależeć od liczby godzin dziennie, które można przeznaczyć na badania. Jeśli aplikacja zostanie podane dni i nocy, będzie to kwestia jednego miesiąca. W przypływie wideo odniesienia, gdzie wszystko zostanie opowiedziana w sposób ogólny. Następnie konieczne będzie przeczytać kilka książek, które wyjaśniają niuanse programowania – i można zacząć ćwiczyć. Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki w sieci globalnej: większość tego, co chcesz, aby wdrożyć, zrobił wcześniej, dlaczego wyważać otwartych drzwi, kiedy można po prostu skopiować? I dlaczego wymyślać od podstaw, jak sprawić, by aplikacja „VKontakte” większość, jeśli nie jest już pewien poziom rozwoju tam?

dokumenty źródłowe

Oferuje on duży potencjał przy użyciu oryginalnych dokumentów z różnych programów. Mogą one dać nie tylko realizację niektórych aspektów kodu, ale również element graficzny. Więc proszę powiązać Dekompilator pobrać kilka gotowych programów, które mają co trzeba – i to jest niewielka. Być może ktoś będzie rozłożyć źródło ich zastosowań – to dobrze, ponieważ kod nie może być poprawnie odszyfrowaniu i nie trzeba tracić czasu na zrozumienie tego, co działa. Nie patrz na specjalnej aplikacji do pobrania „VKontakte”. Wszyscy mają prawo do usuwania ręcznie.

zapłacił rozwój

I najprostszy, choć kosztowną opcją – obciążenie rozwój zespołu ekspertów. W zależności od złożoności funkcjonalnej będzie trzeba czekać kilka tygodni lub nawet miesięcy i znosić duże ilości, ale będzie to miało miejsce mniej więcej do tego samego stosunkowo szybko. Ponieważ nie jest fakt, że można spędzić na dzień komputerowego i nocy, pracy żądany program, to jest to najprostszy i jednocześnie trudne do zrealizowania odpowiedź na pytanie „Jak złożyć wniosek” VKontakte „sobie, że to ja?”.